Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Halenkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Halenkov

Vila Anna Wellness

9,5

Vila Anna Wellness

Ubytování (Apartmán) Vila Anna Wellness. Vila Anna se nachází na klidném místě v CHKO Beskydy a nabízí vybavené apartmány, rybník, rybářské vybavení, bezplatný soukromý lyžařský vlek i zdarma... Ubytování Vila Anna Wellness se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Vila Anna Wellness má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Vila Anna Wellness momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmány Halenkov

9,4

Apartmány Halenkov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Halenkov. Apartmány Halenkov se nacházejí v Halenkově a nabízí kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon. Nechybí ani gril. Ubytování Apartmány Halenkov se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmány Halenkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Halenkov momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Beskydy

9,3

Apartmán Beskydy

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Beskydy. Apartmán Beskydy s výhledem na hory se nachází v Halenkově a nabízí vlastní terasu a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmán Beskydy se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Apartmán Beskydy má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Apartmán Beskydy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Lidový dům Halenkov

8,7

Lidový dům Halenkov

UbytováníLidový dům Halenkov. Lidový dům Halenkov nabízí ubytování v Halenkově. K dispozici je dětský klub, restaurace a terasa. Hotel má rodinné pokoje. Ubytování Lidový dům Halenkov se nachází ve městě Halenkov (Česko - Zlínský kraj).

Luxusní chalupa Halenkov

Luxusní chalupa Halenkov

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní chalupa Halenkov. Luxusní chalupa Halenkov se nachází v Halenkově, 22 km od Rožnova pod Radhoštěm, a nabízí restauraci, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Luxusní chalupa Halenkov se nachází ve městě Halenkov (Česko - Zlínský kraj).

Penzion na parní pile

Penzion na parní pile

Ubytování (Penzion) Penzion na parní pile. Penzion na parní pile se nachází v Halenkově. K dispozici je zde bar, terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion na parní pile se nachází ve městě Halenkov (Česko - Zlínský kraj).

Chalupa na Valašsku

Chalupa na Valašsku

Ubytování (Chata) Chalupa na Valašsku. Chalupa na Valašsku se nachází v Halenkově ve Zlínském kraji, 45 km od Žiliny i od Rajeckých Teplic. Ubytování Chalupa na Valašsku se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Chata Chalupa na Valašsku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.