Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Halenkov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Halenkov

Vila Anna Wellness

9,5

Vila Anna Wellness

Ubytování (Apartmán) Vila Anna Wellness. Vila Anna se nachází na klidném místě v CHKO Beskydy a nabízí vybavené apartmány, rybník, rybářské vybavení, bezplatný soukromý lyžařský vlek i zdarma... Ubytování Vila Anna Wellness se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Vila Anna Wellness má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Vila Anna Wellness momentálně evidujeme 28 recenzí.

Apartmány Halenkov

9,4

Apartmány Halenkov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Halenkov. Apartmány Halenkov se nacházejí v Halenkově a nabízí kuchyňský kout a bezplatné Wi-Fi. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon. Nechybí ani gril. Ubytování Apartmány Halenkov se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Halenkov má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartmány Halenkov momentálně evidujeme 22 recenzí.

Apartmán Beskydy

9,3

Apartmán Beskydy

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmán Beskydy. Apartmán Beskydy s výhledem na hory se nachází v Halenkově a nabízí vlastní terasu a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmán Beskydy se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Beskydy má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Apartmán Beskydy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Pension Fortuna

8,2

Pension Fortuna

Ubytování (Penzion) Pension Fortuna. Penzion Fortuna se nachází na okraji Halenkova v hornaté oblasti moravského Valašska, 400 m od místní sjezdovky Raškovec, a nabízí restauraci i snack bar. Ubytování Pension Fortuna se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). Ubytování Pension Fortuna má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Pension Fortuna momentálně evidujeme 70 recenzí.

Penzion na parní pile

Penzion na parní pile

Ubytování (Penzion) Penzion na parní pile. Penzion na parní pile se nachází v Halenkově. K dispozici je zde bar, terasa, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion na parní pile se nachází ve městě Halenkov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa na Valašsku

Chalupa na Valašsku

Ubytování (Chata) Chalupa na Valašsku. Chalupa na Valašsku se nachází v Halenkově ve Zlínském kraji, 45 km od Žiliny i od Rajeckých Teplic. Ubytování Chalupa na Valašsku se nachází ve městě Halenkov (Česká republika - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Chata Chalupa na Valašsku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Luxusní chalupa Halenkov

Luxusní chalupa Halenkov

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusní chalupa Halenkov. Luxusní chalupa Halenkov se nachází v Halenkově, 22 km od Rožnova pod Radhoštěm, a nabízí restauraci, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Luxusní chalupa Halenkov se nachází ve městě Halenkov (Česko - Zlínský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)