Hledat

Ubytování

Ubytování město Güime

Ve městě Güime (Španělsko) máme celkem 18 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Güime

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Güime

casa mira

9,9

casa mira

Ubytování (Vila) casa mira. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, casa mira is situated in Güime. Ubytování casa mira se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Life

9,8

Villa Life

Ubytování (Vila) Villa Life. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Life is set in Güime. Ubytování Villa Life se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Apartamento L@s Chinij@s

9,7

Apartamento L@s Chinij@s

Ubytování (Apartmán) Apartamento L@s Chinij@s. Located in Güime in the Lanzarote region, Apartamento L@s Chinij@s has a terrace. This apartment provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartamento L@s Chinij@s se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

La Casita

9,6

La Casita

Ubytování (Prázdninový dům) La Casita. Situated in Güime in the Lanzarote region, La Casita has a garden. Ubytování La Casita se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

La Cuesta14

9,3

La Cuesta14

Ubytování (Prázdninový dům) La Cuesta14. Located in Güime, La Cuesta14 offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování La Cuesta14 se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Casa Sylvia

9,2

Casa Sylvia

Ubytování (Vila) Casa Sylvia. Located in Güime, Casa Sylvia is a villa boasting a year-round outdoor pool. It provides free private parking. Free WiFi is offered throughout the... Ubytování Casa Sylvia se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Miramar, Güime

9,1

Villa Miramar, Güime

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Miramar, Güime. Villa Miramar, Güime is set in Güime, 2.7 km from Playa de Guacimeta, and an outdoor swimming pool and a terrace are available on-site. Ubytování Villa Miramar, Güime se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Feliza

9,1

Villa Feliza

Ubytování (Privát) Villa Feliza. Villa Feliza se nachází v Güime a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je také vířivka. Ubytování Villa Feliza se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Alexandra Studio - Villa Volcaland

8,9

Alexandra Studio - Villa Volcaland

Ubytování (Apartmán) Alexandra Studio - Villa Volcaland. Alexandra Studio - Villa Volcaland se nachází v Güime na ostrově Lanzarote a nabízí zahradu. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 7 km od Arrecife. Ubytování Alexandra Studio - Villa Volcaland se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Finca La Calera Lanzarote

8,9

Finca La Calera Lanzarote

Ubytování (Apartmány) Finca La Calera Lanzarote. Offering free WiFi and an outdoor pool, Finca La Calera Lanzarote is set in Güime, 8 km from Puerto del Carmen. Playa Blanca is 25 km from the property. Ubytování Finca La Calera Lanzarote se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Catarina Apto- Villa Volcaland

8,8

Catarina Apto- Villa Volcaland

Ubytování (Apartmán) Catarina Apto- Villa Volcaland. Catarina Apto... Villa Volcaland se nachází v Güime a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 7 km od Arrecife. Ubytování Catarina Apto- Villa Volcaland se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Barbara Apto - Villa Volcaland

8,8

Barbara Apto - Villa Volcaland

Ubytování (Apartmán) Barbara Apto - Villa Volcaland. Barbara Apto - Villa Volcaland se nachází v Güime a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí výhled na město a je vzdálen 7 km od Arrecife. Ubytování Barbara Apto - Villa Volcaland se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Patricia Apto- Villa Volcaland

8

Patricia Apto- Villa Volcaland

Ubytování (Apartmán) Patricia Apto- Villa Volcaland. Patricia Apto... Villa Volcaland se nachází v Güime a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 7 km od Arrecife. Ubytování Patricia Apto- Villa Volcaland se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

La Guajira

6,7

La Guajira

Ubytování (Prázdninový dům) La Guajira. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, La Guajira is situated in Güime. Ubytování La Guajira se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Calera 2

5,7

Villa Calera 2

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Calera 2. Featuring an outdoor pool and sea views, Villa Calera 2 is situated in Güime. Set 2. Ubytování Villa Calera 2 se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Acoruma

Villa Acoruma

Ubytování (Vila) Villa Acoruma. Villa Acoruma se nachází v Güime a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. Do Arrecife je to 7 km. Ubytování Villa Acoruma se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Feliza

Villa Feliza

Ubytování (Vila) Villa Feliza. Located just 2.5 km from Playa de Guacimeta in Güime, Villa Feliza provides a getaway with free bikes, outdoor pool, free WiFi, and a shared kitchen. Ubytování Villa Feliza se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Honey Rose, Guime

Villa Honey Rose, Guime

Ubytování (Apartmán) Villa Honey Rose, Guime. Situated in Güime in the Canary Islands region, Villa Honey Rose, Guime has a garden. Set 2. Ubytování Villa Honey Rose, Guime se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Magnificent Villa El Palacete sleeps 20

Magnificent Villa El Palacete sleeps 20

Ubytování (Vila) Magnificent Villa El Palacete sleeps 20. Magnificent Villa El Palacete sleep 20 se nachází v Güime, 2,2 km od pláže Playa de Guacimeta a 2,7 km od pláže Playa la Concha. Ubytování Magnificent Villa El Palacete sleeps 20 se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Vista Mar II

Villa Vista Mar II

Ubytování (Vila) Villa Vista Mar II. Villa Vista Mar II se nachází v Güime a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Vista Mar II se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Villa Nirvana - Villas Volcaland

Villa Nirvana - Villas Volcaland

Ubytování (Apartmán) Villa Nirvana - Villas Volcaland. Villa Nirvana - Villas Volcaland se nachází v Güime a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Do Arrecife je to 7 km. Ubytování Villa Nirvana - Villas Volcaland se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Lanzamore Cactus, Sea View, Lanzarote

Lanzamore Cactus, Sea View, Lanzarote

Ubytování (Apartmán) Lanzamore Cactus, Sea View, Lanzarote. Set in Güime, Lanzamore Cactus, Sea View, Lanzarote features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Lanzamore Cactus, Sea View, Lanzarote se nachází ve městě Güime (Španělsko - Lanzarote).

Ubytování ve městě Güime

Město Güime se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 18 hotelů a ubytování ve městě Güime.