Hledat

Ubytování

Ubytování město Gsies

Ve městě Gsies (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gsies

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gsies

Appartements Rainhof

9,7

Appartements Rainhof

Ubytování (Apartmány) Appartements Rainhof. Appartements Rainhof se nachází v Gsies v regionu Trentino Alto Adige, 30 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Appartements Rainhof se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Preindlerhof Haylofts

9,7

Preindlerhof Haylofts

Ubytování (Apartmány) Preindlerhof Haylofts. Preindlerhof Haylofts se nachází ve Valle Di Casies, 25 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Preindlerhof Haylofts se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pichlerhof

9,6

Pichlerhof

Ubytování (Apartmány) Pichlerhof. Pichlerhof se nachází 10 minut jízdy od Valle Di Casies a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu do lyžařského areálu Kronplatz. Ubytování Pichlerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haspingerhof

9,4

Haspingerhof

Ubytování (Apartmán) Haspingerhof. Haspingerhof nabízí ubytování v Gsies, 30 km od jezera Lago di Braies. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haspingerhof se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Faltnerhof

9,4

Faltnerhof

Ubytování (Apartmány) Faltnerhof. Faltnerhof se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige, 22 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Faltnerhof se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhabererhof

9,4

Oberhabererhof

Ubytování (Farma) Oberhabererhof. Oberhabererhof se nachází v obci St. Maddalena v oblasti Casies. Nabízí přímý přístup na lyže, gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Oberhabererhof se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hoferhof Apt A

9,3

Hoferhof Apt A

Ubytování (Apartmány) Hoferhof Apt A. Set in Gsies in the Trentino Alto Adige region, Hoferhof Apt A features a balcony and river views. Ubytování Hoferhof Apt A se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alpenblick

9,3

Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Alpenblick. Alpenblick se nachází ve Valle Di Casies v regionu Trentino Alto Adige, 30 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Alpenblick se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Binterhof

9,2

Binterhof

UbytováníBinterhof. Situated in Valle Di Casies, 20 km from Lago di Braies, Binterhof features accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a minimarket, and bicycle... Ubytování Binterhof se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bio Natur Refugium Blaslahof ****

9

Bio Natur Refugium Blaslahof ****

Ubytování (Aparthotel) Bio Natur Refugium Blaslahof ****. Residence Blaslahof nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách, jízdní kola k zapůjčení zdarma a wellness centrum s krytým bazénem, 360stupňovou... Ubytování Bio Natur Refugium Blaslahof **** se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Schaller

8,7

Haus Schaller

UbytováníHaus Schaller. Haus Schaller se nachází v Gsies, 26 km od Brunecku, a nabízí ubytování v tyrolském stylu. Ubytování Haus Schaller se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aussermahrhof Alpin

6

Aussermahrhof Alpin

UbytováníAussermahrhof Alpin. Aussermahrhof Alpin nabízí ubytování v Gsies, 26 km od jezera Lago di Braies. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Aussermahrhof Alpin se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aussermahrhof Dolomit

Aussermahrhof Dolomit

Ubytování (Apartmány) Aussermahrhof Dolomit. Aussermahrhof Dolomit se nachází asi 26 km od jezera Lago di Braies a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Aussermahrhof Dolomit se nachází ve městě Gsies (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Gsies

Město Gsies se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Gsies.