Hledat

Ubytování

Ubytování město Grosuplje

Ve městě Grosuplje (Slovinsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grosuplje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grosuplje

Gostišče Lunca

9

Gostišče Lunca

Ubytování (Penzion – hostinec) Gostišče Lunca. Set in Grosuplje, Gostišče Lunca offers a terrace. Featuring a garden, the 2-star inn has air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Gostišče Lunca se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Goršič

8,9

Guest House Goršič

Ubytování (Penzion) Guest House Goršič. Guest House Goršič is located in Grosuplje, 17 km from Ljubljana. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Guest House Goršič se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Kongo Hotel & Restaurant

7,6

Kongo Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Kongo Hotel & Restaurant. Moderní 4hvězdičkový Kongo Hotel & Restaurant se nachází 15 km od Lublaně a je obklopený zelenými lesy. Ubytování Kongo Hotel & Restaurant se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PR' KLEPET - Eco Apartments

PR' KLEPET - Eco Apartments

Ubytování (Bed and breakfast) PR' KLEPET - Eco Apartments. Offering garden views, PR' KLEPET - Eco Apartments in Grosuplje offers accommodation, a bar and a garden. Ubytování PR' KLEPET - Eco Apartments se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fairytale Wooden House

Fairytale Wooden House

Ubytování (Prázdninový dům) Fairytale Wooden House. Located in scenic countryside surroundings right next to a forest in Grosuplje, Fairytale Wooden House offers a hot tub and a garden. Ubytování Fairytale Wooden House se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 920 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Tia

Apartma Tia

Ubytování (Apartmán) Apartma Tia. Located in Grosuplje, Apartma Tia provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartma Tia se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tree House Ramona

Tree House Ramona

Ubytování (Penzion) Tree House Ramona. Tree House Ramona is located in Grosuplje. It offers a garden, free WiFi and accommodation in a tree house featuring a terrace and TV. Ubytování Tree House Ramona se nachází ve městě Grosuplje (Slovinsko - Osrednjeslovenska).

Ubytování ve městě Grosuplje

Město Grosuplje se nachází na území země Slovinsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Grosuplje.