Hledat

Ubytování

Ubytování město Groppe de Fora

Ve městě Groppe de Fora (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Groppe de Fora

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Groppe de Fora

Baita Pizabornè

10

Baita Pizabornè

Ubytování (Prázdninový dům) Baita Pizabornè. Baita Pizabornè se nachází v Groppe de Fora. 22 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Baita Pizabornè se nachází ve městě Groppe de Fora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Val Rendena casa con vista 3 camere doppie e 2 bagni

8,6

Trentino Val Rendena casa con vista 3 camere doppie e 2 bagni

Ubytování (Apartmán) Trentino Val Rendena casa con vista 3 camere doppie e 2 bagni. Trentino Val Rendena casa con vista 3 camere doppie e 2 bagni se nachází 40 km od jezera Molveno a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do... Ubytování Trentino Val Rendena casa con vista 3 camere doppie e 2 bagni se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita dai Cotai

Baita dai Cotai

Ubytování (Prázdninový dům) Baita dai Cotai. Baita dai Cotai se nachází v Groppe de Fora. 22 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Baita dai Cotai se nachází ve městě Groppe de Fora (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Groppe de Fora

Město Groppe de Fora se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Groppe de Fora.