Hledat

Ubytování

Ubytování město Goúrnai

Ve městě Goúrnai (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Goúrnai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Goúrnai

Alkis Studio

9,5

Alkis Studio

Ubytování (Apartmán) Alkis Studio. Alkis Studio nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem 1,1 km od akvária Thalassocosmos a 1,8 km od dinoparku Dinosauria. Ubytování Alkis Studio se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Evriali Apartments

8,9

Casa Evriali Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Evriali Apartments. Casa Evriali Apartments se nachází na klidném místě ve městě Kokkíni Khánion, 11 km od města Hersonissos a 12 km od města Heraklion, a nabízí bezplatné... Ubytování Casa Evriali Apartments se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia's Residence

8,3

Sofia's Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia's Residence. Sofia's Residence is set in Goúrnai and offers a garden and a terrace. Ubytování Sofia's Residence se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kri-Kri Village Holiday Apartments

8

Kri-Kri Village Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kri-Kri Village Holiday Apartments. Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází v blízkosti obce Gournes, jen 80 metrů od pláže. Nabízí bazén a ubytování s výhledem na moře nebo bazén. Ubytování Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta).

Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete

Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete

Ubytování (Vila) Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete. Situated 500 metres from American Base Beach, less than 1 km from Acqua Blu Beach and an 11-minute walk from Gournon Beach, Lena Villa Seafront 5 Bedrooms... Ubytování Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria's Home @ Apartment near the Sea

Victoria's Home @ Apartment near the Sea

Ubytování (Apartmán) Victoria's Home @ Apartment near the Sea. Located in Gournes, 700 metres from American Base Beach and less than 1 km from Themis Beach, Victoria's Home @ Apartment near the Sea provides... Ubytování Victoria's Home @ Apartment near the Sea se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette next to the sea

Maisonette next to the sea

Ubytování (Vila) Maisonette next to the sea. Offering barbecue facilities and a terrace, Maisonette next to the sea in Gournes is close to Gouves Beach and American Base Beach. Ubytování Maisonette next to the sea se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Garden House

Cozy Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Garden House. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Cozy Garden House can be found in Gournes, close to Gournon Beach and less than 1... Ubytování Cozy Garden House se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natura

Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Natura. Set in Yiofirákia, this air-conditioned holiday home features a terrace and a garden with an outdoor pool. Ubytování Natura se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Goúrnai

Město Goúrnai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Goúrnai.