Hledat

Ubytování

Ubytování město Goúrnai

Ve městě Goúrnai (Řecko) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Goúrnai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Goúrnai

Alkis Studio

9,5

Alkis Studio

Ubytování (Apartmán) Alkis Studio. Alkis Studio nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a grilem 1,1 km od akvária Thalassocosmos a 1,8 km od dinoparku Dinosauria. Ubytování Alkis Studio se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Evriali Apartments

8,9

Casa Evriali Apartments

Ubytování (Apartmány) Casa Evriali Apartments. Casa Evriali Apartments se nachází na klidném místě ve městě Kokkíni Khánion, 11 km od města Hersonissos a 12 km od města Heraklion, a nabízí bezplatné... Ubytování Casa Evriali Apartments se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sofia's Residence

8,3

Sofia's Residence

Ubytování (Prázdninový dům) Sofia's Residence. Sofia's Residence is set in Goúrnai and offers a garden and a terrace. Ubytování Sofia's Residence se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kri-Kri Village Holiday Apartments

8

Kri-Kri Village Holiday Apartments

Ubytování (Aparthotel) Kri-Kri Village Holiday Apartments. Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází v blízkosti obce Gournes, jen 80 metrů od pláže. Nabízí bazén a ubytování s výhledem na moře nebo bazén. Ubytování Kri-Kri Village Holiday Apartments se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta).

Modern 2 Bedroom House with Beautiful Garden

Modern 2 Bedroom House with Beautiful Garden

Ubytování (Prázdninový dům) Modern 2 Bedroom House with Beautiful Garden. Located in Goúrnai in the Crete region, Modern 2 Bedroom House with Beautiful Garden features a garden. The accommodation is 49 km from Balíon. Ubytování Modern 2 Bedroom House with Beautiful Garden se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete

Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete

Ubytování (Vila) Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete. Situated 500 metres from American Base Beach, less than 1 km from Acqua Blu Beach and an 11-minute walk from Gournon Beach, Lena Villa Seafront 5 Bedrooms... Ubytování Lena Villa Seafront 5 Bedrooms 14 PAX · Kouvohori Villas Crete se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gaia apartment Gouves

Gaia apartment Gouves

Ubytování (Apartmán) Gaia apartment Gouves. Gaia apartment is set in Gournes. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Gaia apartment Gouves se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stunning Villa with Sea View and Swimming Pool

Stunning Villa with Sea View and Swimming Pool

Ubytování (Vila) Stunning Villa with Sea View and Swimming Pool. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a patio, Stunning Villa with Sea View and Swimming Pool is situated in Gournes. Ubytování Stunning Villa with Sea View and Swimming Pool se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Victoria's Home @ Apartment near the Sea

Victoria's Home @ Apartment near the Sea

Ubytování (Apartmán) Victoria's Home @ Apartment near the Sea. Located in Gournes, 700 metres from American Base Beach and less than 1 km from Themis Beach, Victoria's Home @ Apartment near the Sea provides... Ubytování Victoria's Home @ Apartment near the Sea se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette next to the sea

Maisonette next to the sea

Ubytování (Vila) Maisonette next to the sea. Offering barbecue facilities and a terrace, Maisonette next to the sea in Gournes is close to Gouves Beach and American Base Beach. Ubytování Maisonette next to the sea se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy Garden House

Cozy Garden House

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Garden House. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Cozy Garden House can be found in Gournes, close to Gournon Beach and less than 1... Ubytování Cozy Garden House se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Secret Garden Home

Secret Garden Home

Ubytování (Prázdninový dům) Secret Garden Home. Offering free WiFi and garden views, Secret Garden Home is an accommodation set in Gournes. Ubytování Secret Garden Home se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Natura

Natura

Ubytování (Prázdninový dům) Natura. Set in Yiofirákia, this air-conditioned holiday home features a terrace and a garden with an outdoor pool. Ubytování Natura se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Aretousa

Studios Aretousa

Ubytování (Apartmány) Studios Aretousa. Set in Gournes, Studios Aretousa offers accommodation with free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Studios Aretousa se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktis apartment Gouves

Aktis apartment Gouves

Ubytování (Apartmán) Aktis apartment Gouves. Aktis is set in Gournes. The accommodation features free WiFi. The apartment offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování Aktis apartment Gouves se nachází ve městě Goúrnai (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Goúrnai

Město Goúrnai se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Goúrnai.