Hledat

Ubytování

Ubytování město Glykadi

Ve městě Glykadi (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Glykadi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Glykadi

Villa Leo

9,8

Villa Leo

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Leo. Set in Glykadi in the Thasos region, Villa Leo features a garden. Ubytování Villa Leo se nachází ve městě Glykadi (Řecko - Thasos).

GREEN and BLUE VILLA

9,3

GREEN and BLUE VILLA

Ubytování (Vily) GREEN and BLUE VILLA. Situated 500 metres from Papalimani Beach, GREEN and BLUE VILLA features accommodation with a garden, barbecue facilities and a shared kitchen for your... Ubytování GREEN and BLUE VILLA se nachází ve městě Glykadi (Řecko - Thasos).

Nisteri Apartment

Nisteri Apartment

Ubytování (Apartmán) Nisteri Apartment. Set in Glykadi, Nisteri Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Nisteri Apartment se nachází ve městě Glykadi (Řecko - Thasos).

Hotel Glyfada

Hotel Glyfada

Ubytování (Hotel) Hotel Glyfada. Situated in Glykadi, 500 metres from Glifadas Beach, Hotel Glyfada features accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a garden. Ubytování Hotel Glyfada se nachází ve městě Glykadi (Řecko - Thasos). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glykadi Pine-House

Glykadi Pine-House

Ubytování (Prázdninový dům) Glykadi Pine-House. Boasting a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Glykadi Pine-House can be found in Glykadi, close to Papalimani Beach and less... Ubytování Glykadi Pine-House se nachází ve městě Glykadi (Řecko - Thasos).

Ubytování ve městě Glykadi

Město Glykadi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Glykadi.