Hledat

Ubytování

Ubytování město Glorenza

Ve městě Glorenza (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Glorenza

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Glorenza

Flurin Suites

9,4

Flurin Suites

Ubytování (Hotel) Flurin Suites. Flurin Suites sídlí v historické budově v Glorenze a nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Flurin Suites se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Didi`s Appartments

9,2

Didi`s Appartments

Ubytování (Apartmány) Didi`s Appartments. Didi`s Appartments se nachází 20 km od jezera Resia a nabízí terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Didi`s Appartments se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Salina number 1

9

Salina number 1

UbytováníSalina number 1. Salina number 1 se nachází v Glorenze, 20 km od jezera Resia a 24 km od Ortleru. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní. Ubytování Salina number 1 se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garni Glurnserhof

8,7

Garni Glurnserhof

Ubytování (Penzion) Garni Glurnserhof. Garni Glurnserhof se nachází v Glorenze, 20 km od jezera Resia. Nabízí ubytování s barem, neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Garni Glurnserhof se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Belvenu Boutique Hotel

8,7

Belvenu Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Belvenu Boutique Hotel. Belvenu Boutique Hotel se nachází v centru města Glorenza, nedaleko národního parku Stelvio. Ubytování Belvenu Boutique Hotel se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Gasthof Grüner Baum

8,3

Hotel Gasthof Grüner Baum

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Grüner Baum. Hotel Gasthof Grüner Baum nabízí moderní pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Ubytování Hotel Gasthof Grüner Baum se nachází ve městě Glorenza (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Glorenza

Město Glorenza se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Glorenza.