Hledat

Ubytování

Ubytování město Glattbrugg

Ve městě Glattbrugg (Švýcarsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Glattbrugg

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Glattbrugg

The Gate Boutique Hotel Zürich

8,9

The Gate Boutique Hotel Zürich

Ubytování (Hotel) The Gate Boutique Hotel Zürich. The Gate Boutique Hotel Zürich se nachází v Glattbruggu a nabízí ubytování s vlastním balkonem. Ubytování The Gate Boutique Hotel Zürich se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

welcome homes

8,6

welcome homes

Ubytování (Hotel) welcome homes. Welcome homes, kompletně zrekonstruované v roce 2017, se nacházejí v Opfikonu-Glattbrugg, 3 km od letiště v Curychu a 10 km od centra Curychu. Ubytování welcome homes se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DORMERO Hotel Zürich Airport

8,6

DORMERO Hotel Zürich Airport

Ubytování (Hotel) DORMERO Hotel Zürich Airport. The DORMERO Hotel Zürich Airport is located in the Glattbrugg business district, 2 km from Zurich-Kloten Airport. Ubytování DORMERO Hotel Zürich Airport se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 195 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kameha Grand Zurich, Autograph Collection

8,4

Kameha Grand Zurich, Autograph Collection

Ubytování (Hotel) Kameha Grand Zurich, Autograph Collection. Newly opened in 2015, the international lifestyle hotel Kameha Grand Zurich offers outstanding contemporary architecture and neo-Baroque interiors from... Ubytování Kameha Grand Zurich, Autograph Collection se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dorint Airport-Hotel Zürich

8,2

Dorint Airport-Hotel Zürich

Ubytování (Hotel) Dorint Airport-Hotel Zürich. Dorint Airport-Hotel Zürich byl postaven ve tvaru švýcarského kříže a nachází se v Glattbruggu, 2 km od letiště v Curychu. Ubytování Dorint Airport-Hotel Zürich se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mövenpick Hotel Zurich Airport

8

Mövenpick Hotel Zurich Airport

Ubytování (Hotel) Mövenpick Hotel Zurich Airport. Tento prvotřídní hotel se nachází pouhých 5 minut jízdy od curyšského letiště a nabízí bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště, 3 restaurace a fitness... Ubytování Mövenpick Hotel Zurich Airport se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Zurich Airport

7,8

ibis budget Zurich Airport

Ubytování (Hotel) ibis budget Zurich Airport. Hotel ibis budget Zurich Airport se nachází v Glattbruggu, přímo u letiště v Curychu a 1 km od terminálů. Ubytování ibis budget Zurich Airport se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STAY@Zurich Airport

7,5

STAY@Zurich Airport

Ubytování (Hotel) STAY@Zurich Airport. STAY@Zurich Airport se nachází ve městě Glattbrugg, 1 km od letiště Zürich, a nabízí bezplatnou dopravu na letiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování STAY@Zurich Airport se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Novotel Zürich Airport Messe

7,4

Novotel Zürich Airport Messe

Ubytování (Hotel) Novotel Zürich Airport Messe. Novotel Zürich Airport Messe se nachází v Glattpark & World Trade Centre severně od Curychu, 4 km od curyšského letiště. Ubytování Novotel Zürich Airport Messe se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence

7,4

Residence

Ubytování (Hotel) Residence. Residence is located in Glattbrugg. Speaking both German and English, staff at the reception can help you plan your stay. Ubytování Residence se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHY Home Zurich Airport

5,4

CHY Home Zurich Airport

Ubytování (Hostel) CHY Home Zurich Airport. Situated in Glattbrugg, CHY Home Zurich Airport provides accommodation with private balconies. The hostel features both free WiFi and free private parking. Ubytování CHY Home Zurich Airport se nachází ve městě Glattbrugg (Švýcarsko - Curych). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Glattbrugg

Město Glattbrugg se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Glattbrugg.