Hledat

Ubytování

Ubytování město Giustino

Ve městě Giustino (Itálie) máme celkem 28 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giustino

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giustino

Residenza Arcadia

10

Residenza Arcadia

Ubytování (Apartmán) Residenza Arcadia. Residenza Arcadia se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 15 km od Molvena. Ubytování Residenza Arcadia se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fulun Mountain Lodge

9,6

Fulun Mountain Lodge

Ubytování (Bed and breakfast) Fulun Mountain Lodge. Fulun Mountain Lodge se nachází v Giustinu, 39,5 km od Molvena, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fulun Mountain Lodge se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Dalla Natura la Salute

9,5

Agriturismo Dalla Natura la Salute

Ubytování (Farma) Agriturismo Dalla Natura la Salute. Farma Agriturismo Dalla Natura la Salute se nachází na klidném místě v Giustinu, nedaleko přírodního parku Adamello Brenta, 2 km od sjezdovek v Pinzolu a... Ubytování Agriturismo Dalla Natura la Salute se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento gaiulin

9,4

Appartamento gaiulin

UbytováníAppartamento gaiulin. Appartamento gaiulin se nachází v Pinzolu, pouhých 50 km od vodopádu Varone, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamento gaiulin se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite Italy Pinzolo Due

9,2

Suite Italy Pinzolo Due

Ubytování (Prázdninové domy) Suite Italy Pinzolo Due. Suite Italy Pinzolo Due se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige, 50 km od vodopádu Varone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Suite Italy Pinzolo Due se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Felix

9

Felix

Ubytování (Apartmán) Felix. Felix se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Molveno je vzdálené 15 km. Ubytování Felix se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La CRI Bed & Breakfast

9

La CRI Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) La CRI Bed & Breakfast. La CRI Bed & Breakfast se nachází v Giustinu, 15 km od Molvena, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La CRI Bed & Breakfast se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda sotto le stelle

9

Mansarda sotto le stelle

UbytováníMansarda sotto le stelle. Mansarda sotto le stelle se nachází v Giustinu, pouhých 50 km od jezera Molveno, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Mansarda sotto le stelle se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bepy Hotel Garni

8,6

Bepy Hotel Garni

UbytováníBepy Hotel Garni. Bepy Hotel Garni stojí v soukromé zahradě v Giustinu, které je součásti národního parku Adamello. Ubytování Bepy Hotel Garni se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Valentino

8,5

Residence Valentino

Ubytování (Apartmány) Residence Valentino. Residence Valentino se nachází v centru horského městečku Pinzolo a nabízí apartmány s vlastní zahradou. Ubytování Residence Valentino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Doss

8,5

Appartamenti Doss

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Doss. Appartamenti Doss se nachází v Giustinu, 49 km od jezera Molveno a 50 km od vodopádu Varone. Ubytování Appartamenti Doss se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda alla Pineta

8,2

Mansarda alla Pineta

Ubytování (Apartmán) Mansarda alla Pineta. Mansarda alla Pineta se nachází v Giustinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Molveno je vzdálené 16 km. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Mansarda alla Pineta se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

026 Bilocale con caminetto, Giustino

8

026 Bilocale con caminetto, Giustino

Ubytování (Apartmán) 026 Bilocale con caminetto, Giustino. 026 Bilocale con caminetto, Giustino se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Do Limone sul Garda je to 38 km. Ubytování 026 Bilocale con caminetto, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO PANORAMA 016

8

APPARTAMENTO PANORAMA 016

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO PANORAMA 016. APPARTAMENTO PANORAMA 016 se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 15 km od Molvena. Ubytování APPARTAMENTO PANORAMA 016 se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale Il Cardo, Giustino

8

Trilocale Il Cardo, Giustino

Ubytování (Apartmán) Trilocale Il Cardo, Giustino. Trilocale Il Cardo, Giustino se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 15 km od Molvena. Ubytování Trilocale Il Cardo, Giustino se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

072 Trilocale, Giustino

8

072 Trilocale, Giustino

Ubytování (Apartmán) 072 Trilocale, Giustino. 072 Trilocale, Giustino se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Do Limone sul Garda je to 38 km. Ubytování 072 Trilocale, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Condominio Gaiolin

7

Condominio Gaiolin

Ubytování (Apartmány) Condominio Gaiolin. Condominio Gaiolin se nachází v Giustinu, 49 km od jezera Molveno a 50 km od vodopádu Varone. Ubytování Condominio Gaiolin se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale Giustino Vadaione

7

Trilocale Giustino Vadaione

Ubytování (Apartmán) Trilocale Giustino Vadaione. Trilocale Giustino Vadaione se nachází v Giustinu. Molveno je vzdálené 15 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Trilocale Giustino Vadaione se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trilocale Rendena 035

7

Trilocale Rendena 035

Ubytování (Apartmán) Trilocale Rendena 035. Trilocale Rendena 035 se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 38 km od Limone sul Garda. Ubytování Trilocale Rendena 035 se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

024 Trilocale, Giustino

024 Trilocale, Giustino

Ubytování (Apartmány) 024 Trilocale, Giustino. 024 Trilocale, Giustino se nachází v Giustinu, 49 km od jezera Molveno, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. Ubytování 024 Trilocale, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Gaiolin 060

Appartamento Gaiolin 060

Ubytování (Apartmán) Appartamento Gaiolin 060. Appartamento Gaiolin 060 se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 16 km od Molvena. Ubytování Appartamento Gaiolin 060 se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

009 Trilocale piano terra, Giustino

009 Trilocale piano terra, Giustino

Ubytování (Apartmány) 009 Trilocale piano terra, Giustino. 009 Trilocale piano terra, Giustino se nachází v Giustinu, 50 km od vodopádu Varone, v oblasti, kde se můžete věnovat lyžování. 49 km od jezera Molveno. Ubytování 009 Trilocale piano terra, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bilocale in centro ad 1 km dalla pista

Bilocale in centro ad 1 km dalla pista

UbytováníBilocale in centro ad 1 km dalla pista. Bilocale in centro ad 1 km dalla pista se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Bilocale in centro ad 1 km dalla pista se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Vadaione Est

Appartamento Vadaione Est

Ubytování (Apartmán) Appartamento Vadaione Est. Appartamento Vadaione Est se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 15 km od Molvena. Ubytování Appartamento Vadaione Est se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

067 Bilocale Piano Terra, Giustino

067 Bilocale Piano Terra, Giustino

Ubytování067 Bilocale Piano Terra, Giustino. 067 Bilocale Piano Terra, Giustino se nachází v Giustinu, 50 km od vodopádu Varone, a nabízí zahradu. Ubytování 067 Bilocale Piano Terra, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Adamello Giustino

Casa Adamello Giustino

Ubytování (Apartmány) Casa Adamello Giustino. Casa Adamello Giustino se nachází v Giustinu. Apartmány mají TV, vlastní koupelnu se sprchou a fénem a kuchyň s lednicí, sporákem a varnou deskou. Ubytování Casa Adamello Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Locanda 4

La Locanda 4

Ubytování (Apartmán) La Locanda 4. La Locanda 4 se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a má zahradu. Ubytování La Locanda 4 se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Locanda 2

La Locanda 2

Ubytování (Apartmán) La Locanda 2. La Locanda 2 se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a má zahradu. Ubytování La Locanda 2 se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Condominio Smeraldo

Condominio Smeraldo

Ubytování (Apartmány) Condominio Smeraldo. Condominio Smeraldo se nachází v Giustinu. Apartmány mají TV, vlastní koupelnu se sprchou a fénem a kuchyň s lednicí, sporákem a varnou deskou. Ubytování Condominio Smeraldo se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Locanda 4

La Locanda 4

Ubytování (Apartmán) La Locanda 4. La Locanda 4 se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a má zahradu. Ubytování La Locanda 4 se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Casa Al Campo

Chalet Casa Al Campo

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Casa Al Campo. Chalet Casa Al Campo se nachází v Giustinu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled do zahrady. 37 km od města Limone sul Garda. Ubytování Chalet Casa Al Campo se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

[In Centro] - Baita Spaziosa con Vista sui Monti

[In Centro] - Baita Spaziosa con Vista sui Monti

Ubytování (Apartmány) [In Centro] - Baita Spaziosa con Vista sui Monti. [In Centro] - Baita Spaziosa con Vista sui Monti nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady, asi 50 km od vodopádu Varone. Ubytování [In Centro] - Baita Spaziosa con Vista sui Monti se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

027 Trilocale, Giustino

027 Trilocale, Giustino

Ubytování (Apartmány) 027 Trilocale, Giustino. 027 Trilocale, Giustino se nachází v Giustinu a nabízí ubytování s balkonem. 38 km od Limone sul Garda. Ubytování 027 Trilocale, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

074 Bilocale Mansarda, Giustino

074 Bilocale Mansarda, Giustino

Ubytování (Apartmány) 074 Bilocale Mansarda, Giustino. 074 Bilocale Mansarda, Giustino se nachází v Giustinu. 38 km od Limone sul Garda. Ubytování 074 Bilocale Mansarda, Giustino se nachází ve městě Giustino (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Giustino

Město Giustino se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 28 hotelů a ubytování ve městě Giustino.