Hledat

Ubytování

Ubytování město Giovo

Ve městě Giovo (Itálie) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giovo

Cuore nel Muller

9,7

Cuore nel Muller

UbytováníCuore nel Muller. Cuore nel Muller se nachází 19 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Cuore nel Muller se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Maso Pomarolli

9,6

Agritur Maso Pomarolli

Ubytování (Farma) Agritur Maso Pomarolli. Agritur Maso Pomarolli je farma obklopená ovocnými stromy a vinicemi v obci Palù di Giovo, 20 minut jízdy od Trenta. Ubytování Agritur Maso Pomarolli se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B San Valentino

9,1

B&B San Valentino

UbytováníB&B San Valentino. B&B San Valentino se nachází v Giovu, v oblasti ideální pro pěší turistiku a cykloturistiku. Ubytování B&B San Valentino se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Nenez B&B

9,1

Nenez B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Nenez B&B. Nenez B&B se nachází ve městě Giovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 17 km od Trenta. Ubytování Nenez B&B se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Fior Di Bosco

9

Hotel Fior Di Bosco

Ubytování (Hotel) Hotel Fior Di Bosco. Hotel Fior Di Bosco se nachází v obci Masen di Giovo v krásném údolí Val di Cembra a nabízí bezplatné wellness centrum s krytým bazénem a vířivkou. Ubytování Hotel Fior Di Bosco se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cozy house in collina

8,2

Cozy house in collina

UbytováníCozy house in collina. Cozy house in collina se nachází v Giovu, 19 km od MUSE a 38 km od jezera Molveno. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Cozy house in collina se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Irma

7,9

Villa Irma

Ubytování (Apartmány) Villa Irma. Villa Irma se nachází ve městě Giovo v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Ubytování Villa Irma se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Guest hause

4,5

Guest hause

UbytováníGuest hause. Guest hause se nachází ve městě Giovo a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování Guest hause se nachází ve městě Giovo (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Giovo

Město Giovo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Giovo.