Hledat

Ubytování

Ubytování město Giannádes

Ve městě Giannádes (Řecko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Giannádes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Giannádes

Holiday Home Matthäus

9,3

Holiday Home Matthäus

Ubytování (Prázdninové domy) Holiday Home Matthäus. Holiday Home Matthäus se nachází přímo na trase Corfutrail ve městě Giannádes, 2,5 km od pláže Ermones a 5 km od letoviska Glyfada, a nabízí soukromý bazén... Ubytování Holiday Home Matthäus se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Korona with Pool

8,7

Villa Korona with Pool

Ubytování (Vila) Villa Korona with Pool. Located in Giannádes, Villa Korona with Pool provides a private pool. Ubytování Villa Korona with Pool se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lookout Villa

Lookout Villa

Ubytování (Vila) Lookout Villa. Boasting a patio with pool views, and a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Lookout Villa can be found in Giannádes, close to Krouza Beach and 1. Ubytování Lookout Villa se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu).

George's house

George's house

Ubytování (Apartmán) George's house. Featuring a garden, George's house provides accommodation in Giannádes with access to free WiFi and mountain views. Ubytování George's house se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu).

Meadows views traditional stone villa - Giannades

Meadows views traditional stone villa - Giannades

Ubytování (Prázdninový dům) Meadows views traditional stone villa - Giannades. Meadows views traditional stone villa - Giannades is set in Giannádes, 1.4 km from Giali Beach, 1.5 km from Krouza Beach, and 2.2 km from Antipsos Beach. Ubytování Meadows views traditional stone villa - Giannades se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carpe Diem Apartment

Carpe Diem Apartment

Ubytování (Apartmán) Carpe Diem Apartment. Featuring garden views, Carpe Diem Apartment provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.9 km from Giali Beach. Ubytování Carpe Diem Apartment se nachází ve městě Giannádes (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Giannádes

Město Giannádes se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Giannádes.