Hledat

Ubytování

Ubytování město Gialiskari

Ve městě Gialiskari (Řecko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gialiskari

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gialiskari

STUDIO ZEFYROS

9,7

STUDIO ZEFYROS

Ubytování (Aparthotel) STUDIO ZEFYROS. STUDIO ZEFYROS se nachází v Gialiskari, 13 km od pláže Trapalon a 15 km od pláže Karkinagrion. Ubytování STUDIO ZEFYROS se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Apartments A7

Nikos Apartments A7

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments A7. Nikos Apartments A7 nabízí ubytování s výhledem na moře v obci Gialiskari, 15 km od pláže Karkinagrion a 3,7 km od Agia Irini. Ubytování Nikos Apartments A7 se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Apartments A3

Nikos Apartments A3

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments A3. Nikos Apartments A3 nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Gialiskari, 15 km od pláže Karkinagrion a 3,7 km od Agia Irini. Ubytování Nikos Apartments A3 se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Dolihis gi, Poseidon

Dolihis gi, Poseidon

Ubytování (Prázdninový dům) Dolihis gi, Poseidon. Dolihis gi, Poseidon is set in Gialiskari. The accommodation is 13 km from the Trapalon Beach. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytování Dolihis gi, Poseidon se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

ΑΡΜΟΝΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ

ΑΡΜΟΝΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ

Ubytování (Apartmán) ΑΡΜΟΝΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ. Boasting garden views, ΑΡΜΟΝΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ in Lomvardades offers accommodation with a garden and a patio, around 12 km from Trapalon Beach. Ubytování ΑΡΜΟΝΙΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Studios

Nikos Studios

Ubytování (Apartmány) Nikos Studios. Nikos Studios se nachází 13 km od pláže Trapalon a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Nikos Studios se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Apartments A8

Nikos Apartments A8

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments A8. Nikos Apartments A8 se nachází v Gialiskari v regionu Icaria a nabízí balkon a výhled na moře. Ubytování Nikos Apartments A8 se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Apartments A5

Nikos Apartments A5

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments A5. Nikos Apartments A5 se nachází v Gialiskari, 15 km od pláže Karkinagrion a 3,7 km od Agia Irini, a nabízí výhled na moře. Ubytování Nikos Apartments A5 se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Nikos Apartments A2

Nikos Apartments A2

Ubytování (Apartmán) Nikos Apartments A2. Nikos Apartments A2 se nachází v Gialiskari, 13 km od pláže Trapalon a 15 km od pláže Karkinagrion, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Nikos Apartments A2 se nachází ve městě Gialiskari (Řecko - Icaria).

Ubytování ve městě Gialiskari

Město Gialiskari se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Gialiskari.