Hledat

Ubytování

Ubytování město Gerani Chanion

Ve městě Gerani Chanion (Řecko) máme celkem 61 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gerani Chanion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gerani Chanion

Villa Gerani

9,9

Villa Gerani

Ubytování (Apartmány) Villa Gerani. Set 100 metres from Maleme Beach, Villa Gerani offers free bikes, a bar and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Gerani se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Villa Elena

9,8

Villa Elena

Ubytování (Vila) Villa Elena. Villa Elena is a villa in Gerani Chanion with access to an outdoor swimming pool. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stellar Beachhouse

9,7

Stellar Beachhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Stellar Beachhouse. Set in Pyrgos Psilonerou, Gerani in Chania area, Stellar Beachhouse provides self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Stellar Beachhouse se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Wooden Beach House

9,7

Wooden Beach House

Ubytování (Prázdninový dům) Wooden Beach House. Set in Gerani Chanion, a few steps from Gerani Beach and 100 metres from Platanias Beach, Wooden Beach House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Wooden Beach House se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Androulakis Apartments

9,6

Androulakis Apartments

Ubytování (Apartmány) Androulakis Apartments. Tyto komfortní apartmány se nacházejí uprostřed pomerančových hájů v letovisku Gerani, 200 metrů od obchodů a restaurací a 300 metrů od pláže Gerani, která... Ubytování Androulakis Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Baladinos Apartments

9,5

Baladinos Apartments

Ubytování (Aparthotel) Baladinos Apartments. Rodinné zařízení Baladinos Apartments se nachází přímo na písečné pláži Gerani v Chanii. Ubytování Baladinos Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Delta Studios

9,4

Delta Studios

Ubytování (Apartmány) Delta Studios. Klimatizovaná studia Delta jsou umístěná v zahradě na pláži Gerani a patří k nim balkon s výhledem na Krétské moře a na hory. Ubytování Delta Studios se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Silver Beach Hotel & Apartments - All inclusive

9,3

Silver Beach Hotel & Apartments - All inclusive

Ubytování (Hotel) Silver Beach Hotel & Apartments - All inclusive. Silver Beach Hotel se nachází přímo na pláži Gerani a nabízí prostorné pokoje s posezením, sportovní zázemí, vynikající krétskou kuchyni i dobře udržovanou... Ubytování Silver Beach Hotel & Apartments - All inclusive se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Electra Studios

9,3

Electra Studios

Ubytování (Aparthotel) Electra Studios. Electra Studios features garden views, free WiFi and free private parking, set in Gerani Chanion, 80 metres from Maleme Beach. Ubytování Electra Studios se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Gerona Mare Apartments

9,2

Gerona Mare Apartments

Ubytování (Aparthotel) Gerona Mare Apartments. Hotel Gerona Mare se nachází v obci Gerani Chanion, 13 km od města Chania. Ubytování Gerona Mare Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Hotel Caretta Beach

9,1

Hotel Caretta Beach

Ubytování (Aparthotel) Hotel Caretta Beach. Tento aparthotel se nachází přímo na pláži Platanias, je zasazený do zahrady plné pomerančovníků a olivovníků. Ubytování Hotel Caretta Beach se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Studios Kydonia

9,1

Studios Kydonia

Ubytování (Apartmány) Studios Kydonia. Studios Kydonia se nachází v dobře udržovaných zahradách v letovisku Gerani, méně než 200 metrů od pláže. Nabízí bazén, ​​bar a neplacené parkování. Ubytování Studios Kydonia se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Pardalakis Studios

8,9

Pardalakis Studios

Ubytování (Apartmány) Pardalakis Studios. Featuring garden views, Pardalakis Studios in Gerani Chanion features accommodation, an outdoor swimming pool, a bar, a shared lounge, a garden and a... Ubytování Pardalakis Studios se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Alfa Hotel Apartments

8,9

Alfa Hotel Apartments

Ubytování (Aparthotel) Alfa Hotel Apartments. Within 500 metres from Gerani Beach in Chania area, Alfa Hotel Apartments features a pool and a furnished sun terrace surrounded by lush gardens. Ubytování Alfa Hotel Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hippokratis Apartments

8,8

Hippokratis Apartments

Ubytování (Aparthotel) Hippokratis Apartments. Located right on the sandy beach of Gerani in Chania, Hippokratis Apartments features a pool with sun terrace and a sea-view snack bar. Ubytování Hippokratis Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Aris Apartments

8,5

Aris Apartments

Ubytování (Apartmány) Aris Apartments. Toto rodinné ubytování se nachází v Gerani, jen 200 metrů od pláže. Nabízí ubytování s výhledem na moře a okolní krajinu. Ubytování Aris Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Elena Rooms & Apartments

8,1

Elena Rooms & Apartments

Ubytování (Apartmány) Elena Rooms & Apartments. Elena Rooms & Apartments nabízí ubytování s balkonem s výhledem do zahrady, venkovní bazén a sluneční terasu. Ubytování Elena Rooms & Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Evripidis Apartments

6,4

Evripidis Apartments

Ubytování (Apartmány) Evripidis Apartments. Situated in Gerani Chanion in the Crete region, with Gerani Beach and Platanias Beach nearby, Evripidis Apartments features accommodation with free WiFi... Ubytování Evripidis Apartments se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ocean Breeze Apartment

Ocean Breeze Apartment

Ubytování (Apartmán) Ocean Breeze Apartment. Offering a garden and garden view, Ocean Breeze Apartment is situated in Gerani Chanion, 80 metres from Gerani Beach and 200 metres from Platanias Beach. Ubytování Ocean Breeze Apartment se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SEARIVER APARTMENT-CH,2 bdr, on the beach,sleeps 6

SEARIVER APARTMENT-CH,2 bdr, on the beach,sleeps 6

Ubytování (Apartmán) SEARIVER APARTMENT-CH,2 bdr, on the beach,sleeps 6. Set in Gerani Chanion, within 70 metres of Gerani Beach and 100 metres of Platanias Beach, SEARIVER APARTMENT-CH,2 bdr, on the beach, sleeps 6 offers... Ubytování SEARIVER APARTMENT-CH,2 bdr, on the beach,sleeps 6 se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Geraniotis Villa

Geraniotis Villa

Ubytování (Vila) Geraniotis Villa. Set in Gerani Chanion, Geraniotis Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Geraniotis Villa se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Santy Villa

Santy Villa

Ubytování (Venkovský dům) Santy Villa. Boasting a balcony with garden views, and a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Santy Villa can be found in Gerani Chanion, close to Maleme Beach... Ubytování Santy Villa se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Thrasivoulos Country House

Thrasivoulos Country House

Ubytování (Apartmán) Thrasivoulos Country House. Boasting garden views, Thrasivoulos Country House features accommodation with a garden and a balcony, around 2 km from Maleme Beach. Ubytování Thrasivoulos Country House se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Villa Annaniko

Villa Annaniko

Ubytování (Vila) Villa Annaniko. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre, and a shared lounge, Villa Annaniko provides accommodation in Gerani Chanion with free WiFi... Ubytování Villa Annaniko se nachází ve městě Gerani Chanion (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Gerani Chanion

Město Gerani Chanion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 61 hotelů a ubytování ve městě Gerani Chanion.