Hledat

Ubytování

Ubytování město Georgioupolis

Ve městě Georgioupolis (Řecko) máme celkem 121 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Georgioupolis

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Georgioupolis

Rodanthi Guesthouse

9,9

Rodanthi Guesthouse

Ubytování (Vila) Rodanthi Guesthouse. Featuring an outdoor swimming pool and sun terrace, Rodanthi Guesthouse offers rooms with a patio overlooking the sea and garden. Ubytování Rodanthi Guesthouse se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Campos

9,9

Villa Campos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Campos. Located within the Exopoli district in Georgioupolis, Villa Campos has air conditioning, a patio, and pool views. Ubytování Villa Campos se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Villa Ostria

9,7

Villa Ostria

Ubytování (Vila) Villa Ostria. Featuring a balcony with pool views, and an outdoor swimming pool and a shared lounge, Villa Ostria can be found in Georgioupolis, close to Peristeras... Ubytování Villa Ostria se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Papadakis

9,6

Papadakis

Ubytování (Aparthotel) Papadakis. Set amidst a lush 1,200- m² area of palm trees and fragrant flowers, Papadakis is located just 200 metres from the sandy beach of Georgioupolis in... Ubytování Papadakis se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Cretan Mansion with Heated Swimming Pool

9,6

Cretan Mansion with Heated Swimming Pool

Ubytování (Vila) Cretan Mansion with Heated Swimming Pool. Cretan Mansion se nachází ve městě Georgioupolis a nabízí venkovní bazén se sluneční terasou, Wi-Fi zdarma ve společných prostorách a terasu s výhledem na... Ubytování Cretan Mansion with Heated Swimming Pool se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Nicolas Hotel

9,4

Nicolas Hotel

Ubytování (Hotel) Nicolas Hotel. Located 350 metres from the beach of Georgioupolis, Nicolas Hotel features a bar with a sun terrace. Ubytování Nicolas Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Christianna House

9,4

Christianna House

Ubytování (Prázdninový dům) Christianna House. Featuring garden views, Christianna House offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.8 km from Peristeras Beach. Ubytování Christianna House se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Dimitra Luxury Αpartment

9,3

Dimitra Luxury Αpartment

Ubytování (Apartmány) Dimitra Luxury Αpartment. Situated within 300 metres of Georgioupolis Beach and 400 metres of Kalivaki Beach in Georgioupolis, Dimitra Luxury Αpartment features accommodation with... Ubytování Dimitra Luxury Αpartment se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erasmia Suites

9,3

Erasmia Suites

Ubytování (Apartmán) Erasmia Suites. Situated in Georgioupolis, just 200 metres from Georgioupolis Beach, Erasmia Suites features beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování Erasmia Suites se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kokalas Resort

9

Kokalas Resort

Ubytování (Aparthotel) Kokalas Resort. Just 150 metres from a sandy beach, Kokalas Resort is located in Georgioupolis Village. It boasts an outdoor pool and poolside restaurant-bar. Ubytování Kokalas Resort se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Egeon Rooms and Studios

9

Egeon Rooms and Studios

Ubytování (Apartmán) Egeon Rooms and Studios. Egeon Rooms and Studios is located in Georgioupolis of Chania, just a few metres from the port and 1 km from the sandy beach. Ubytování Egeon Rooms and Studios se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Georgioupolis Beach Hotel

9

Georgioupolis Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Georgioupolis Beach Hotel. Tento hotel se nachází v letovisku Georgioupoli, 10 metrů od pláže, a nabízí pokoje s klimatizací, balkonem a výhledem na Krétské moře a na bazén, zdarma... Ubytování Georgioupolis Beach Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Pinelopi Apartments

8,9

Pinelopi Apartments

Ubytování (Aparthotel) Pinelopi Apartments. Rodinné apartmány Pinelopi se nachází 500 metrů od jezera Limni Kourna a poskytují ubytování s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pinelopi Apartments se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Anatoli Beach Hotel

8,9

Anatoli Beach Hotel

Ubytování (Hotel) Anatoli Beach Hotel. Anatolij Beach Hotel se nachází v klidném městečku Kavros, jen pár kilometrů od Georgioupolis a 150 metrů od pláže. Zastávka je 100 metrů daleko. Ubytování Anatoli Beach Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Sunlight Hotel

8,8

Sunlight Hotel

Ubytování (Aparthotel) Sunlight Hotel. Hotel Sunlight se nachází pouhých 5 metrů od pláže v obci Georgioupolis. Ubytování Sunlight Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Pilot Beach Resort

8,8

Pilot Beach Resort

Ubytování (Rezort) Pilot Beach Resort. Pilot Beach Resort se nachází v krásné zátoce Almyrou, nedaleko obce Georgioupolis. Ubytování Pilot Beach Resort se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

La Mer Resort & Spa - Adults Only

8,7

La Mer Resort & Spa - Adults Only

Ubytování (Rezort) La Mer Resort & Spa - Adults Only. La Mer Resort & Spa - Adults Only se nachází v Georgioupolisu. Nabízí venkovní a krytý bazén, fitcentrum, zahradu, restauraci, bar a sdílený lounge. Ubytování La Mer Resort & Spa - Adults Only se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Anemos Luxury Grand Resort

8,7

Anemos Luxury Grand Resort

Ubytování (Hotel) Anemos Luxury Grand Resort. Grand Anemos Resort se nachází na nádherném místě u pláže v letovisku Georgioupolis. Nabízí 4 venkovní bazény, krytý vyhřívaný bazén a wellness centrum. Ubytování Anemos Luxury Grand Resort se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Haris Rooms

8,6

Haris Rooms

Ubytování (Hostel) Haris Rooms. Located in Georgioupolis, within 200 metres of Georgioupolis Beach and 400 metres of Kalivaki Beach, Haris Rooms provides accommodation with a garden and... Ubytování Haris Rooms se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Leonidas Studios & Apartments

8,5

Leonidas Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Leonidas Studios & Apartments. Leonidas Studios & Apartments features an outdoor swimming pool, sun terrace and apartments with a balcony overlooking the sea and garden. Ubytování Leonidas Studios & Apartments se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Georgioupolis Plaza Suites

8,5

Georgioupolis Plaza Suites

Ubytování (Aparthotel) Georgioupolis Plaza Suites. Located 200 metres from Georgioupolis Beach in Georgioupolis, Georgioupolis Plaza Suites provides accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Georgioupolis Plaza Suites se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eliros Mare

8,5

Eliros Mare

Ubytování (Hotel) Eliros Mare. Eliros Mare se nachází u pláže v letovisku Georgioupolis a nabízí bazén se sluneční terasou, snack bar, bezplatné Wi-Fi připojení v celém objektu a... Ubytování Eliros Mare se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

VILLA KRINI

8,4

VILLA KRINI

Ubytování (Apartmány) VILLA KRINI. Situated in Georgioupolis, near Georgioupolis Beach, Kalivaki Beach and Peristeras Beach, VILLA KRINI features free WiFi. Ubytování VILLA KRINI se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Hydramis Palace Beach Resort

8,3

Hydramis Palace Beach Resort

Ubytování (Rezort) Hydramis Palace Beach Resort. Hydramis Palace Beach Resort stojí přímo u pláže v obci Georgioupolis. Nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Ubytování Hydramis Palace Beach Resort se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Sofia Apartments

8,3

Sofia Apartments

Ubytování (Apartmán) Sofia Apartments. Rodinné Sofia Apartments se nacházejí v Georgioupoli, pouhých 10 metrů od pláže. Apartmány mají výhled na Egejské moře a přístav. Ubytování Sofia Apartments se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Labyrinth Hotel

8,3

Labyrinth Hotel

Ubytování (Aparthotel) Labyrinth Hotel. Labyrint Hotel stojí v zahradě jen 300 metrů od pláže letoviska Georgioupolis. Má bazén a snack bar. Ubytování Labyrinth Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Ekosuites

8,2

Ekosuites

Ubytování (Aparthotel) Ekosuites. Ekosuites is located in Georgioupolis and offers self-catering accommodation. Free WiFi access is available. Ubytování Ekosuites se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

River Side Hotel

8,1

River Side Hotel

Ubytování (Aparthotel) River Side Hotel. Hotel River Side se nachází pouhých 50 metrů od pláže a má zahradu a studia a apartmány s balkonem s výhledem na přístav nebo do zahrady. Ubytování River Side Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Mare Boutique

8

Mare Boutique

Ubytování (Hotel) Mare Boutique. Mare Boutique se nachází v Georgioupolisu, jen pár kroků od místní pláže. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Mare Boutique se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Georgioupolis Resort & Aqua Park

7,7

Georgioupolis Resort & Aqua Park

Ubytování (Rezort) Georgioupolis Resort & Aqua Park. Tento 5hvězdičkový rezort se nachází v palmové zahradě v Georgioupolisu, 50 metrů od místní pláže. V jeho pozadí se rýsují Bílé hory. Ubytování Georgioupolis Resort & Aqua Park se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Armonia Apartments

7,4

Armonia Apartments

Ubytování (Apartmány) Armonia Apartments. Location 39,2km Chania 31,5km Souda port Unique selling points Transfer from and to port, airport upon surcharge F&B Self-catering Freebies Wifi in all... Ubytování Armonia Apartments se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Poseidon Studios

7,2

Poseidon Studios

Ubytování (Apartmány) Poseidon Studios. Poseidon Studios je penzion situovaný v poklidné lokalitě, na krásné písečné pláži mezi mořem a horami, a nabízí celkem 11 klimatizovaných pokojů a... Ubytování Poseidon Studios se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Tarra Hotel

Tarra Hotel

Ubytování (Hotel) Tarra Hotel. 30 km from Venizelos Graves, TARRA HOTEL is located in Chania Town and has a restaurant and free WiFi. Ubytování Tarra Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Georgioupolis - HER011031-OYB

Villa Georgioupolis - HER011031-OYB

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Georgioupolis - HER011031-OYB. Featuring sea views, Villa Georgioupolis - HER011031-OYB offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Georgioupolis Beach. Ubytování Villa Georgioupolis - HER011031-OYB se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Villa Georgioupolis - HER011031-OYA

Villa Georgioupolis - HER011031-OYA

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Georgioupolis - HER011031-OYA. Boasting sea views, Villa Georgioupolis - HER011031-OYA features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Georgioupolis Beach. Ubytování Villa Georgioupolis - HER011031-OYA se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Terraced house Georgioupolis - HER011016-I

Terraced house Georgioupolis - HER011016-I

Ubytování (Prázdninový dům) Terraced house Georgioupolis - HER011016-I. Boasting accommodation with a private pool, sea view and a balcony, Terraced house Georgioupolis - HER011016-I is situated in Georgioupolis. Ubytování Terraced house Georgioupolis - HER011016-I se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Terraced house Georgioupolis - HER011015-I

Terraced house Georgioupolis - HER011015-I

Ubytování (Prázdninový dům) Terraced house Georgioupolis - HER011015-I. Located in Georgioupolis, Terraced house Georgioupolis - HER011015-I provides accommodation with a private pool, a balcony and sea views. Ubytování Terraced house Georgioupolis - HER011015-I se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

WEBNODE LA PALMA APARTMENTS 4,beachfront paradise!

WEBNODE LA PALMA APARTMENTS 4,beachfront paradise!

Ubytování (Prázdninový dům) WEBNODE LA PALMA APARTMENTS 4,beachfront paradise!. Situated in Georgioupolis, just a few steps from Peristeras Beach, WEBNODE LA PALMA APARTMENTS 4, beachfront paradise! Ubytování WEBNODE LA PALMA APARTMENTS 4,beachfront paradise! se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Mirsini Villa

Mirsini Villa

Ubytování (Vila) Mirsini Villa. Situated in Georgioupolis, 700 metres from Georgioupolis Beach and less than 1 km from Kalivaki Beach, Mirsini Villa offers a seasonal outdoor swimming... Ubytování Mirsini Villa se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Pepper Sea Club Hotel

Pepper Sea Club Hotel

Ubytování (Hotel) Pepper Sea Club Hotel. Set in Georgioupolis, close to Kournas Beach, Pepper Sea Club Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, an outdoor swimming pool... Ubytování Pepper Sea Club Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Terraced house Georgioupolis - HER011014-I

Terraced house Georgioupolis - HER011014-I

Ubytování (Prázdninový dům) Terraced house Georgioupolis - HER011014-I. Set in Georgioupolis, Terraced house Georgioupolis - HER011014-I offers accommodation with a private pool, a balcony and sea views. The accommodation is 1. Ubytování Terraced house Georgioupolis - HER011014-I se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Kourkoulis

Kourkoulis

Ubytování (Vila) Kourkoulis. Situated in Georgioupolis, Kourkoulis features accommodation with a private pool. Ubytování Kourkoulis se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Villa Oscania

Villa Oscania

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Oscania. Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Villa Oscania is located in Georgioupolis. Ubytování Villa Oscania se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Miramare

Villa Miramare

Ubytování (Vila) Villa Miramare. Situated near Georgioupoli, at a distance of 3 km from Georgioupolis Beach, Villa Miramare features accommodation with free WiFi, air conditioning, an... Ubytování Villa Miramare se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Villa Stelios

Villa Stelios

Ubytování (Vila) Villa Stelios. Located just 1.3 km from Georgioupolis Beach, Villa Stelios provides accommodation in Georgioupolis with access to an outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Villa Stelios se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilot Amphora Boutique Hotel

Pilot Amphora Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Pilot Amphora Boutique Hotel. Set in Georgioupolis, 300 metres from Georgioupolis Beach, Pilot Amphora Boutique Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, an... Ubytování Pilot Amphora Boutique Hotel se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Sofia Resort

Sofia Resort

Ubytování (Hotel) Sofia Resort. Located in Georgioupolis, less than 1 km from Sandy Beach, Sofia Resort provides accommodation with a restaurant, free private parking, an outdoor swimming... Ubytování Sofia Resort se nachází ve městě Georgioupolis (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Georgioupolis

Město Georgioupolis se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 121 hotelů a ubytování ve městě Georgioupolis.