Hledat

Ubytování

Ubytování město Genovés

Ve městě Genovés (Španělsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Genovés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Genovés

Casa Lucia

9,6

Casa Lucia

Ubytování (Apartmány) Casa Lucia. Located in Genovés, Casa Lucia provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Casa Lucia se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ecolodge Tenerife

7,8

Ecolodge Tenerife

Ubytování (Prázdninové domy) Ecolodge Tenerife. Ecolodge Tenerife offers ecological accommodation supplied by solar and photovoltaic panels to provide light and hot water. Ubytování Ecolodge Tenerife se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Los Barros

Casa Rural Los Barros

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Los Barros. Located in Genovés in the Tenerife region, Casa Rural Los Barros features a terrace and garden views. Ubytování Casa Rural Los Barros se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Genovés

Město Genovés se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Genovés.