Hledat

Ubytování

Ubytování město Genovés

Ve městě Genovés (Španělsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Genovés

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Genovés

Casa Lucia

9,6

Casa Lucia

Ubytování (Apartmány) Casa Lucia. Located in Genovés, Casa Lucia provides accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Casa Lucia se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Vivienda Vacacional Las Nubes

9,5

Vivienda Vacacional Las Nubes

Ubytování (Apartmány) Vivienda Vacacional Las Nubes. Vivienda Vacacional Las Nubes se nachází v Janově, 1,9 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Vivienda Vacacional Las Nubes se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

La casa del bisa

9

La casa del bisa

Ubytování (Prázdninový dům) La casa del bisa. La casa del bisa se nachází 1,5 km od pláže Playa del Bunker-El Guincho a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La casa del bisa se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Ecolodge Tenerife

7,8

Ecolodge Tenerife

Ubytování (Prázdninové domy) Ecolodge Tenerife. Ecolodge Tenerife offers ecological accommodation supplied by solar and photovoltaic panels to provide light and hot water. Ubytování Ecolodge Tenerife se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Primavera Peqa

Primavera Peqa

Ubytování (Apartmán) Primavera Peqa. Primavera Peqa se nachází v Janově a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Primavera Peqa se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Casa Primavera

Casa Primavera

Ubytování (Venkovský dům) Casa Primavera. Casa Primavera se nachází v Genovésu na Tenerife a nabízí balkon a výhled na moře. Playa del Bunker je vzdálená 1,9 km. Ubytování Casa Primavera se nachází ve městě Genovés (Španělsko - Tenerife).

Ubytování ve městě Genovés

Město Genovés se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Genovés.