Hledat

Ubytování

Ubytování město Gargazzone

Ve městě Gargazzone (Itálie) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gargazzone

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gargazzone

Videre Lodge Gantkofel

10

Videre Lodge Gantkofel

Ubytování (Apartmán) Videre Lodge Gantkofel. VIDERE Lodge Gantkofel se nachází pouhých 10 km od zahrad zámku Trauttmansdorff v Gargazzone a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Videre Lodge Gantkofel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Videre Doppelzimmer

10

Videre Doppelzimmer

Ubytování (Apartmán) Videre Doppelzimmer. Videre Doppelzimmer se nachází v Gargazzone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Videre Doppelzimmer se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Videre Penthouse Lodge

10

Videre Penthouse Lodge

Ubytování (Apartmán) Videre Penthouse Lodge. VIDERE Penthouse Lodge se nachází v Gargazzone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Videre Penthouse Lodge se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Garden Lodge

9,9

Garden Lodge

Ubytování (Apartmány) Garden Lodge. Garden Lodge se nachází v Gargazzone, 12 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Garden Lodge se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Im Garten 9

9,8

Im Garten 9

Ubytování (Apartmán) Im Garten 9. im garten 9 se nachází v obci Gargazon, 15 km od měst Bozen a Meran, je obklopený prostornou zařízenou zahradou s lehátky a nabízí ubytování s možností... Ubytování Im Garten 9 se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Videre Lodge Wasserfall

9,6

Videre Lodge Wasserfall

Ubytování (Apartmán) Videre Lodge Wasserfall. Videre Lodge Wasserfall se nachází v Gargazzone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Videre Lodge Wasserfall se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villageapartment - Bienvenue

9,2

Villageapartment - Bienvenue

Ubytování (Apartmán) Villageapartment - Bienvenue. Villageapartment - Bienvenue se nachází v Gargazzone, 12 km od muzea Touriseum, 13 km od parku Parco Maia a 13 km od vlakového nádraží Maia Bassa. Ubytování Villageapartment - Bienvenue se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Christine

9,1

Hotel Christine

Ubytování (Hotel) Hotel Christine. Hotel Christine nabízí moderní ubytování s bezplatným Wi-Fi, velkou zahradu a bazén s hydromasážními tryskami. Ubytování Hotel Christine se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Giustina

8,8

Appartamento Giustina

Ubytování (Apartmány) Appartamento Giustina. Appartamento Giustina se nachází v Gargazzone, 12 km od zahrad zámku Trauttmansdorff, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na... Ubytování Appartamento Giustina se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Sonnheim

8,8

Pension Sonnheim

UbytováníPension Sonnheim. Pension Sonnheim se nachází v centru Gargazzone, 15 minut jízdy od termálních lázní Merano. Nabízí klidnou zahradu s bazénem, lehátky a výhledem na hory. Ubytování Pension Sonnheim se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Videre Penthouse Lodge exclusive

Videre Penthouse Lodge exclusive

Ubytování (Apartmán) Videre Penthouse Lodge exclusive. VIDERE Penthouse Lodge Exclusive se nachází v Gargazzone v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na řeku. Ubytování Videre Penthouse Lodge exclusive se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

im garten 9

im garten 9

Ubytováníim garten 9. Im garten 9 is situated in Gargazzone, 12 km from The Gardens of Trauttmansdorff Castle and 12 km from Touriseum museum, in an area where hiking can be... Ubytování im garten 9 se nachází ve městě Gargazzone (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Gargazzone

Město Gargazzone se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Gargazzone.