Hledat

Ubytování

Ubytování město Garešnica

Ve městě Garešnica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Garešnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Garešnica

Studio apartman "Štimac"

9,8

Studio apartman "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartman "Štimac". Located in Garešnica, Studio apartman "Štimac" provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio apartman "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Jozić

9,2

Apartmani Jozić

Ubytování (Penzion) Apartmani Jozić. Apartmani Jozić in Garešnica provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Apartmani Jozić se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Glavaš

8,9

Sobe Glavaš

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci, kde se podávají tradiční místní pokrmy, bar a... Ubytování Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman OPG Balja

8,4

Apartman OPG Balja

Ubytování (Apartmán) Apartman OPG Balja. Offering free WiFi and city views, Apartman OPG Balja is an accommodation located in Garešnica. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Apartman OPG Balja se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Hotel Garić

8

Hotel Garić

Ubytování (Hotel) Hotel Garić. Hotel Garić se nachází v centru města Garešnica, jen 50 metrů od hlavního autobusového nádraží a 200 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel Garić se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman i studio apartman Vitana

Apartman i studio apartman Vitana

Ubytování (Apartmány) Apartman i studio apartman Vitana. Set in Garešnica, Apartman i studio apartman Vitana features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartman i studio apartman Vitana se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Garešnica

Město Garešnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Garešnica.