Hledat

Ubytování

Ubytování město Garešnica

Ve městě Garešnica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Garešnica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Garešnica

Studio apartman "Štimac"

9,8

Studio apartman "Štimac"

Ubytování (Apartmány) Studio apartman "Štimac". Located in Garešnica, Studio apartman "Štimac" provides free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio apartman "Štimac" se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Sobe Glavaš

8,9

Sobe Glavaš

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Glavaš. Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, restauraci, kde se podávají tradiční místní pokrmy, bar a... Ubytování Sobe Glavaš se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Family friendly house with a parking space Garesnica, Bjelovarska - 19166

Family friendly house with a parking space Garesnica, Bjelovarska - 19166

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a parking space Garesnica, Bjelovarska - 19166. Rodinný dům s parkovacím místem Garesnica se nachází v Garešnici v regionu Bjelovar-Bilogora. Bjelovarska - 19166 má terasu. 36 km od Daruvaru. Ubytování Family friendly house with a parking space Garesnica, Bjelovarska - 19166 se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Apartman i studio apartman Vitana

Apartman i studio apartman Vitana

Ubytování (Apartmány) Apartman i studio apartman Vitana. Set in Garešnica, Apartman i studio apartman Vitana features accommodation with a flat-screen TV. Ubytování Apartman i studio apartman Vitana se nachází ve městě Garešnica (Chorvatsko - Bjelovarsko-bilogorská župa).

Ubytování ve městě Garešnica

Město Garešnica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Garešnica.