Hledat

Ubytování

Ubytování město Gardeccia - San Giovanni di Fassa

Ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie) máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa

Il Mondo di Patty 4

10

Il Mondo di Patty 4

Ubytování (Apartmán) Il Mondo di Patty 4. Il Mondo di Patty 4 se nachází v obci Pera a nabízí zahradu a gril. 39 km od Ortisei. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Mondo di Patty 4 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Meida 2B

10

Cesa Meida 2B

UbytováníCesa Meida 2B. Cesa Meida 2B se nachází v obci Pozza di Fassa, 23 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 39 km od Saslong. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Cesa Meida 2B se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Mondo di Patty 2

10

Il Mondo di Patty 2

Ubytování (Apartmán) Il Mondo di Patty 2. Il Mondo di Patty 2 se nachází v obci Pera a nabízí zahradu a gril. Ubytování Il Mondo di Patty 2 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Marta

10

Ciasa Marta

UbytováníCiasa Marta. Ciasa Marta se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza, 25 km od průsmyku Pordoi a 25 km od průsmyku Sella. Ubytování Ciasa Marta se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Fior Tamion

9,8

Fior Tamion

Ubytování (Bed and breakfast) Fior Tamion. Fior Tamion se nachází 10 km od jezera Carezza a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ubytování Fior Tamion se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Mondo di Patty 1

9,7

Il Mondo di Patty 1

Ubytování (Apartmán) Il Mondo di Patty 1. Il Mondo di Patty 1 se nachází v obci Pera, 15 km od jezera Carezza a 22 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Il Mondo di Patty 1 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Rosa

9,7

Villa Rosa

UbytováníVilla Rosa. Villa Rosa se nachází v obci Vigo di Fassa, 12 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il Mondo di Patty 3

9,7

Il Mondo di Patty 3

Ubytování (Apartmán) Il Mondo di Patty 3. Il Mondo di Patty 3 se nachází v obci Pera, 15 km od jezera Carezza a 22 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Il Mondo di Patty 3 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet La Ciaseta

9,4

Chalet La Ciaseta

Ubytování (Bed and breakfast) Chalet La Ciaseta. Chalet La Ciaseta se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Chalet La Ciaseta se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Sport Hotel Passo Carezza

9,2

Sport Hotel Passo Carezza

Ubytování (Hotel) Sport Hotel Passo Carezza. Sport Hotel Passo Carezza se nachází v obci Carezza al Lago, 3,4 km od jezera Carezza, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a přímý... Ubytování Sport Hotel Passo Carezza se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Tobià

9,2

Appartamento Tobià

Ubytování (Apartmán) Appartamento Tobià. Appartamento Tobià se nachází v obci Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza a 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Tobià se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

MirarMonti nel cuore di Pozza con i tuoi animali

9

MirarMonti nel cuore di Pozza con i tuoi animali

Ubytování (Apartmán) MirarMonti nel cuore di Pozza con i tuoi animali. MirarMonti nel cuore di Pozza con i tuoi animali se nachází v obci Pozza di Fassa, 23 km od průsmyku Sella a 39 km od Saslong. Ubytování MirarMonti nel cuore di Pozza con i tuoi animali se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Lino Aloch

9

Ciasa Lino Aloch

Ubytování (Apartmán) Ciasa Lino Aloch. Ciasa Lino Aloch se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Lino Aloch se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Aloch

8,8

Appartamento Aloch

Ubytování (Apartmán) Appartamento Aloch. Appartamento Aloch se nachází asi 14 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Aloch se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Ciasa

8,7

Appartamento Ciasa

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ciasa. Appartamento Ciasa nabízí ubytování s výhledem na hory v obci Pozza di Fassa, 14 km od jezera Carezza a 23 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Appartamento Ciasa se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Lino Rotic

8,7

Ciasa Lino Rotic

Ubytování (Apartmán) Ciasa Lino Rotic. Ciasa Lino Rotic se nachází v obci Pozza di Fassa, pouhých 15 km od jezera Carezza. Ubytování Ciasa Lino Rotic se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Lino Sas da le Doudesc

8,7

Ciasa Lino Sas da le Doudesc

Ubytování (Apartmán) Ciasa Lino Sas da le Doudesc. Ciasa Lino Sas da le Doudesc se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Lino Sas da le Doudesc se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Stella Alpina Spiz Piaz per escursionisti

8,6

Rifugio Stella Alpina Spiz Piaz per escursionisti

UbytováníRifugio Stella Alpina Spiz Piaz per escursionisti. Ubytování se nachází v obci Gardeccia - San Giovanni di Fassa, 22 km od jezera Carezza a 27 km od průsmyku Pordoi. Ubytování Rifugio Stella Alpina Spiz Piaz per escursionisti se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Mazzel with balcony

8,1

Villa Mazzel with balcony

Ubytování (Apartmán) Villa Mazzel with balcony. Villa Mazzel with balcony se nachází v obci Vigo di Fassa, 11 km od jezera Carezza, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Mazzel with balcony se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Meida 2A

8

Cesa Meida 2A

UbytováníCesa Meida 2A. Cesa Meida 2A se nachází v obci Pozza di Fassa, 23 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 39 km od Saslong. 14 km od jezera Carezza. Ubytování Cesa Meida 2A se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Lino Sas da le Undesc

7,8

Ciasa Lino Sas da le Undesc

Ubytování (Apartmán) Ciasa Lino Sas da le Undesc. Ciasa Lino Sas da le Undesc se nachází v obci Pozza di Fassa, 15 km od jezera Carezza a 24 km od průsmyku Pordoi, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Ciasa Lino Sas da le Undesc se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Emilia in Val di Fassa

7

Villa Emilia in Val di Fassa

UbytováníVilla Emilia in Val di Fassa. Villa Emilia in Val nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. di Fassa se nachází v obci Vigo di Fassa. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Emilia in Val di Fassa se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa te Val

6,7

Cesa te Val

UbytováníCesa te Val. Cesa te Val se nachází v obci Vigo di Fassa, 25 km od průsmyku Pordoi, průsmyku Sella a 41 km od Saslong, a nabízí zahradu. Ubytování Cesa te Val se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ciasa Piaz de Pavarin

Ciasa Piaz de Pavarin

Ubytování (Apartmán) Ciasa Piaz de Pavarin. Ciasa Piaz de Pavarin se nachází v obci Pera a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ciasa Piaz de Pavarin se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Meida 4

Cesa Meida 4

Ubytování (Vily) Cesa Meida 4. Cesa Meida 4 se nachází v obci Pozza di Fassa, 23 km od průsmyku Pordoi, 23 km od průsmyku Sella a 39 km od Saslong. 14 km od jezera Carezza. Ubytování Cesa Meida 4 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Bellavista

Cesa Bellavista

Ubytování (Apartmány) Cesa Bellavista. Cesa Bellavista se nachází v obci Vigo di Fassa, 25 km od průsmyku Sella a 40 km od Saslong. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cesa Bellavista se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cesa Meida 3

Cesa Meida 3

Ubytování (Vily) Cesa Meida 3. Cesa Meida 3 se nachází v obci Pozza di Fassa, 23 km od průsmyku Pordoi, a nabízí obývací pokoj s TV. 14 km od jezera Carezza. Ubytování Cesa Meida 3 se nachází ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa

Město Gardeccia - San Giovanni di Fassa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1 hotelů a ubytování ve městě Gardeccia - San Giovanni di Fassa.