Hledat

Ubytování

Ubytování město Gais

Ve městě Gais (Itálie) máme celkem 12 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Gais

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Gais

Chalet Kasern

10

Chalet Kasern

UbytováníChalet Kasern. Chalet Kasern nabízí ubytování v Gaisu, 35 km od jezera Lago di Braies. Ubytování je vzdálené 48 km od opatství Novacella a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalet Kasern se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung Eder

9,9

Ferienwohnung Eder

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Eder. Ferienwohnung Eder se nachází v obci Gais v regionu Trentino Alto Adige, 9 km od Kronplatz, a nabízí gril a výhled na hory. Ubytování Ferienwohnung Eder se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Kasern

9,5

Chalet Kasern

Ubytování (Chata) Chalet Kasern. Chalet Kasern se nachází v obci Rio Molino v přírodním parku Reiserferner-Ahrn, 1 km od obce Gais, a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné parkoviště a... Ubytování Chalet Kasern se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Badl im Mühlbacher Talile

9,2

Badl im Mühlbacher Talile

Ubytování (Rezort) Badl im Mühlbacher Talile. Badl i se nachází v Gaisu, 37 km od jezera Lago di Braies. Ubytování Badl im Mühlbacher Talile se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bichlerhof

9,2

Bichlerhof

Ubytování (Farma) Bichlerhof. Bichlerhof se nachází v Gaisu, 45 km od opatství Novacella, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Bichlerhof se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Innerhofer

9,1

Hotel Innerhofer

Ubytování (Hotel) Hotel Innerhofer. Hotel Innerhofer je ideálním výchozím bodem pro lyžaře a cyklisty a nachází se v centru obce Gais. Ubytování Hotel Innerhofer se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Panorama

9,1

Aparthotel Panorama

Ubytování (Hotel) Aparthotel Panorama. Aparthotel Panorama se nachází na klidném místě v Gais uprostřed Dolomit, 5 minut jízdy od Brunicu. Wi-Fi připojení v celém objektu je zdarma. Ubytování Aparthotel Panorama se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aparthotel Zum Schlössl

8,8

Aparthotel Zum Schlössl

UbytováníAparthotel Zum Schlössl. Villa Ottonem se nachází v obci Villa Ottonem, Rodinný Aparthotel Zum Schlössl nabízí ubytování 8 km od lyžařských vleků Brunico a Kronplatz. Ubytování Aparthotel Zum Schlössl se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartement & Hotel Innerhofer

8,7

Appartement & Hotel Innerhofer

Ubytování (Hotel) Appartement & Hotel Innerhofer. Appartement & Hotel Innerhofer se nachází v centru horské vesnice Gais, 5 km od Brunica. Ubytování Appartement & Hotel Innerhofer se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Active Hotel Sonne

8,6

Active Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Active Hotel Sonne. Active Hotel Sonne se nachází v obci Gais, 60 km od obce Cortina d'Ampezzo, a nabízí bar, zahradu vhodnou k relaxaci, ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Active Hotel Sonne se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberleiter

8,6

Hotel Oberleiter

Ubytování (Hotel) Hotel Oberleiter. Hotel Oberleiter se nachází ve vile Ottone, 40 km od opatství Novacella a 44 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Hotel Oberleiter se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferien & Wellnesshotel Windschar

8,6

Ferien & Wellnesshotel Windschar

Ubytování (Hotel) Ferien & Wellnesshotel Windschar. Tento rodinný hotel stojí na velkém pozemku u vstupu do údolí Aurina, 5 km od Brunica. Nabízí samostatné penziony, wellness centrum a venkovní bazén. Ubytování Ferien & Wellnesshotel Windschar se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Burgfrieden

8,3

Hotel Burgfrieden

Ubytování (Hotel) Hotel Burgfrieden. Hotel Burgfrieden se nachází na okraji údolí Val Pusteria, 5 km severně od Brunecku. Nabízí velkou zahradu se saunou. Ubytování Hotel Burgfrieden se nachází ve městě Gais (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Gais

Město Gais se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 12 hotelů a ubytování ve městě Gais.