Hledat

Ubytování

Ubytování město Fundres

Ve městě Fundres (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fundres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fundres

Ferienhaus Pichlerhof

10

Ferienhaus Pichlerhof

UbytováníFerienhaus Pichlerhof. Ferienhaus Pichlerhof se nachází 24 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Ferienhaus Pichlerhof se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pichlerhof

9,8

Pichlerhof

Ubytování (Apartmán) Pichlerhof. Pichlerhof se nachází asi 28 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Pichlerhof se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Wasserfall

9,7

Appartements Wasserfall

Ubytování (Apartmány) Appartements Wasserfall. Appartements Wasserfall se nachází v obci Fundres, 24 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Wasserfall se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergidyll an der Lane - Pfunders

9,7

Bergidyll an der Lane - Pfunders

Ubytování (Apartmány) Bergidyll an der Lane - Pfunders. Bergidyll an der Lane - Pfunders se nachází v obci Fundres v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od opatství Novacella. Ubytování Bergidyll an der Lane - Pfunders se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plattnerhof

9,6

Plattnerhof

Ubytování (Apartmány) Plattnerhof. Plattnerhof se nachází v obci Fundres, 24 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Plattnerhof se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duner Heuschupfe

9,5

Duner Heuschupfe

Ubytování (Apartmány) Duner Heuschupfe. Duner Heuschupfe se nachází v obci Fundres, 26 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Duner Heuschupfe se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberkircher

9,5

Oberkircher

Ubytování (Apartmán) Oberkircher. Oberkircher se nachází asi 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Oberkircher se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adulty Only Wasserfall Tschorn

Adulty Only Wasserfall Tschorn

UbytováníAdulty Only Wasserfall Tschorn. Adulty Only Wasserfall Tschorn is located in Fundres, 24 km from Novacella Abbey, 28 km from Train Station Bressanone, and 29 km from Cathedral of... Ubytování Adulty Only Wasserfall Tschorn se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Alpenjuval

Haus Alpenjuval

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenjuval. Haus Alpenjuval se nachází v obci Fundres, 23 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Alpenjuval se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Adults Only Wasserfall Hegedex

Adults Only Wasserfall Hegedex

UbytováníAdults Only Wasserfall Hegedex. Adults Only Wasserfall Hegedex is situated in Fundres, 24 km from Novacella Abbey, 28 km from Train Station Bressanone, and 29 km from Cathedral of... Ubytování Adults Only Wasserfall Hegedex se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fundres

Město Fundres se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Fundres.