Hledat

Ubytování

Ubytování město Fundres

Ve městě Fundres (Itálie) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fundres

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fundres

Pichlerhof

9,8

Pichlerhof

Ubytování (Apartmán) Pichlerhof. Pichlerhof se nachází asi 28 km od katedrály v Bressanone a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Pichlerhof se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Wasserfall

9,7

Appartements Wasserfall

Ubytování (Apartmány) Appartements Wasserfall. Appartements Wasserfall se nachází v obci Fundres, 24 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartements Wasserfall se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bergidyll an der Lane - Pfunders

9,7

Bergidyll an der Lane - Pfunders

Ubytování (Apartmány) Bergidyll an der Lane - Pfunders. Bergidyll an der Lane - Pfunders se nachází v obci Fundres v regionu Trentino Alto Adige, 23 km od opatství Novacella. Ubytování Bergidyll an der Lane - Pfunders se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plattnerhof

9,6

Plattnerhof

Ubytování (Apartmány) Plattnerhof. Plattnerhof se nachází v obci Fundres, 24 km od opatství Novacella. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Plattnerhof se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Duner Heuschupfe

9,5

Duner Heuschupfe

Ubytování (Apartmány) Duner Heuschupfe. Duner Heuschupfe se nachází v obci Fundres, 26 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Duner Heuschupfe se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberkircher

9,5

Oberkircher

Ubytování (Apartmán) Oberkircher. Oberkircher se nachází asi 27 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Oberkircher se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Haus Alpenjuval

Haus Alpenjuval

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenjuval. Haus Alpenjuval se nachází v obci Fundres, 23 km od opatství Novacella. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Haus Alpenjuval se nachází ve městě Fundres (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fundres

Město Fundres se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Fundres.