Hledat

Ubytování

Ubytování město Frutt

Ve městě Frutt (Švýcarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Frutt

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frutt

Frutt Lodge & Spa

9,2

Frutt Lodge & Spa

Ubytování (Hotel) Frutt Lodge & Spa. On a sunny plateau in the Melchsee-Frutt Ski Resort in the Swiss Alps, this hotel features a spa and an open-air lounge with mountain views. Ubytování Frutt Lodge & Spa se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frutt Family Lodge

9

Frutt Family Lodge

Ubytování (Hotel) Frutt Family Lodge. Frutt Family Lodge has a restaurant, fitness centre, a bar and shared lounge in Frutt. Ubytování Frutt Family Lodge se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthaus Tannalp

8,9

Berggasthaus Tannalp

Ubytování (Penzion) Berggasthaus Tannalp. Berggasthaus Tannalp is located at 1,976 metres above sea level, 1 to 2 walking hour away from Melchsee-Frutt, surrounded by nature and mountains. Ubytování Berggasthaus Tannalp se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Bonistock

8,7

Berghotel Bonistock

Ubytování (Hostel) Berghotel Bonistock. Tento hotel se nachází v nadmořské výšce 2170 metrů, 2 km od centra horského rezortu Melchsee-Frutt, který skýtá mnoho příležitostí pro lyžování, pěší... Ubytování Berghotel Bonistock se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghotel Distelboden

8,6

Berghotel Distelboden

Ubytování (Hotel) Berghotel Distelboden. Berghotel Distelboden has a restaurant, shared lounge, a garden and ski-to-door access in Frutt. Ubytování Berghotel Distelboden se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fischers Alpenhotel

7,6

Fischers Alpenhotel

Ubytování (Hotel) Fischers Alpenhotel. Boasting a terrace and free WiFi, Fischers Alpenhotel is situated in Frutt. Ubytování Fischers Alpenhotel se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obere Frutt 9

Obere Frutt 9

Ubytování (Apartmán) Obere Frutt 9. Located on ski slopes, Nottwil’s Obere Frutt 9 offers guests a spacious attic apartment with a balcony. Ubytování Obere Frutt 9 se nachází ve městě Frutt (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Frutt

Město Frutt se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Frutt.