Hledat

Ubytování

Ubytování město Frangokastello

Ve městě Frangokastello (Řecko) máme celkem 31 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Frangokastello

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frangokastello

Kritamos Beach Apartments

9,7

Kritamos Beach Apartments

Ubytování (Apartmány) Kritamos Beach Apartments. Kritamos Beach Apartments se nachází na tichém místě ve vesničce Frangokastello, jen 30 metrů od pláže na jižním pobřeží Chanie. Ubytování Kritamos Beach Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Votsalo Studios & Apartment

9,6

Votsalo Studios & Apartment

Ubytování (Apartmány) Votsalo Studios & Apartment. Located a few steps from Koutelos Beach, Votsalo Studios & Apartment offers air-conditioned accommodation with a balcony. Ubytování Votsalo Studios & Apartment se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kioni Villas

9,6

Kioni Villas

Ubytování (Prázdninový dům) Kioni Villas. Komplex Kioni Villas se nachází v letovisku Lakkoi na Krétě, 200 metrů od pláže Kioni i taverny a 4 km od supermarketu, a nabízí zahradu i sluneční terasu. Ubytování Kioni Villas se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Notos Villas

9,5

Notos Villas

Ubytování (Prázdninový dům) Notos Villas. Notos Villas se nachází jen 120 metrů od pláže Frangokastello u Libyjského moře, 5 minut pěšky od taveren. Ubytování Notos Villas se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paradisos

9,5

Paradisos

Ubytování (Apartmány) Paradisos. Paradisos se nachází v zahradě, 2 minuty pěšky od pláže Frangokastela. Ubytování Paradisos se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Spiros Beach Villa

9,4

Spiros Beach Villa

Ubytování (Vila) Spiros Beach Villa. Located in Frangokastello, within 2.1 km of Fortress of Frangokastello, Spiros Beach Villa offers accommodation with air conditioning. Ubytování Spiros Beach Villa se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Zorbas Rooms

9,4

Zorbas Rooms

Ubytování (Apartmán) Zorbas Rooms. Zorbas Rooms se nachází pouhých 80 metrů od pláže a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, terasou a výhledem na Krétské moře a do... Ubytování Zorbas Rooms se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blue Sky

9,3

Blue Sky

Ubytování (Apartmány) Blue Sky. With Frangokastello Beach reachable in 80 metres, Blue Sky provides accommodation, a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a garden. Ubytování Blue Sky se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dolphin Apartments

9,3

Dolphin Apartments

Ubytování (Apartmány) Dolphin Apartments. Dolphin Apartments je apartmánový dům situovaný v překrásných zahradách o výměře 5 000 m² ve Frangokastellu, nedaleko pláže. Ubytování Dolphin Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Vrachos Apartments

9,3

Vrachos Apartments

Ubytování (Apartmány) Vrachos Apartments. Vrachos Apartments is a self-catering accommodation located in Frangokastello. Free WiFi access is available. The property is 1. Ubytování Vrachos Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Kallicrates Village

9,3

Kallicrates Village

Ubytování (Aparthotel) Kallicrates Village. Kallicrates Village se nachází na nejmalebnějším místě ve vesnici Fragokastello, 11 km východně od městečka Sfakia na jižním pobřeží Kréty. Ubytování Kallicrates Village se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Captain Tom

9,2

Captain Tom

Ubytování (Apartmány) Captain Tom. Ubytování Captain Tom je situované uprostřed velké zahrady s bazénem a sluneční terasou, pouhých 700 metrů od pláže Orthi Ammos. Ubytování Captain Tom se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Monachus Monachus

9,2

Monachus Monachus

Ubytování (Apartmány) Monachus Monachus. Monachus Monachus se nachází v oblasti Fragokastello, pouhých 300 metrů od Libyjského moře a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhled na... Ubytování Monachus Monachus se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Apolloneia Apartments

9,2

Apolloneia Apartments

Ubytování (Apartmán) Apolloneia Apartments. Located in Frangokastello, within 700 metres of Viglistiri Beach and 5 km of Fortress of Frangokastello, Apolloneia Apartments offers accommodation with... Ubytování Apolloneia Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 230 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melissa Apartments

9,2

Melissa Apartments

Ubytování (Apartmány) Melissa Apartments. Within 200 metres from Orthi Ammos Beach, Melissa Apartments offer self-catered accommodation with Libyan Sea and garden views. Ubytování Melissa Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oasis Apartments

9,2

Oasis Apartments

Ubytování (Apartmány) Oasis Apartments. Set amidst lush gardens, the family-run Oasis Apartments is located in Fragkokastelo of Chania, just 50 metres from the beach. Ubytování Oasis Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ledakis Studios

9,1

Ledakis Studios

Ubytování (Apartmán) Ledakis Studios. Just 150 metres from the beach of Frangokastello, Ledakis Studios features a traditional restaurant. Ubytování Ledakis Studios se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fata Morgana Studios & Apartments

9,1

Fata Morgana Studios & Apartments

Ubytování (Aparthotel) Fata Morgana Studios & Apartments. Fata Morgana Studios & Apartments se nachází ve městě Frangokastello, 900 metrů od místní pevnosti. Ubytování Fata Morgana Studios & Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Pasithea villas

9

Pasithea villas

Ubytování (Vily) Pasithea villas. Pasithea villas se nachází jen pár metrů od pláže v obci Frangokastello, pouhých 2,3 km od místní pevnosti. Ubytování Pasithea villas se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Orthi Ammos

8,8

Orthi Ammos

Ubytování (Penzion) Orthi Ammos. Featuring a private restaurant, Orthi Ammos is offering rooms with a private balcony and patio overlooking the sea, garden and the Venetian castle of... Ubytování Orthi Ammos se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Studios Stavris

8,6

Studios Stavris

Ubytování (Aparthotel) Studios Stavris. Studios Stavris se nachází přímo u písečné pláže Frangokastello. Ubytování Studios Stavris se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Fragokastello Star

8,4

Fragokastello Star

Ubytování (Apartmán) Fragokastello Star. Toto ubytování stojí jen pár metrů od písečné pláže Fragokastello, 1 km od slavné pláže Orthi Ammos. Ubytování Fragokastello Star se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maria's Studios

8,4

Maria's Studios

Ubytování (Apartmány) Maria's Studios. Maria's Studios se nachází na klidném místě hlavní pláže obce Frangokastello, nedaleko impozantní benátské pevnosti, a nabízí klidné ubytování s možností... Ubytování Maria's Studios se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 241 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Flisvos Rooms

8,2

Flisvos Rooms

Ubytování (Penzion) Flisvos Rooms. Flisvos Rooms se nachází v krétské obci Fragkokastello, 15 km od obce Sfakia. Od moře a plážových barů a restaurací vás bude dělit pouhých 50 metrů. Ubytování Flisvos Rooms se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Flisvos Apartments

6,6

Flisvos Apartments

Ubytování (Apartmány) Flisvos Apartments. Flisvos Apartments are situated in the Cretan village of Fragkokastello, 15 km from Sfakia. Ubytování Flisvos Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Patsianos Traditional House

6,1

Patsianos Traditional House

Ubytování (Apartmán) Patsianos Traditional House. Set on the foot of the White Mountains, Patsianos Traditional House offers self-catering accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Patsianos Traditional House se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Liviko Apartments

Liviko Apartments

Ubytování (Apartmány) Liviko Apartments. Just 50 metres from Iligas Beach, Liviko Apartments is located amidst a well-tended garden in Frangokastello village. Ubytování Liviko Apartments se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Theo Beach Villa

Theo Beach Villa

Ubytování (Vila) Theo Beach Villa. Theo Beach Villa is a self-catering villa set in Frangokastello near Fortress of Frangokastello. The property features sea views. Ubytování Theo Beach Villa se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Zefiros House

Zefiros House

Ubytování (Prázdninový dům) Zefiros House. Zefiros House - Walk To Beach - AC WIFI offers accommodation in Frangokastello, 600 metres from Fortress of Frangokastello. Ubytování Zefiros House se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maistros House - Walk To Beach - AC WIFI

Maistros House - Walk To Beach - AC WIFI

Ubytování (Prázdninový dům) Maistros House - Walk To Beach - AC WIFI. Set in Frangokastello, 600 metres from Fortress of Frangokastello, Maistros House - Walk To Beach - AC WIFI offers a living room with a TV. Ubytování Maistros House - Walk To Beach - AC WIFI se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nostos - Walk To Beach - AC WIFI

Nostos - Walk To Beach - AC WIFI

Ubytování (Prázdninový dům) Nostos - Walk To Beach - AC WIFI. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Nostos - Walk To Beach - AC WIFI is situated in Frangokastello. Ubytování Nostos - Walk To Beach - AC WIFI se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levantes - Walk To Beach - AC WIFI

Levantes - Walk To Beach - AC WIFI

Ubytování (Prázdninový dům) Levantes - Walk To Beach - AC WIFI. Set in Frangokastello, 600 metres from Fortress of Frangokastello, Levantes - Walk To Beach - AC WIFI features a living room with a TV. Ubytování Levantes - Walk To Beach - AC WIFI se nachází ve městě Frangokastello (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Frangokastello

Město Frangokastello se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 31 hotelů a ubytování ve městě Frangokastello.