Hledat

Ubytování

Ubytování město Folgaria

Ve městě Folgaria (Itálie) máme celkem 74 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Folgaria

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Folgaria

Grazioso trilocale nel cuore di Folgaria

10

Grazioso trilocale nel cuore di Folgaria

UbytováníGrazioso trilocale nel cuore di Folgaria. Grazioso trilocale nel cuore di Folgaria se nachází ve Folgarii, 29 km od MUSE, 45 km od Castello di Avio a 25 km od Lago di Levico. Ubytování Grazioso trilocale nel cuore di Folgaria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Attico in centro a Folgaria

10

Attico in centro a Folgaria

UbytováníAttico in centro a Folgaria. Attico in centro a Folgaria se nachází ve Folgarii, 28 km od MUSE, 44 km od Castello di Avio a 26 km od Lago di Levico. Ubytování Attico in centro a Folgaria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

A casa delle Bempie

10

A casa delle Bempie

UbytováníA casa delle Bempie. A casa delle Bempie se nachází v obci Folgaria, 45 km od hradu Castello di Avio, 26 km od jezera Lago di Levico a 31 km od univerzity Trento. Ubytování A casa delle Bempie se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Serrada

9,7

Appartamento Serrada

Ubytování (Apartmán) Appartamento Serrada. Appartamento Serrada se nachází asi 47 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Serrada se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Suite a Folgaria

9,7

Suite a Folgaria

UbytováníSuite a Folgaria. Suite a Folgaria se nachází asi 29 km od MUSE a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Suite a Folgaria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Seggiovia

9,6

Hotel Seggiovia

Ubytování (Hotel) Hotel Seggiovia. Hotel Seggiovia se nachází 1,5 km od alpské vesnice Folgaria a pouhých 30 metrů od lyžařského areálu Francolini Sommo Alto. Ubytování Hotel Seggiovia se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wanderlust B&B

9,6

Wanderlust B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Wanderlust B&B. Wanderlust B&B se nachází ve Folgarii v regionu Trentino Alto Adige, 2,8 km od Folgaria-Fiorentini. Ubytování Wanderlust B&B se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

[In the Centre] - New Chalet with Mountain View

9,5

[In the Centre] - New Chalet with Mountain View

Ubytování[In the Centre] - New Chalet with Mountain View. [In the Centre] - New Chalet with Mountain View se nachází asi 45 km od hradu Castello di Avio a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování [In the Centre] - New Chalet with Mountain View se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pergher

9,4

Casa Pergher

Ubytování (Apartmány) Casa Pergher. Casa Pergher se nachází 2 km od centra Folgarie a 3 km od nejbližšího vleku lyžařského areálu Folgaria. Ubytování Casa Pergher se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rothaus

9,4

Rothaus

Ubytování (Apartmán) Rothaus. Rothaus se nachází ve Folgarii v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rothaus se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

John Luxury Suites

9,3

John Luxury Suites

Ubytování (Bed and breakfast) John Luxury Suites. John Luxury Suites se nachází ve městě Folgaria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným soukromým parkovištěm a... Ubytování John Luxury Suites se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Relais Fior di Bosco

9,1

Relais Fior di Bosco

Ubytování (Aparthotel) Relais Fior di Bosco. Bed and Breakfast Fior di Bosco se nachází v centru lyžařského střediska Folgaria. Má malé wellness centrum se saunou, vířivkou a tureckou lázní. Ubytování Relais Fior di Bosco se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Arcobaleno

9

Appartamento Arcobaleno

Ubytování (Apartmány) Appartamento Arcobaleno. Appartamento Arcobaleno se nachází ve Folgarii a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Arcobaleno se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Al Sole Mountain Chic

9

Al Sole Mountain Chic

Ubytování (Hotel) Al Sole Mountain Chic. Hotel Al Sole je obklopen Alpami a nabízí elegantní pokoje s dřevěným nábytkem a balkonem. Do centra obce Folgaria odtud dojedete po 5 minutách jízdy. Ubytování Al Sole Mountain Chic se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Molinela B&B

9

La Molinela B&B

Ubytování (Bed and breakfast) La Molinela B&B. La Molinela B&B se nachází 28 km od MUSE a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování La Molinela B&B se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Stella

9

Residence Stella

Ubytování (Aparthotel) Residence Stella. Residence Hotel Stella se nachází v nadmořské výšce 1 248 metrů a 2 km od centra města Folgaria. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Residence Stella se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel La Baita

9

Hotel La Baita

Ubytování (Hotel) Hotel La Baita. Hotel La Baita se nachází pouhých 40 metrů od sjezdovek Fondo Piccolo a 5 km od Folgarie. Nabízí bezplatné wellness centrum a restauraci. Ubytování Hotel La Baita se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Camilla Holiday

9

Casa Camilla Holiday

Ubytování (Apartmán) Casa Camilla Holiday. Tento apartmán se nachází ve středověké vesničce Virti, 3 km od jezera Lavarone a 15 minut jízdy od Folgarie. Nabízí terasu a zahradu. Ubytování Casa Camilla Holiday se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa Laita

9

Trentino Apartments - Casa Laita

Ubytování (Apartmány) Trentino Apartments - Casa Laita. Trentino Apartments - Casa Laita se nachází ve Folgarii, 30 km od MUSE, 45 km od Castello di Avio a 24 km od Lago di Levico. Ubytování Trentino Apartments - Casa Laita se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Santi’s Apartment

9

Santi’s Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Santi’s Apartment. Santi’s Apartment nabízí výhled do zahrady, restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Santi’s Apartment se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Alba

9

Appartamento Alba

Ubytování (Apartmán) Appartamento Alba. Appartamento Alba se nachází asi 6 km od Folgaria-Fiorentini a nabízí ubytování s výhledem na hory, balkonem a kávovarem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Appartamento Alba se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Francolini

9

Hotel Francolini

Ubytování (Hotel) Hotel Francolini. Hotel Francolini se nachází 900 metrů od lyžařského areálu Alpe Cimbra a nabízí moderní ubytování v alpském stylu se satelitní TV. Ubytování Hotel Francolini se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Di Pace

8,9

Rifugio Di Pace

Ubytování (Prázdninový dům) Rifugio Di Pace. Rifugio Di Pace se nachází ve Folgarii, v blízkosti Folgaria-Fiorentini, a nabízí ubytování se společným salonkem, půjčovnu lyžařského vybavení, přímý... Ubytování Rifugio Di Pace se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Blu Hotel Natura & Spa - Adults Only

8,9

Blu Hotel Natura & Spa - Adults Only

Ubytování (Hotel) Blu Hotel Natura & Spa - Adults Only. Blu Hotel Natura & Spa is located in Folgaria, a short walk from the centre and the ski slopes. Ubytování Blu Hotel Natura & Spa - Adults Only se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Kube

8,8

Hotel Kube

Ubytování (Hotel) Hotel Kube. Hotel Kube se nachází uprostřed klidné zeleně vedle lyžařské školy a vleku, jen 5 minut od centra města Folgaria. Ubytování Hotel Kube se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Muu Village

8,8

Muu Village

Ubytování (Hotel) Muu Village. Muu Village jsou moderní nezávislé horské chaty s pokoji a apartmány situované 1 km od centra obce Folgaria. Ubytování Muu Village se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa ai Fiori

8,8

Trentino Apartments - Casa ai Fiori

UbytováníTrentino Apartments - Casa ai Fiori. Trentino Apartments se nachází 24 km od jezera Lago di Levico, 31 km od univerzity v Trentu a 31 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Trentino Apartments - Casa ai Fiori se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa Marzari

8,7

Trentino Apartments - Casa Marzari

Ubytování (Apartmán) Trentino Apartments - Casa Marzari. Trentino Apartments - Casa Marzari se nachází ve Folgarii, 44 km od hradu Castello di Avio a 26 km od jezera Lago di Levico. Nabízí výhled na město. Ubytování Trentino Apartments - Casa Marzari se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Morini

8,7

Appartamenti Morini

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Morini. Appartamenti Morini nabízí ubytování s výhledem do zahrady ve Folgarii, 20 km od jezera Lago di Levico a 27 km od univerzity v Trentu. Ubytování Appartamenti Morini se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - San Lorenzo

8,7

Trentino Apartments - San Lorenzo

Ubytování (Apartmán) Trentino Apartments - San Lorenzo. Trentino Apartments - San Lorenzo se nachází ve Folgarii, 26 km od jezera Lago di Levico a 29 km od univerzity v Trentu. V okolí se můžete věnovat... Ubytování Trentino Apartments - San Lorenzo se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA MIFEL -- APP. GERANIO

8,7

CASA MIFEL -- APP. GERANIO

UbytováníCASA MIFEL -- APP. GERANIO. CASA MIFEL - APP nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. GERANIO se nachází ve Folgarii. 28 km od MUSE. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA MIFEL -- APP. GERANIO se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Casa Alpina

8,7

Hotel Casa Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Alpina. Hotel Casa Alpina se nachází ve Folgarii a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Casa Alpina se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mignon

8,7

Hotel Mignon

Ubytování (Hotel) Hotel Mignon. Hotel Mignon se nachází v obci Nosellari, 10 minut jízdy autem od lyžařských vleků Folgaria. Ubytování Hotel Mignon se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Antico Albergo Stella d'Italia

8,6

Antico Albergo Stella d'Italia

Ubytování (Hotel) Antico Albergo Stella d'Italia. Antico Albergo Stella d'Italia se nachází v centru města Folgaria a nabízí jednoduše zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a prostorné apartmány. Ubytování Antico Albergo Stella d'Italia se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Club Hotel Alpino

8,6

Club Hotel Alpino

UbytováníClub Hotel Alpino. Club Hotel Alpino se nachází v centru města Folgaria, 25 minut jízdy od Trenta. Nabízí restauraci a krytý bazén. V zahradě najdete lehátka a vířivku. Ubytování Club Hotel Alpino se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Luna Bianca Folgaria

8,6

Hotel Luna Bianca Folgaria

Ubytování (Hotel) Hotel Luna Bianca Folgaria. Luna Bianca se nachází 5 minut jízdy od sjezdovek Folgaria a nabízí bezplatné wellness centrum s panoramatickým výhledem na Alpy. Ubytování Hotel Luna Bianca Folgaria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento con Terrazzo Panoramico vicino al Centro di Folgaria

8,6

Appartamento con Terrazzo Panoramico vicino al Centro di Folgaria

UbytováníAppartamento con Terrazzo Panoramico vicino al Centro di Folgaria. Appartamento con Terrazzo Panoramico vicino al Centro di Folgaria se nachází ve Folgarii, 28 km od MUSE a 43 km od Castello di Avio, a nabízí výhled do... Ubytování Appartamento con Terrazzo Panoramico vicino al Centro di Folgaria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Grizzly

8,5

Hotel Grizzly

Ubytování (Hotel) Hotel Grizzly. Hotel Grizzly se nachází v alpských lesích, 6 km od horského střediska Folgaria, a nabízí tradičně zařízené pokoje, bar a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Hotel Grizzly se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Folgaria Post Hotel

8,4

Folgaria Post Hotel

Ubytování (Hotel) Folgaria Post Hotel. Folgaria Post Hotel se nachází v samém centru města Folgaria, pouhé 4 km od lyžařského areálu Ski Folgaria. Ubytování Folgaria Post Hotel se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Park Hotel Miramonti

8,4

Park Hotel Miramonti

Ubytování (Hotel) Park Hotel Miramonti. Park Hotel Miramonti se nachází ve známém lyžařském středisku Folgaria, v nadmořské výšce 1200 metrů a 20 minut jízdy od Rovereta a Trenta. Ubytování Park Hotel Miramonti se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Elbele Garnì

8,4

Hotel Elbele Garnì

Ubytování (Aparthotel) Hotel Elbele Garnì. Hotel Elbele Garnì se nachází v Carbonare, 8 km od centra Folgaria a 3 km od lyžařského střediska Lavarone. K jezeru Lago di Lavarone je to 2,5 km. Ubytování Hotel Elbele Garnì se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa Moser

8,4

Trentino Apartments - Casa Moser

Ubytování (Apartmán) Trentino Apartments - Casa Moser. Trentino Apartments - Casa Moser se nachází ve Folgarii a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Trentino Apartments - Casa Moser se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Derby Club

8,4

Residence Derby Club

Ubytování (Aparthotel) Residence Derby Club. Residence Derby Club se nachází pouhý 1 km od lyžařských sjezdovek Folgaria a nabízí apartmány ve venkovském stylu s kuchyňským koutem a balkonem a... Ubytování Residence Derby Club se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Trentino

8,3

Hotel Trentino

Ubytování (Hotel) Hotel Trentino. Hotel Trentino nabízí sluneční terasu s lehátky, zařízenou zahradu a pokoje s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Trentino se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa ai Tolleri

8,3

Trentino Apartments - Casa ai Tolleri

Ubytování (Apartmány) Trentino Apartments - Casa ai Tolleri. Trentino Apartments - Casa se nachází 29 km od MUSE. ai Tolleri nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Trentino Apartments - Casa ai Tolleri se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Vittoria

8,3

Hotel Vittoria

Ubytování (Hotel) Hotel Vittoria. Tento rodinný hotel se nachází v centru města Folgaria a nabízí restauraci, nové wellness centrum s relaxační částí a zážitkovými sprchami. Ubytování Hotel Vittoria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Santa Maria

8,3

Casa Santa Maria

Ubytování (Hotel) Casa Santa Maria. Casa Santa Maria se nachází ve čtvrti Colpi městečka Folgaria, pouhých 500 metrů od lyžařského vleku Costa 2000, a nabízí tradiční restauraci s barem,... Ubytování Casa Santa Maria se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Irma

8,2

Hotel Irma

Ubytování (Hotel) Hotel Irma. Irma Hotel nabízí typické horské ubytování, bezplatnou půjčovnu kol a saunu zdarma. Ubytování Hotel Irma se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Villa Cristina

8,2

Albergo Villa Cristina

Ubytování (Hotel) Albergo Villa Cristina. Rodinný Albergo Villa Cristina se nachází 500 metrů od sjezdovek Serrada a nabízí bezplatné wellness centrum a sluneční terasu. Ubytování Albergo Villa Cristina se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Martinella

8,1

Hotel Martinella

Ubytování (Hotel) Hotel Martinella. Hotel Martinella se nachází v Serradě di Folgaria, jen kousek pěšky od lyžařských vleků. Ubytování Hotel Martinella se nachází ve městě Folgaria (Itálie - Trentino Alto Adige).

Trentino Apartments - Casa Aurora

8

Trentino Apartments - Casa Aurora

Ubytování (Apartmány) Trentino Apartments - Casa Aurora. Trentino Apartments - Casa Aurora se nachází v obci Folgaria v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Trentino Apartments - Casa Aurora se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Folgaria

Město Folgaria se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 74 hotelů a ubytování ve městě Folgaria.