Hledat

Ubytování

Ubytování město Foinikion

Ve městě Foinikion (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Foinikion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Foinikion

Finiki Villas

9,8

Finiki Villas

Ubytování (Vily) Finiki Villas. Finiki Villas se nachází v obci Foinikion a nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní a terasou. Ubytování Finiki Villas se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Arpathea Villas

9,5

Arpathea Villas

Ubytování (Vily) Arpathea Villas. Located in Foinikion of Karpathos, the traditionally built Arpathea Villas offers elegantly decorated units, each with a private pool and a furnished... Ubytování Arpathea Villas se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Alkioni Hotel

9,4

Alkioni Hotel

Ubytování (Apartmány) Alkioni Hotel. Alkioni se nachází pouhých 50 metrů od nádherné pláže Finiki, v pěší vzdálenosti od tradičních rybářských taveren, a nabízí kompletně zařízené ubytování s... Ubytování Alkioni Hotel se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Hotel Finiki View

9,3

Hotel Finiki View

Ubytování (Aparthotel) Hotel Finiki View. Hotel Finiki View se nachází jen 100 metrů od moře a nabízí panoramatický bazén s výhledem na obec Finiki, moře a pohoří Karpatos a pokoje s výhledem na... Ubytování Hotel Finiki View se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Arhontiko Hotel

8,8

Arhontiko Hotel

Ubytování (Hotel) Arhontiko Hotel. Hotel Arhontiko se nachází na kopci s výhledem na malebnou zátočinu Finiki, 100 metrů od pláže a centra obce. Ubytování Arhontiko Hotel se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Maria

6,2

Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Maria. Situated in Foinikion and only a few steps from Finiki Beach, Maria features accommodation with city views, free WiFi and free private parking. Ubytování Maria se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Pasithea Villa Finiki

Pasithea Villa Finiki

Ubytování (Prázdninový dům) Pasithea Villa Finiki. Pasithea Villa Finiki Karathos is located in Foinikion. Offering free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Pasithea Villa Finiki se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Δελφίνι Διαμέρισμα

Δελφίνι Διαμέρισμα

Ubytování (Apartmán) Δελφίνι Διαμέρισμα. Featuring sea views, Δελφίνι Διαμέρισμα offers accommodation with a patio and a kettle, around a few steps from Finiki Beach. Ubytování Δελφίνι Διαμέρισμα se nachází ve městě Foinikion (Řecko - Dodecanese).

Ubytování ve městě Foinikion

Město Foinikion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Foinikion.