Hledat

Ubytování

Ubytování město Flüeli

Ve městě Flüeli (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Flüeli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Flüeli

Hotel Fluematte

8,9

Hotel Fluematte

Ubytování (Hotel) Hotel Fluematte. Featuring a big garden, an à-la-carte restaurant and a spa area, the Hotel Fluematte enjoys a quiet location, 200 metres from the Flüeli-Ranft bus stop and... Ubytování Hotel Fluematte se nachází ve městě Flüeli (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Klausenhof Flüeli

8,9

Hotel Klausenhof Flüeli

Ubytování (Hotel) Hotel Klausenhof Flüeli. The Hotel Klausenhof Flüeli is located right above the Ranft gorge and offers you fine Swiss cuisine, a large winter garden, a garden terrace, free Wi-Fi... Ubytování Hotel Klausenhof Flüeli se nachází ve městě Flüeli (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jugendstilhotel Paxmontana

8,7

Jugendstilhotel Paxmontana

Ubytování (Hotel) Jugendstilhotel Paxmontana. Built in 1896 in the Art Nouveau style, the historic Jugendstilhotel Paxmontana, standing on a hill in a beautiful location in the Canton of Obwalden, has... Ubytování Jugendstilhotel Paxmontana se nachází ve městě Flüeli (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Paxmontana

8,4

Gasthaus Paxmontana

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Paxmontana. The Gasthaus Paxmontana is centrally located in Flüeli-Ranft and offers panoramic views over the Sarner Lake, the Oberwald mountains and the Melch valley. Ubytování Gasthaus Paxmontana se nachází ve městě Flüeli (Švýcarsko - Obwalden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Flüeli

Město Flüeli se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Flüeli.