Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiumes

Ve městě Fiumes (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiumes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiumes

Charmed House

10

Charmed House

Ubytování (Prázdninový dům) Charmed House. Charmed House se nachází asi 7,1 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Charmed House se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plattnerhof Viums

9,4

Plattnerhof Viums

Ubytování (Apartmány) Plattnerhof Viums. Plattnerhof Viums se nachází 6,9 km od opatství Novacella a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Plattnerhof Viums se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Mühlwald Appartments

8,8

Das Mühlwald Appartments

Ubytování (Apartmány) Das Mühlwald Appartments. Das Mühlwald Appartments se nachází ve Fiumes a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Das Mühlwald Appartments se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Little Charmed House

Little Charmed House

Ubytování (Apartmán) Little Charmed House. Boasting garden views, Little Charmed House offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7.1 km from Novacella Abbey. Ubytování Little Charmed House se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fiumes

Město Fiumes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Fiumes.