Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiumes

Ve městě Fiumes (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiumes

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiumes

Charmed House

10

Charmed House

Ubytování (Prázdninový dům) Charmed House. Charmed House se nachází asi 7,1 km od opatství Novacella a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Charmed House se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienwohnung am Kernhof

9,5

Ferienwohnung am Kernhof

UbytováníFerienwohnung am Kernhof. Ferienwohnung am Kernhof se nachází ve městě Fiumes, 8,2 km od opatství Novacella, 12 km od vlakového nádraží Bressanone a 14 km od katedrály Bressanone. Ubytování Ferienwohnung am Kernhof se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Plattnerhof Viums

9,4

Plattnerhof Viums

Ubytování (Apartmány) Plattnerhof Viums. Plattnerhof Viums se nachází 6,9 km od opatství Novacella a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování Plattnerhof Viums se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Mühlwald Appartments

8,8

Das Mühlwald Appartments

Ubytování (Apartmány) Das Mühlwald Appartments. Das Mühlwald Appartments se nachází ve Fiumes a nabízí restauraci, bankomat, bar, zahradu, dětské hřiště a terasu. Ubytování Das Mühlwald Appartments se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Stoanpeppelehof

6,7

Stoanpeppelehof

UbytováníStoanpeppelehof. Stoanpeppelehof se nachází ve Fiumes a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sezónní venkovní bazén a... Ubytování Stoanpeppelehof se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Little Charmed House

Little Charmed House

Ubytování (Apartmán) Little Charmed House. Boasting garden views, Little Charmed House offers accommodation with a balcony and a kettle, around 7.1 km from Novacella Abbey. Ubytování Little Charmed House se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

ANTON Nature Hideaway

ANTON Nature Hideaway

UbytováníANTON Nature Hideaway. Set in Fiumes in the Trentino Alto Adige region, ANTON Nature Hideaway offers accommodation with free WiFi and free private parking, as well as access to a... Ubytování ANTON Nature Hideaway se nachází ve městě Fiumes (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fiumes

Město Fiumes se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Fiumes.