Hledat

Ubytování

Ubytování město Firostefani

Ve městě Firostefani (Řecko) máme celkem 75 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Firostefani

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Firostefani

Villa Etheras

10

Villa Etheras

Ubytování (Vila) Villa Etheras. Build on the edge of the cliff, overlooking the caldera and the volcano of Santorini, Etheras is set in Firostefani. Ubytování Villa Etheras se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Morfes Luxury Residence

9,9

Morfes Luxury Residence

Ubytování (Vila) Morfes Luxury Residence. Offering a hydromassage tub and a spacious sun terrace with Aegean Sea views, the traditionally built Morfes Luxury Residence is located at Firostefani... Ubytování Morfes Luxury Residence se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Santorini View Studios - Firostefani Caldera

9,8

Santorini View Studios - Firostefani Caldera

Ubytování (Apartmány) Santorini View Studios - Firostefani Caldera. Santorini View Studios - Firostefani Calderase se nachází v obci Firostefani, jen 1 km od města Fira. Ubytování Santorini View Studios - Firostefani Caldera se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Villa Dio

9,8

Villa Dio

Ubytování (Vila) Villa Dio. Located in Firostefani, on the edge of the Caldera, Villa Dio is a villa featuring a sun terrace with views over the Aegean Sea and the Volcano. Ubytování Villa Dio se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Stilvi Suite

9,8

Stilvi Suite

Ubytování (Prázdninový dům) Stilvi Suite. Featuring a terrace with hydromassage tub, Stilvi Suite boasts panoramic views of the Aegean Sea. Ubytování Stilvi Suite se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Aerino Villa

9,8

Aerino Villa

Ubytování (Penzion) Aerino Villa. Offering a shared hot tub, the traditionally built Aerino Villa is located in the scenic Firostefani. Ubytování Aerino Villa se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

The Tsitouras Collection

9,8

The Tsitouras Collection

Ubytování (Hotel) The Tsitouras Collection. Located in Firostefani, The Tsitouras Collection is an 18th-century mansion offering luxurious accommodation with spectacular sunset views. Ubytování The Tsitouras Collection se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Allure Suites

9,7

Allure Suites

Ubytování (Aparthotel) Allure Suites. Allure Suites, které leží 1,5 km od živého města Fira, nabízí zařízené balkony s výhledem na Egejské moře a sopku. Ubytování Allure Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 555 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dimitrios Cave House

9,7

Dimitrios Cave House

Ubytování (Vila) Dimitrios Cave House. Located in the centre of Firostefani Village, the traditionally built Dimitrios Cave House offers a fully equipped and tastefully decorated unit with... Ubytování Dimitrios Cave House se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Homeric Poems

9,6

Homeric Poems

Ubytování (Aparthotel) Homeric Poems. Homeric Poems se nachází na útesu v letovisku Firostefani. Nabízí luxusní butikové ubytování a bazén s nádherným výhledem na kalderu. Ubytování Homeric Poems se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Ikastikies Suites

9,6

Ikastikies Suites

Ubytování (Aparthotel) Ikastikies Suites. Ikastikies je komplex moderních budov v tradičním architektonickém stylu ostrova Santorini. Ubytování Ikastikies Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morfes House

9,6

Morfes House

Ubytování (Vila) Morfes House. Centrally located in Firostefani village, Morfes House offers unlimited views of the famous volcano and the Aegean Sea from its furnished terrace. Ubytování Morfes House se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argonaftes

9,6

Argonaftes

Ubytování (Penzion) Argonaftes. Vila Argonaftes vyhrazená pouze pro dospělé se nachází v malebném městě Fira a nabízí pokoje v tradičním kykladském stylu. Ubytování Argonaftes se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Aesthesis Boutique Villas

9,5

Aesthesis Boutique Villas

Ubytování (Vily) Aesthesis Boutique Villas. Set in Firostefani, Aesthesis Boutique Villas offers pool views and free WiFi, 2.7 km from Exo Gialos Beach and 1.9 km from Volcano. Ubytování Aesthesis Boutique Villas se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astraea House

9,5

Astraea House

Ubytování (Vila) Astraea House. Centrally located in Firostefani of Santorini, the traditionally built Astraea House offers tastefully decorated accommodation with unobstructed views over... Ubytování Astraea House se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Reverie Santorini Hotel

9,5

Reverie Santorini Hotel

Ubytování (Aparthotel) Reverie Santorini Hotel. Rodinný komplex Reverie se nachází v letovisku Firostefani, 10 minut chůze od jeho centra a nedaleko kaldery, a nabízí tradiční apartmány a pokoje, jejichž... Ubytování Reverie Santorini Hotel se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Ersi Villas

9,4

Ersi Villas

Ubytování (Aparthotel) Ersi Villas. Ersi Villas is situated in a tranquil area of Firostefani, only 800 metres away from the main square of the scenic Fira. Ubytování Ersi Villas se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Remvi Suites

9,4

Remvi Suites

Ubytování (Hotel) Remvi Suites. Remvi Suites se nachází ve městě Firostefani, jednom z nejkrásnějších míst na slavných útesech ostrova Santorini. Ubytování Remvi Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Villa Ilias

9,4

Villa Ilias

Ubytování (Aparthotel) Villa Ilias. Quietly situated in Firostefani, only a 15-minute walk from busy Fira, Villa Ilias features a swimming pool with a captivating view over the Caldera, the... Ubytování Villa Ilias se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Villa Fegari

9,4

Villa Fegari

Ubytování (Apartmány) Villa Fegari. Perched on Caldera Cliff, the Cycladic-style Villa Fegari offers uniquely decorated units with free Wi-Fi and panoramic views over the Aegean Sea and the... Ubytování Villa Fegari se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ira Hotel & Spa

9,4

Ira Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Ira Hotel & Spa. Ira Hotel je situován na svazích kaldery v obci Firostefani, v pěší vzdálenosti od města Fira, hlavního města ostrova Santorini. Ubytování Ira Hotel & Spa se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alta Vista Suites

9,4

Alta Vista Suites

Ubytování (Hotel) Alta Vista Suites. Alta Vista Suites v kykladském stylu se nachází v centru vesnice Imerovigli na Santorini a nabízí bazén a slunnou terasu s panoramatickým výhledem na... Ubytování Alta Vista Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Afrodete Hotel

9,3

Afrodete Hotel

Ubytování (Hotel) Afrodete Hotel. Hotel Afrodete je hotel v kykladském stylu, který se nachází na menším pahorku v obci Firostefani u santorinského hlavního města Fira. Ubytování Afrodete Hotel se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Exclusive Plan Suites

9,3

Exclusive Plan Suites

Ubytování (Apartmány) Exclusive Plan Suites. Featuring Caldera views, Exclusive Plan Suites is located in Firostefani, 3. Ubytování Exclusive Plan Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agnadema Apartments

9,3

Agnadema Apartments

Ubytování (Hotel) Agnadema Apartments. Agnadema Apartments se těší vynikající poloze v centru obce Firostefani stojící na útesech kaldery a nabízí nádherný panoramatický výhled na sopku a známou... Ubytování Agnadema Apartments se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Sun Rocks Relais & Chateaux

9,3

Sun Rocks Relais & Chateaux

Ubytování (Hotel) Sun Rocks Relais & Chateaux. Hotel Sun Rocks usazený 300 metrů nad Egejským mořem nabízí bazén u útesu s lounge barem (otevřen od 8:00 do 24:00) a restauraci u bazénu. Ubytování Sun Rocks Relais & Chateaux se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Agali Houses

9,3

Agali Houses

Ubytování (Hotel) Agali Houses. Agali Houses je posazený na útesu Caldera v obci Firostefani a zařízený v kykladském stylu. Ubytování Agali Houses se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Smaro Studios

9,3

Smaro Studios

Ubytování (Aparthotel) Smaro Studios. Smaro Studios nabízí ubytování v klimatizovaných apartmánech s výhledem na sopku v malebné vesničce Firostefani. Ubytování Smaro Studios se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Blue Dolphins Apartments

9,2

Blue Dolphins Apartments

Ubytování (Hotel) Blue Dolphins Apartments. Blue Dolphins Apartments zařízený v kykladském stylu se nachází v obci Firostefani, pouhých 10 minut od rušného města Fira. Ubytování Blue Dolphins Apartments se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Fotini

9,2

Villa Fotini

Ubytování (Aparthotel) Villa Fotini. Situated in Firostefani, between famous Fira and scenic Imerovigli, this traditional pension is just 20 metres from Santorini’s famous sunset spot. Ubytování Villa Fotini se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Hotel Galini

9,1

Hotel Galini

Ubytování (Hotel) Hotel Galini. Conveniently located in the village of Firostefani, in Santorini, Galini hotel is hanged at the cliffs overlooking the Aegean Sea and the caldera. Ubytování Hotel Galini se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Villa Firostefani

9,1

Villa Firostefani

Ubytování (Penzion) Villa Firostefani. Villa Firostefani is located in Firostefani of Santorini Island. This family-run complex of rooms offers furnished balconies with views. Ubytování Villa Firostefani se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Sunset Hotel

9,1

Sunset Hotel

Ubytování (Hotel) Sunset Hotel. Tento ideálně položený hotel nabízí nádherný výhled nejen na západy slunce. Ubytování Sunset Hotel se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chic Hotel Santorini

9,1

Chic Hotel Santorini

Ubytování (Hotel) Chic Hotel Santorini. Chic Hotel Santorini se nachází 10 minut chůze od centra města Fira a nabízí krásný výhled na moře a sopku a okouzlující ubytováí s kuchyňským koutem,... Ubytování Chic Hotel Santorini se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nautilus Villa

9,1

Nautilus Villa

Ubytování (Vila) Nautilus Villa. Set in Firostefani, 2.6 km from Exo Gialos Beach and 1.8 km from Volcano, Nautilus Villa offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Nautilus Villa se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aura Suites

9

Aura Suites

Ubytování (Penzion) Aura Suites. Aura Suites is located in Firostefani, 3.6 km from Volcano and features Caldera views. Ubytování Aura Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Hotel Mylos

9

Hotel Mylos

Ubytování (Penzion) Hotel Mylos. Tento rodinný hotel je jasnou volbou pro váš pobyt na ostrově Santorini. Ubytování Hotel Mylos se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Smarula Villa

9

Smarula Villa

Ubytování (Apartmány) Smarula Villa. Located in Firostefani, 3.5 km from Volcano, Smarula Villa features air-conditioned rooms with views of the Aegean Sea. Ubytování Smarula Villa se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Kafieris Blue Studios

9

Kafieris Blue Studios

Ubytování (Apartmány) Kafieris Blue Studios. Kafieris Blue Studios se nachází ve vesnici Firostefani, 500 metrů od města Fira. Nabízí bazén a vířivku, které jsou umístěné na útesu kaldery. Ubytování Kafieris Blue Studios se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Katerina Kafieri Apartments

8,9

Katerina Kafieri Apartments

Ubytování (Apartmány) Katerina Kafieri Apartments. Located just 600 metres from the central square of Fira, Katerina Kafieri Apartments features air-conditioned apartments with balcony. Ubytování Katerina Kafieri Apartments se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Cliff Side Suites

8,9

Cliff Side Suites

Ubytování (Hotel) Cliff Side Suites. Zrenovované a zrekonstruované Cliff Side Suites mají výhled na nejslavnější západ slunce u Egejského moře. Ubytování Cliff Side Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Hotel Sofia

8,9

Hotel Sofia

Ubytování (Hotel) Hotel Sofia. The recently renovated Hotel Sofia offers budget Cycladic accommodation, with pool facilities and close to the centre of Fira. Ubytování Hotel Sofia se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Villa Maria Damigou - Firostefani Caldera View

8,9

Villa Maria Damigou - Firostefani Caldera View

Ubytování (Penzion) Villa Maria Damigou - Firostefani Caldera View. Villa Maria Damigou - Firostefani Caldera View se nachází se v obci Firostefani, 10 minut chůze od města Fira, a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným... Ubytování Villa Maria Damigou - Firostefani Caldera View se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Liberty Apartment

8,9

Liberty Apartment

Ubytování (Apartmán) Liberty Apartment. Set in Firostefani, within a 6-minute of the lively Fira centre, this air-conditioned apartment features a balcony and a garden. Guests benefit from patio. Ubytování Liberty Apartment se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tania Villa

8,9

Tania Villa

Ubytování (Penzion) Tania Villa. Located in Firostefani, Tania Villa offers room that open to a balcony. Some units feature Aegean Sea views. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování Tania Villa se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Belvedere

8,9

Belvedere

Ubytování (Hotel) Belvedere. Belvedere Hotel se nachází na klidném místě ve městě Firá, jen pár kroků od řady obchodů, muzeí a možností nočního života. Ubytování Belvedere se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Ambience Suites

8,9

Ambience Suites

Ubytování (Hotel) Ambience Suites. Boasting an outdoor pool and a furnished sun terrace, Ambience Suites is located in Firostefani, within a short walk from restaurants. Ubytování Ambience Suites se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Ioli Anastasia

8,9

Villa Ioli Anastasia

Ubytování (Vily) Villa Ioli Anastasia. Featuring an seasonal outdoor pool, Villa Ioli Anastasia in Firostefani features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who... Ubytování Villa Ioli Anastasia se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 433 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Infinity Suites & Dana Villas

8,8

Infinity Suites & Dana Villas

Ubytování (Aparthotel) Infinity Suites & Dana Villas. Dana Villas je hotel situovaný v klidné oblasti na kraji Firy. Ubytování Infinity Suites & Dana Villas se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Nomikos Villas

8,7

Nomikos Villas

Ubytování (Aparthotel) Nomikos Villas. Tato krásná, typicky řecká budova, která se nachází mezi horami v obci Firostefani, má úchvatný výhled na Egejské moře - ideální pro sledování... Ubytování Nomikos Villas se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini).

Manos Small World

8,7

Manos Small World

Ubytování (Hotel) Manos Small World. Manos Small World zaujímá poklidnou polohu na okraji kaldery, 5 minut pěšky od Firy. Ubytování Manos Small World se nachází ve městě Firostefani (Řecko - Santorini). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Firostefani

Město Firostefani se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 75 hotelů a ubytování ve městě Firostefani.