Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiera di Primiero

Ve městě Fiera di Primiero (Itálie) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiera di Primiero

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiera di Primiero

Da Francesca

10

Da Francesca

Ubytování (Apartmán) Da Francesca. Da Francesca se nachází v Fiera di Primiero a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Da Francesca se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITIHOUSE 10

10

DOLOMITIHOUSE 10

Ubytování (Apartmány) DOLOMITIHOUSE 10. DOLOMITIHOUSE 10 se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování DOLOMITIHOUSE 10 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mansarda di Sabina.

9,9

La Mansarda di Sabina.

Ubytování (Apartmán) La Mansarda di Sabina.. La Mansarda di Sabina se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige. Má balkon a výhled na řeku. Ubytování La Mansarda di Sabina. se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Bonetti

9,7

Casa Bonetti

Ubytování (Apartmán) Casa Bonetti. Casa Bonetti se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování Casa Bonetti se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

MinaVill La Casa Sulle Dolomiti

9,7

MinaVill La Casa Sulle Dolomiti

Ubytování (Bed and breakfast) MinaVill La Casa Sulle Dolomiti. Penzion MinaVill  se nachází v Dolomitech, v obci Fiera di Primiero, 13 km od nejbližšího lyžařského vleku v rezortu San Martino di Castrozza a 7 minut... Ubytování MinaVill La Casa Sulle Dolomiti se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Alice 5.3

9,6

Casa Alice 5.3

Ubytování (Apartmán) Casa Alice 5.3. Casa Alice 5.3 se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Casa Alice 5.3 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa del Noce

9,4

La Casa del Noce

Ubytování (Apartmán) La Casa del Noce. La Casa del Noce se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování La Casa del Noce se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero

9,2

CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero

Ubytování (Prázdninový dům) CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero. CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Výhled směřuje na hory. Ubytování CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Astoria

9,2

Hotel Astoria

Ubytování (Hotel) Hotel Astoria. Hotel Garni Astoria se nachází v centru pěší zóny Fiera di Primiero na břehu řeky Cismon. Nabízí sluneční terasu, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Hotel Astoria se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda in Centro

9,2

Mansarda in Centro

Ubytování (Apartmán) Mansarda in Centro. Nachází se v klidné oblasti v Fiera Apartmán di Primiero, Mansarda di Lusso nabízí odhalené kamenné zdi a výhled na Dolomity. Ubytování Mansarda in Centro se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites

9,2

La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites

Ubytování (Apartmán) La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites. La finestra sulle Dolomiti - The Window on the Dolomites se nachází v Fiera di Primiero. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Pietra

9,1

Hotel Castel Pietra

Ubytování (Hotel) Hotel Castel Pietra. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě, jen 5 minut chůze od vesnice Transacqua di Primiero. Ubytování Hotel Castel Pietra se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Dani

9

Baita Dani

Ubytování (Prázdninové domy) Baita Dani. Baita Dani se nachází asi 42 km od Passo San Pellegrino-Falcade a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Baita Dani se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Tisot

9

Villa Tisot

Ubytování (Apartmán) Villa Tisot. Villa Tisot se nachází v Fiera di Primiero a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Tisot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Caterina

9

Casa Caterina

Ubytování (Apartmán) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází 350 metrů od centra Fiera di Primiero a 20 minut jízdy od lyžařského areálu San Martino di Castrozza. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Luis

8,9

Hotel Luis

Ubytování (Hotel) Hotel Luis. Hotel Luis sídlí ve vile z 19. století ve Fieře di Primiero, 10 km od sjezdovek San Martino di Castrozza. Ubytování Hotel Luis se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Prato

8,8

Hotel Al Prato

Ubytování (Hotel) Hotel Al Prato. Hotel Al Prato se nachází v klidné oblasti 500 metrů od centra Fiera di Primiero a Siroru. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Al Prato se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Cereda

8,8

Rifugio Cereda

Ubytování (Hotel) Rifugio Cereda. Rifugio Cereda se nachází v Fiera di Primiero a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Rifugio Cereda se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Broch

8,7

Agritur Broch

Ubytování (Farma) Agritur Broch. Agritur Broch se nachází v Fiera di Primiero a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Agritur Broch se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Edelweiss

8,5

Appartamento Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Appartamento Edelweiss. Appartamento Edelweiss se nachází v Fiera di Primiero a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Edelweiss se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere

8,5

Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere

Ubytování (Hotel) Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere. Čtyřhvězdičkový Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere se nachází v obci Fiera di Primiero a nabízí dobře vybavené wellness centrum, parkování zdarma a... Ubytování Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Primiero

8,3

Hotel Primiero

Ubytování (Hotel) Hotel Primiero. Hotel Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero a nabízí restauraci Trentino a výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Giasenei

8,2

Hotel Chalet Giasenei

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Giasenei. Hotel Chalet Giasenei je obklopen Alpami a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí wellness centrum, vířivku a saunu. Ubytování Hotel Chalet Giasenei se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie).

Casa Giulia

8

Casa Giulia

Ubytování (Apartmán) Casa Giulia. Casa Giulia se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Giulia se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Soffitta Loft panoramico

5,3

Soffitta Loft panoramico

Ubytování (Apartmán) Soffitta Loft panoramico. Soffitta Loft panoramico s terasou se nachází v Fiera di Primiero, 50 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Nabízí výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Soffitta Loft panoramico se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 7

DOLOMITI HOUSE 7

Ubytování (Apartmány) DOLOMITI HOUSE 7. DOLOMITI HOUSE 7 se nachází v Fiera di Primiero, asi 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování DOLOMITI HOUSE 7 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Alle Quattro Stagioni

Agritur Alle Quattro Stagioni

Ubytování (Apartmán) Agritur Alle Quattro Stagioni. Agritur Alle Quattro Stagioni se nachází v Tonadicu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Alle Quattro Stagioni se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Canonega Vecia

B&B Canonega Vecia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Canonega Vecia. B&B Canonega Vecia se nachází v Fiera di Primiero a nabízí sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Canonega Vecia se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fiera di Primiero

Město Fiera di Primiero se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Fiera di Primiero.