Hledat

Ubytování

Ubytování město Fiera di Primiero

Ve městě Fiera di Primiero (Itálie) máme celkem 68 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fiera di Primiero

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fiera di Primiero

Da Francesca

10

Da Francesca

Ubytování (Apartmán) Da Francesca. Da Francesca se nachází v Fiera di Primiero a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Da Francesca se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITIHOUSE 10

10

DOLOMITIHOUSE 10

Ubytování (Apartmány) DOLOMITIHOUSE 10. DOLOMITIHOUSE 10 se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování DOLOMITIHOUSE 10 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 12

10

DOLOMITI HOUSE 12

UbytováníDOLOMITI HOUSE 12. DOLOMITI HOUSE 12 se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 34 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování DOLOMITI HOUSE 12 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 4

10

DOLOMITI HOUSE 4

UbytováníDOLOMITI HOUSE 4. DOLOMITI HOUSE 4 se nachází v Fiera di Primiero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DOLOMITI HOUSE 4 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Mansarda di Sabina.

9,9

La Mansarda di Sabina.

Ubytování (Apartmán) La Mansarda di Sabina.. La Mansarda di Sabina se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige. Má balkon a výhled na řeku. Ubytování La Mansarda di Sabina. se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Bonetti

9,7

Casa Bonetti

Ubytování (Apartmán) Casa Bonetti. Casa Bonetti se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování Casa Bonetti se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

MinaVill La Casa Sulle Dolomiti

9,7

MinaVill La Casa Sulle Dolomiti

Ubytování (Bed and breakfast) MinaVill La Casa Sulle Dolomiti. Penzion MinaVill  se nachází v Dolomitech, v obci Fiera di Primiero, 13 km od nejbližšího lyžařského vleku v rezortu San Martino di Castrozza a 7 minut... Ubytování MinaVill La Casa Sulle Dolomiti se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Alice 5.3

9,6

Casa Alice 5.3

Ubytování (Apartmán) Casa Alice 5.3. Casa Alice 5.3 se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Casa Alice 5.3 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 6

9,5

DOLOMITI HOUSE 6

UbytováníDOLOMITI HOUSE 6. DOLOMITI HOUSE 6 se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 34 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování DOLOMITI HOUSE 6 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO FORTUNA GIANNA

9,5

APPARTAMENTO FORTUNA GIANNA

UbytováníAPPARTAMENTO FORTUNA GIANNA. APPARTAMENTO FORTUNA GIANNA se nachází v Fiera di Primiero, 34 km od národního parku Dolomiti Bellunesi a 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování APPARTAMENTO FORTUNA GIANNA se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La Casa del Noce

9,4

La Casa del Noce

Ubytování (Apartmán) La Casa del Noce. La Casa del Noce se nachází v Fiera di Primiero, 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Ubytování La Casa del Noce se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Maso al Cervo

9,3

B&B Maso al Cervo

UbytováníB&B Maso al Cervo. B&B Maso al Cervo se nachází v Fiera di Primiero, 15 minut jízdy od centra města a 10 km od San Martino di Castrozza. Ubytování B&B Maso al Cervo se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Chalet Piereni

9,2

Chalet Piereni

UbytováníChalet Piereni. Chalet Piereni se nachází v přírodním parku Paneveggio, 5 km od centra Tonadica, a nabízí saunu a terasu s výhledem na údolí a okolní hory. Ubytování Chalet Piereni se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero

9,2

CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero

Ubytování (Prázdninový dům) CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero. CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Výhled směřuje na hory. Ubytování CASA CHECHE - Nel cuore di Fiera di Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Astoria

9,2

Hotel Astoria

Ubytování (Hotel) Hotel Astoria. Hotel Garni Astoria se nachází v centru pěší zóny Fiera di Primiero na břehu řeky Cismon. Nabízí sluneční terasu, bezplatné půjčení jízdních kol a gril. Ubytování Hotel Astoria se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mansarda in Centro

9,2

Mansarda in Centro

Ubytování (Apartmán) Mansarda in Centro. Nachází se v klidné oblasti v Fiera Apartmán di Primiero, Mansarda di Lusso nabízí odhalené kamenné zdi a výhled na Dolomity. Ubytování Mansarda in Centro se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites

9,2

La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites

Ubytování (Apartmán) La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites. La finestra sulle Dolomiti - The Window on the Dolomites se nachází v Fiera di Primiero. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování La finestra sulle Dolomiti - The Window to the Dolomites se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Cant del Gal

9,2

Hotel Cant del Gal

UbytováníHotel Cant del Gal. Hotel Cant del Gal sídlí v bývalém horském útočišti na úpatí pohoří Pale di San Martino, 19 km od lyžařského areálu Martino di Castrozza. Ubytování Hotel Cant del Gal se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Castel Pietra

9,1

Hotel Castel Pietra

Ubytování (Hotel) Hotel Castel Pietra. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě, jen 5 minut chůze od vesnice Transacqua di Primiero. Ubytování Hotel Castel Pietra se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Dani

9

Baita Dani

Ubytování (Prázdninové domy) Baita Dani. Baita Dani se nachází asi 42 km od Passo San Pellegrino-Falcade a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Baita Dani se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Awesome Apartment In Fiera Di Primiero With Wifi And 3 Bedrooms

9

Awesome Apartment In Fiera Di Primiero With Wifi And 3 Bedrooms

UbytováníAwesome Apartment In Fiera Di Primiero With Wifi And 3 Bedrooms. Featuring mountain views, Awesome Apartment In Fiera Di Primiero With Wifi And 3 Bedrooms offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around... Ubytování Awesome Apartment In Fiera Di Primiero With Wifi And 3 Bedrooms se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Tisot

9

Villa Tisot

Ubytování (Apartmán) Villa Tisot. Villa Tisot se nachází v Fiera di Primiero a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Villa Tisot se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Caterina

9

Casa Caterina

Ubytování (Apartmán) Casa Caterina. Casa Caterina se nachází 350 metrů od centra Fiera di Primiero a 20 minut jízdy od lyžařského areálu San Martino di Castrozza. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Luis

8,9

Hotel Luis

Ubytování (Hotel) Hotel Luis. Hotel Luis sídlí ve vile z 19. století ve Fieře di Primiero, 10 km od sjezdovek San Martino di Castrozza. Ubytování Hotel Luis se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Al Prato

8,8

Hotel Al Prato

Ubytování (Hotel) Hotel Al Prato. Hotel Al Prato se nachází v klidné oblasti 500 metrů od centra Fiera di Primiero a Siroru. Všechny pokoje mají balkon s výhledem na Dolomity. Ubytování Hotel Al Prato se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rifugio Cereda

8,8

Rifugio Cereda

Ubytování (Hotel) Rifugio Cereda. Rifugio Cereda se nachází v Fiera di Primiero a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Rifugio Cereda se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Broch

8,7

Agritur Broch

Ubytování (Farma) Agritur Broch. Agritur Broch se nachází v Fiera di Primiero a nabízí výhled na hory, restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Agritur Broch se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Edelweiss

8,5

Appartamento Edelweiss

Ubytování (Apartmán) Appartamento Edelweiss. Appartamento Edelweiss se nachází v Fiera di Primiero a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Appartamento Edelweiss se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere

8,5

Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere

Ubytování (Hotel) Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere. Čtyřhvězdičkový Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere se nachází v obci Fiera di Primiero a nabízí dobře vybavené wellness centrum, parkování zdarma a... Ubytování Hotel Mirabello - Slow Hotel Benessere se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 8

8,5

DOLOMITI HOUSE 8

UbytováníDOLOMITI HOUSE 8. DOLOMITI HOUSE 8 se nachází v Fiera di Primiero, pouhých 34 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování DOLOMITI HOUSE 8 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Primiero

8,3

Hotel Primiero

Ubytování (Hotel) Hotel Primiero. Hotel Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero a nabízí restauraci Trentino a výhled na Dolomity. Ubytování Hotel Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Chalet Giasenei

8,2

Hotel Chalet Giasenei

Ubytování (Hotel) Hotel Chalet Giasenei. Hotel Chalet Giasenei je obklopen Alpami a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí wellness centrum, vířivku a saunu. Ubytování Hotel Chalet Giasenei se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie).

Hotel Relais Orsingher

8,1

Hotel Relais Orsingher

UbytováníHotel Relais Orsingher. Hotel Relais Orsingher stojí přímo naproti pěší a nákupní zóně Fiera di Primiero. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Hotel Relais Orsingher se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Giulia

8

Casa Giulia

Ubytování (Apartmán) Casa Giulia. Casa Giulia se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Casa Giulia se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 5

8

DOLOMITI HOUSE 5

UbytováníDOLOMITI HOUSE 5. DOLOMITI HOUSE 5 se nachází v Fiera di Primiero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DOLOMITI HOUSE 5 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Soffitta Loft panoramico

5,3

Soffitta Loft panoramico

Ubytování (Apartmán) Soffitta Loft panoramico. Soffitta Loft panoramico s terasou se nachází v Fiera di Primiero, 50 km od Passo San Pellegrino-Falcade. Nabízí výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Soffitta Loft panoramico se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI HOUSE 7

DOLOMITI HOUSE 7

Ubytování (Apartmány) DOLOMITI HOUSE 7. DOLOMITI HOUSE 7 se nachází v Fiera di Primiero, asi 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování DOLOMITI HOUSE 7 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Alle Quattro Stagioni

Agritur Alle Quattro Stagioni

Ubytování (Apartmán) Agritur Alle Quattro Stagioni. Agritur Alle Quattro Stagioni se nachází v Tonadicu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agritur Alle Quattro Stagioni se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Monolocale Fiera di Primiero

Monolocale Fiera di Primiero

UbytováníMonolocale Fiera di Primiero. Located in Fiera di Primiero, 34 km from Dolomiti Bellunesi National Park and 49 km from Passo San Pellegrino-Falcade, Monolocale Fiera di Primiero offers... Ubytování Monolocale Fiera di Primiero se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cuore delle Dolomiti

Cuore delle Dolomiti

UbytováníCuore delle Dolomiti. Cuore delle Dolomiti se nachází v Tonadicu, 33 km od národního parku Dolomiti Bellunesi a 49 km od Passo San Pellegrino-Falcade, a nabízí výhled do... Ubytování Cuore delle Dolomiti se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Canonega Vecia

B&B Canonega Vecia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Canonega Vecia. B&B Canonega Vecia se nachází v Fiera di Primiero a nabízí sdílený lounge, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Canonega Vecia se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

DOLOMITI house 1

DOLOMITI house 1

UbytováníDOLOMITI house 1. Dolomiti House 1 se nachází v Fiera di Primiero v regionu Trentino Alto Adige a má balkon. 34 km od národního parku Dolomiti Bellunesi. Ubytování DOLOMITI house 1 se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Baita Valmesta

Baita Valmesta

UbytováníBaita Valmesta. Situated 41 km from Dolomiti Bellunesi National Park, 41 km from Passo San Pellegrino-Falcade and 47 km from Alpe Lusia, Baita Valmesta features... Ubytování Baita Valmesta se nachází ve městě Fiera di Primiero (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fiera di Primiero

Město Fiera di Primiero se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 68 hotelů a ubytování ve městě Fiera di Primiero.