Hledat

Ubytování

Ubytování město Feldthurns

Ve městě Feldthurns (Itálie) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Feldthurns

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Feldthurns

Huberhof Appzimmer

10

Huberhof Appzimmer

Ubytování (Apartmán) Huberhof Appzimmer. Featuring garden views, Huberhof Appzimmer features accommodation with a balcony and a kettle, around 11 km from Cathedral of Bressanone. Located 9. Ubytování Huberhof Appzimmer se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Teutenhofer Kirsche

10

Teutenhofer Kirsche

Ubytování (Apartmán) Teutenhofer Kirsche. Teutenhofer Kirsche se nachází v obci Feldthurns, 8,5 km od vlakového nádraží Bressanone a 10 km od katedrály. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Teutenhofer Kirsche se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof App Golden Delicious

9,7

Huberhof App Golden Delicious

Ubytování (Apartmán) Huberhof App Golden Delicious. Offering a garden and mountain view, Huberhof App Golden Delicious is set in Feldthurns, 9. Ubytování Huberhof App Golden Delicious se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof

9,7

Thalerhof

Ubytování (Farma) Thalerhof. Farma Thalerhof nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v obci Feldthurns, bezplatné Wi-Fi a gril. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Thalerhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhauser Hof - Apartments

9,7

Oberhauser Hof - Apartments

Ubytování (Apartmány) Oberhauser Hof - Apartments. Oberhauser Hof - Apartments se nachází ve městě Feldthurns, 10 km od vlakového nádraží Bressanone. Ubytování Oberhauser Hof - Apartments se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hofer Hof

9,6

Hofer Hof

Ubytování (Farma) Hofer Hof. Hofer Hof stojí uprostřed vinic ve venkovském prostředí u obce Velturno. Nabízí apartmány v tyrolském stylu s balkonem a výhledem na hory. Ubytování Hofer Hof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pension Moarhof

9,6

Pension Moarhof

UbytováníPension Moarhof. Rodinný Pension Moarhof se nachází 600 metrů nad mořem v těsné blízkosti obce Feldthurns. Ubytování Pension Moarhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rafaser - Apartment Albina

9,5

Rafaser - Apartment Albina

Ubytování (Apartmán) Rafaser - Apartment Albina. Rafaser - Apartment Albina se nachází ve městě Feldthurns, 9,3 km od vlakového nádraží Bressanone a 11 km od katedrály Bressanone, a nabízí zahradu a... Ubytování Rafaser - Apartment Albina se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Steierhof

9,5

Steierhof

Ubytování (Apartmány) Steierhof. Steierhof se nachází ve Feldthurns, 48 km od Dobbiaca, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Steierhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof App Rubens

9,5

Huberhof App Rubens

Ubytování (Apartmán) Huberhof App Rubens. Offering a garden and garden view, Huberhof App Rubens is situated in Feldthurns, 9. Ubytování Huberhof App Rubens se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Zolerhof

9,5

Zolerhof

Ubytování (Apartmány) Zolerhof. Zolerhof se nachází v klidné zelené lokalitě s výhledem na okolní hory, 3 km od městečka Velturno. Ubytování Zolerhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Teutenhofer Kastanie

9,5

Teutenhofer Kastanie

Ubytování (Apartmán) Teutenhofer Kastanie. Teutenhofer Kastanie se nachází v obci Feldthurns, 8,9 km od vlakového nádraží Bressanone a 11 km od katedrály. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Teutenhofer Kastanie se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brugger Hof

9,4

Brugger Hof

Ubytování (Farma) Brugger Hof. Brugger Hof se nachází ve Feldthurns v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Brugger Hof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schrotthof

9,4

Schrotthof

Ubytování (Apartmán) Schrotthof. Schrotthof se nachází v obci Feldthurns, pouhých 6,1 km od vlakového nádraží Bressanone, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, terasu a turistické... Ubytování Schrotthof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Toni

9,3

Appartements Toni

Ubytování (Aparthotel) Appartements Toni. Appartements Toni se nachází v údolí Isarco na ideálním místě pro outdoorové aktivity a nabízí apartmány s terasou, bezplatné Wi-Fi a bezplatné zapůjčení... Ubytování Appartements Toni se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Moarhof

9,3

Apartments Moarhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Moarhof. Apartments Moarhof jsou rodinné apartmány s balkonem, satelitní TV s plochou obrazovkou a výhledem na horu Plose. Ubytování Apartments Moarhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Thalerhof App Melisse

9,2

Thalerhof App Melisse

Ubytování (Apartmán) Thalerhof App Melisse. Thalerhof App Melisse se nachází asi 10 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Thalerhof App Melisse se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Hotel Wöhrmaurer

9,2

Gasthof Hotel Wöhrmaurer

Ubytování (Hotel) Gasthof Hotel Wöhrmaurer. Gasthof Hotel Wöhrmaurer se nachází na klidném místě nedaleko Feldthurns a nabízí krásný výhled na Dolomity, lesy a údolí. Ubytování Gasthof Hotel Wöhrmaurer se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Deluxe 1

9,2

Apartment Deluxe 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Deluxe 1. Apartmán Deluxe 1 se nachází ve městě Feldthurns. 48 km od Dobbiaca. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Deluxe 1 se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Deluxe 2

9,2

Apartment Deluxe 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Deluxe 2. Apartment Deluxe 2 se nachází ve Velturnu v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. 48 km od Dobbiaca. Ubytování Apartment Deluxe 2 se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Schnellehof

9,1

Schnellehof

UbytováníSchnellehof. Schnellehof se nachází ve Feldthurns v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Schnellehof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Teutenhofer Apfel

9

Teutenhofer Apfel

Ubytování (Apartmán) Teutenhofer Apfel. Teutenhofer Apfel se nachází asi 8,5 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Teutenhofer Apfel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obermoserhof

9

Obermoserhof

Ubytování (Farma) Obermoserhof. Obermoserhof se nachází v obci Feldthurns, 11 km od vlakového nádraží Bressanone. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Obermoserhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Oberhemberger Hof

9

Oberhemberger Hof

UbytováníOberhemberger Hof. Oberhemberger Hof se nachází v zelených horách obklopujících údolí Val Gardena, 1,5 km od centra Feldthurns. Ubytování Oberhemberger Hof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bauernof Mittermüller

8,9

Bauernof Mittermüller

Ubytování (Apartmány) Bauernof Mittermüller. Bauernof Mittermüller se nachází 2 km od města Feldthurns, 50 metrů od lyžařského svahu Mader a 15 minut jízdy od Bressanone (Brixenu). Ubytování Bauernof Mittermüller se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brunnerhof

8,8

Brunnerhof

UbytováníBrunnerhof. Brunnerhof se nachází na venkově, 1 km od centra města Velturno. Nabízí ubytování s balkonem s výhledem na hory. Ubytování Brunnerhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Rafaser - Apartment Rustika

8,7

Rafaser - Apartment Rustika

Ubytování (Apartmán) Rafaser - Apartment Rustika. Nachází se 9,3 km od vlakového nádraží Bressanone, 11 km od katedrály Bressanone a 11 km od lékařského muzea. Ubytování Rafaser - Apartment Rustika se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Wöhrmannhof

8,6

Wöhrmannhof

Ubytování (Apartmány) Wöhrmannhof. Wöhrmannhof se nachází 7,3 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Wöhrmannhof se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Feldthurnerhof

8,6

Hotel Feldthurnerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Feldthurnerhof. Hotel Feldthurnerhof se nachází na krásném místě na prosluněných svazích údolí Eisacktal a nabízí skvělé wellness zařízení. Ubytování Hotel Feldthurnerhof se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Taubers Unterwirt Aktiv & Vitalhotel

8,5

Taubers Unterwirt Aktiv & Vitalhotel

Ubytování (Hotel) Taubers Unterwirt Aktiv & Vitalhotel. Čtyřhvězdičkový hotel Taubers se těší slunné poloze v městečku Velturno s výhledem na údolí Isarco. Ubytování Taubers Unterwirt Aktiv & Vitalhotel se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Oberwirt

8,5

Hotel Oberwirt

UbytováníHotel Oberwirt. Hotel Oberwirt se nachází v centru Feldthurnsu, 2 km od malých sjezdovek Maders, ke kterým dojedete bezplatným, veřejným skibusem. Ubytování Hotel Oberwirt se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Huberhof App Gala

8,5

Huberhof App Gala

Ubytování (Apartmán) Huberhof App Gala. Boasting garden views, Huberhof App Gala offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 11 km from Cathedral of Bressanone. Situated 9. Ubytování Huberhof App Gala se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Woehrmannhof Apt Spinnrad

Woehrmannhof Apt Spinnrad

UbytováníWoehrmannhof Apt Spinnrad. Woehrmannhof Apt Spinnrad se nachází v obci Feldthurns, 7,3 km od vlakového nádraží Bressanone, 8,9 km od katedrály a lékařského muzea. Ubytování Woehrmannhof Apt Spinnrad se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Battisti Suites Deluxe mit Sauna und Brunch - Adults only - Neueröffnung 2023

Battisti Suites Deluxe mit Sauna und Brunch - Adults only - Neueröffnung 2023

Ubytování (Bed and breakfast) Battisti Suites Deluxe mit Sauna und Brunch - Adults only - Neueröffnung 2023. Battisti Suites Deluxe mit Sauna und Brunch - Adults Only - Neueröffnung 2023 se nachází v Caldaru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací,... Ubytování Battisti Suites Deluxe mit Sauna und Brunch - Adults only - Neueröffnung 2023 se nachází ve městě Feldthurns (Itálie - Trentino Alto Adige).

Teutenhofer Zwetschge

Teutenhofer Zwetschge

Ubytování (Apartmán) Teutenhofer Zwetschge. Teutenhofer Zwetschge se nachází asi 8,5 km od vlakového nádraží Bressanone a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Teutenhofer Zwetschge se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Feldthurns

Město Feldthurns se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Feldthurns.