Hledat

Ubytování

Ubytování město Felanitx

Ve městě Felanitx (Španělsko) máme celkem 142 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Felanitx

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Felanitx

APARTAMENTO FRENTE AL MAR EN CALA MARSAL Portocolom

9,9

APARTAMENTO FRENTE AL MAR EN CALA MARSAL Portocolom

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO FRENTE AL MAR EN CALA MARSAL Portocolom. Boasting sea views, APARTAMENTO FRENTE AL MAR EN CALA MARSAL Portocolom features accommodation with a terrace, around a few steps from Cala Marcal Beach. Ubytování APARTAMENTO FRENTE AL MAR EN CALA MARSAL Portocolom se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Las Fincas de Annie

9,9

Las Fincas de Annie

Ubytování (Vila) Las Fincas de Annie. Las Fincas de Annie is situated in Felanitx and offers a tennis court and a terrace. The property has pool views and is 40 km from Cala Millor. Ubytování Las Fincas de Annie se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 805 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BENNÁSSAR 2

9,7

BENNÁSSAR 2

Ubytování (Apartmány) BENNÁSSAR 2. Situated in Felanitx, 34 km from Cala Millor, BENNÁSSAR 2 features a terrace and free WiFi. Ubytování BENNÁSSAR 2 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo

9,6

Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo

Ubytování (Apartmán) Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo. Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo is set in Felanitx and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lazy Finca Son Valls

9,5

Lazy Finca Son Valls

Ubytování (Venkovský dům) Lazy Finca Son Valls. Lazy Finca Son Valls se nachází 5,5 km od města Felanitx a má sdílený venkovní bazén. Ubytování Lazy Finca Son Valls se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Bonvent

9,5

Bonvent

Ubytování (Farma) Bonvent. Bonvent se nachází ve městě Felanitx na Mallorce, 43 km od města Palma de Mallorca. Ubytování Bonvent se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Es Campet

9,4

Es Campet

Ubytování (Prázdninový dům) Es Campet. Set in Felanitx, Es Campet offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Es Campet se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Binifarda Dor

9,3

Finca Binifarda Dor

Ubytování (Vila) Finca Binifarda Dor. Set within a natural setting, Finca Binifarda Dor is a villa with private swimming pool located 4 km away from Felanitx. Ubytování Finca Binifarda Dor se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Aumallia Hotel & Spa

9,2

Aumallia Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Aumallia Hotel & Spa. Aumallia Hotel & Spa nabízí krásnou polohu a půvabné pokoje s balkonem s výhledem na krajinu v okolí města Felanitx. Ubytování Aumallia Hotel & Spa se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento Vacacions Felanitx

9,2

Apartamento Vacacions Felanitx

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vacacions Felanitx. Set in Felanitx in the Balearic Islands region, Apartamento Vacacions Felanitx has a balcony and city views. Ubytování Apartamento Vacacions Felanitx se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Roca Serena Casa 21

9,2

Roca Serena Casa 21

Ubytování (Prázdninový dům) Roca Serena Casa 21. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Roca Serena Casa 21 is set in Felanitx. Ubytování Roca Serena Casa 21 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturismo Fincahotel Son Pou

9,1

Agroturismo Fincahotel Son Pou

Ubytování (Hotel) Agroturismo Fincahotel Son Pou. Agroturismo Fincahotel Son Pou se nachází v obci Felanitx a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agroturismo Fincahotel Son Pou se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Sa Tafona

8,8

Ferienhaus Sa Tafona

Ubytování (Vila) Ferienhaus Sa Tafona. Sa Tafona is a detached villa with a garden, set in Felanitx in the Majorca Region. It provides free private parking. Ubytování Ferienhaus Sa Tafona se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 423 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Es Camp Fred

8,8

Es Camp Fred

Ubytování (Vila) Es Camp Fred. Son Mesquida is a villa with private pool, several terraces and barbecue in Felanitx. There's free Wifi, satellite-TV, a DVD player, bed linen and towels. Ubytování Es Camp Fred se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Juavert

8,7

Casa Juavert

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Juavert. Situated in Felanitx in the Majorca Region, this semi-detached holiday home is 44 km from Palma de Mallorca. Ubytování Casa Juavert se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Son Menut

8,7

Son Menut

Ubytování (Venkovský dům) Son Menut. Son Menut se nachází v oblasti Son Negre, 5 km od města Felanitx. Ubytování Son Menut se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Marçal

8,6

Villa Marçal

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Marçal. Located in Portocolom, just 2.4 km from Platja De S'Algar, Villa Marçal provides beachfront accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a garden,... Ubytování Villa Marçal se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

son capellot

8,5

son capellot

Ubytování (Farma) son capellot. Boasting a sun terrace with a swimming pool, as well as barbecue facilities, son capellot is located in Felanitx. Ubytování son capellot se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ca Na Pereta. Felanitx

8,3

Ca Na Pereta. Felanitx

Ubytování (Prázdninový dům) Ca Na Pereta. Felanitx. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Ca Na Pereta. Felanitx is situated in Felanitx. Ubytování Ca Na Pereta. Felanitx se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador

8,3

Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador

Ubytování (Hotel) Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador. Tento hotel sídlí v klášteře San Salvador ve výšce 510 metrů n. m. Je to klidné místo nedaleko jedněch z nejhezčích zátok na Mallorce. Ubytování Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Es Reialenc

8,2

Ferienhaus Es Reialenc

Ubytování (Vila) Ferienhaus Es Reialenc. Featuring free WiFi and a terrace with mountain views, Finca Es Reialenc Felanitx is a villa, situated in Felanitx. Ubytování Ferienhaus Es Reialenc se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Can Xesquet

8

Villa Can Xesquet

Ubytování (Vila) Villa Can Xesquet. Featuring a garden, an outdoor pool and city views, Villa Can Xesquet is located in Felanitx. Ubytování Villa Can Xesquet se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Hotel Cala Ferrera

7,8

Hotel Cala Ferrera

Ubytování (Hotel) Hotel Cala Ferrera. Hotel Cala Ferrera se nachází ve městě Cala d'Or a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén, dětské hřiště a hotelový bar. Ubytování Hotel Cala Ferrera se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Bennassar

7,7

Villa Son Bennassar

Ubytování (Vila) Villa Son Bennassar. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Son Bennassar is situated in Felanitx. Ubytování Villa Son Bennassar se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Can Firella

7,6

Finca Can Firella

Ubytování (Prázdninové domy) Finca Can Firella. Situated in Felanitx, 31 km from Cala Millor, Finca Can Firella features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca Can Firella se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Mas

7,4

Casa Mas

Ubytování (Vila) Casa Mas. Set in Felanitx, this detached villa features a garden with an outdoor pool. Ubytování Casa Mas se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Residence by G Corb Marí

7

Residence by G Corb Marí

Ubytování (Apartmány) Residence by G Corb Marí. Located in Felanitx, 2.5 km from Platja De S'Algar, Residence by G Corb Marí provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a... Ubytování Residence by G Corb Marí se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CALA SERENA BEACH 5

CALA SERENA BEACH 5

Ubytování (Prázdninový dům) CALA SERENA BEACH 5. Set in Felanitx in the Majorca region, CALA SERENA BEACH 5 has a terrace and garden views. Ubytování CALA SERENA BEACH 5 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Cala Serena Beach

Cala Serena Beach

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Serena Beach. Located in Felanitx, Cala Serena Beach offers accommodation with a terrace. Ubytování Cala Serena Beach se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Son Nou

Finca Son Nou

Ubytování (Vila) Finca Son Nou. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, Finca Son Nou is set in Felanitx. Ubytování Finca Son Nou se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ferienhaus Can Roca

Ferienhaus Can Roca

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Can Roca. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Ferienhaus Can Roca is situated in Felanitx. Ubytování Ferienhaus Can Roca se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Bellpuig

Finca Bellpuig

Ubytování (Vila) Finca Bellpuig. Featuring a garden, private pool and garden views, Finca Bellpuig is located in Felanitx. The villa features pool views and is 34 km from Cala Millor. Ubytování Finca Bellpuig se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Baix d' Or

Baix d' Or

Ubytování (Vila) Baix d' Or. Baix d' Or is a holiday home set in Felanitx in the Majorca Region and is 49 km from Palma de Mallorca. Ubytování Baix d' Or se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Felanitx - 271613

Felanitx - 271613

Ubytování (Vila) Felanitx - 271613. Boasting a garden, private pool and pool views, Felanitx - 271613 is situated in Felanitx. Ubytování Felanitx - 271613 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Can Rito

Can Rito

Ubytování (Vila) Can Rito. Located in Felanitx, in the Southeast of Majorca, Can Rito has a terrace and a pool.. This property offers access to a garden.. Ubytování Can Rito se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Mallorca front line apartment with terrace - a49001

Mallorca front line apartment with terrace - a49001

Ubytování (Apartmán) Mallorca front line apartment with terrace - a49001. Situated in Felanitx, Mallorca front line apartment with terrace - a49001 features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Mallorca front line apartment with terrace - a49001 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Sa Vinya

Sa Vinya

Ubytování (Vila) Sa Vinya. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Sa Vinya is set in Felanitx. Ubytování Sa Vinya se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ses Cases Noves Son Negre

Ses Cases Noves Son Negre

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Cases Noves Son Negre. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, Ses Cases Noves Son Negre is located in Felanitx. Ubytování Ses Cases Noves Son Negre se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ses Vinyes

Ses Vinyes

Ubytování (Prázdninový dům) Ses Vinyes. Boasting a garden, an outdoor pool and mountain views, Ses Vinyes is situated in Felanitx. Ubytování Ses Vinyes se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sa Clota Nova

Sa Clota Nova

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Clota Nova. Sa Clota Nova is a holiday home with an outdoor pool, located in Felanitx. The property features views of the mountain and is 43 km from Palma de Mallorca. Ubytování Sa Clota Nova se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Sa Cavea

Sa Cavea

Ubytování (Vila) Sa Cavea. Situated in Felanitx in the Majorca region, Sa Cavea features a garden. The air-conditioned accommodation is 57 km from Alcudia. Ubytování Sa Cavea se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Sa Caseta

Sa Caseta

Ubytování (Prázdninový dům) Sa Caseta. Sa Caseta is a holiday home set in Portocolom in the Majorca Region and is 45 km from El Arenal. Ubytování Sa Caseta se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury 6 Bedroom Peaceful Oasis, Mallorca Villa 1001

Luxury 6 Bedroom Peaceful Oasis, Mallorca Villa 1001

Ubytování (Vila) Luxury 6 Bedroom Peaceful Oasis, Mallorca Villa 1001. Set in Felanitx in the Majorca region, Luxury 6 Bedroom Peaceful Oasis, Mallorca Villa 1001 has a balcony and garden views. Ubytování Luxury 6 Bedroom Peaceful Oasis, Mallorca Villa 1001 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 45 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxusfinca Son Mas

Luxusfinca Son Mas

Ubytování (Prázdninový dům) Luxusfinca Son Mas. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Luxusfinca Son Mas is located in Felanitx. Ubytování Luxusfinca Son Mas se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Portocolom - 32766

Portocolom - 32766

Ubytování (Vila) Portocolom - 32766. Located in Felanitx, Portocolom - 32766 offers accommodation with a private pool. The air-conditioned accommodation is 42 km from El Arenal. Ubytování Portocolom - 32766 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Son Mas finca Campos 402

Son Mas finca Campos 402

Ubytování (Prázdninový dům) Son Mas finca Campos 402. Located in Felanitx in the Majorca region, Son Mas finca Campos 402 features a terrace. The air-conditioned accommodation is 40 km from Palma de Mallorca. Ubytování Son Mas finca Campos 402 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Son Fred

Son Fred

Ubytování (Vila) Son Fred. Son Fred is a villa is set in Felanitx and is 52 km from Palma de Mallorca. The unit is 28 km from Es Trenc. The unit is equipped with a kitchen. Ubytování Son Fred se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Son Peris

Son Peris

Ubytování (Prázdninový dům) Son Peris. Located in Felanitx, Son Peris provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Son Peris se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 023 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Viduleto

Casa Viduleto

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Viduleto. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Viduleto is set in Felanitx. Ubytování Casa Viduleto se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jardines - FEL105

Holiday Home Jardines - FEL105

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jardines - FEL105. Set in Felanitx, Holiday Home Jardines - FEL105 offers accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Holiday Home Jardines - FEL105 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Teresa

Villa Teresa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Teresa. Located 2 km from Cala Es Forti Beach, Villa Teresa is in Felanitx and features a garden and a terrace. The holiday home also offers 3 bathrooms. Ubytování Villa Teresa se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Felanitx

Město Felanitx se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 142 hotelů a ubytování ve městě Felanitx.