Hledat

Ubytování

Ubytování město Felanitx

Ve městě Felanitx (Španělsko) máme celkem 142 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Felanitx

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Felanitx

Las Fincas de Annie

9,9

Las Fincas de Annie

Ubytování (Vila) Las Fincas de Annie. Las Fincas de Annie is situated in Felanitx and offers a tennis court and a terrace. The property has pool views and is 40 km from Cala Millor. Ubytování Las Fincas de Annie se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

BENNÁSSAR 2

9,7

BENNÁSSAR 2

Ubytování (Apartmány) BENNÁSSAR 2. Situated in Felanitx, 34 km from Cala Millor, BENNÁSSAR 2 features a terrace and free WiFi. Ubytování BENNÁSSAR 2 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo

9,6

Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo

Ubytování (Apartmán) Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo. Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo is set in Felanitx and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Rohde CB Finca son Vaquer-mi deseo se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Bell Lloc

9,5

Bell Lloc

Ubytování (Prázdninový dům) Bell Lloc. Bell Lloc se nachází v oblasti Felanitx a nabízí venkovní bazén. Tento venkovský dům nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování zahrnuje TV. Ubytování Bell Lloc se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Es Campet

9,4

Es Campet

Ubytování (Prázdninový dům) Es Campet. Set in Felanitx, Es Campet offers accommodation with a private pool, private parking and free WiFi. Ubytování Es Campet se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Sa Pletassa

9,3

Agroturismo Sa Pletassa

Ubytování (Farma) Agroturismo Sa Pletassa. Agroturismo Sa Pletassa se nachází v obci Felanitx a nabízí bazén, bar, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Agroturismo Sa Pletassa se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Aumallia Hotel & Spa

9,2

Aumallia Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Aumallia Hotel & Spa. Aumallia Hotel & Spa nabízí krásnou polohu a půvabné pokoje s balkonem s výhledem na krajinu v okolí města Felanitx. Ubytování Aumallia Hotel & Spa se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Vacacions Felanitx

9,2

Apartamento Vacacions Felanitx

Ubytování (Apartmán) Apartamento Vacacions Felanitx. Set in Felanitx in the Balearic Islands region, Apartamento Vacacions Felanitx has a balcony and city views. Ubytování Apartamento Vacacions Felanitx se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Roca Serena Casa 21

9,2

Roca Serena Casa 21

Ubytování (Prázdninový dům) Roca Serena Casa 21. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Roca Serena Casa 21 is set in Felanitx. Ubytování Roca Serena Casa 21 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Agroturismo Fincahotel Son Pou

9,1

Agroturismo Fincahotel Son Pou

Ubytování (Hotel) Agroturismo Fincahotel Son Pou. Agroturismo Fincahotel Son Pou se nachází v obci Felanitx a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, sdílený lounge, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Agroturismo Fincahotel Son Pou se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ferienhaus Sa Tafona

8,8

Ferienhaus Sa Tafona

Ubytování (Vila) Ferienhaus Sa Tafona. Sa Tafona is a detached villa with a garden, set in Felanitx in the Majorca Region. It provides free private parking. Ubytování Ferienhaus Sa Tafona se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Es Camp Fred

8,8

Es Camp Fred

Ubytování (Vila) Es Camp Fred. Son Mesquida is a villa with private pool, several terraces and barbecue in Felanitx. There's free Wifi, satellite-TV, a DVD player, bed linen and towels. Ubytování Es Camp Fred se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador

8,3

Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador

Ubytování (Hotel) Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador. Tento hotel sídlí v klášteře San Salvador ve výšce 510 metrů n. m. Je to klidné místo nedaleko jedněch z nejhezčích zátok na Mallorce. Ubytování Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Apartments Residencial Cala Ferrera

8,1

Apartments Residencial Cala Ferrera

Ubytování (Apartmány) Apartments Residencial Cala Ferrera. Apartments Residencial Cala Ferrera se nachází 300 metrů od pláže Cala Ferrera a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Residencial Cala Ferrera se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Apartamento Ferrera Park 206

8,1

Apartamento Ferrera Park 206

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ferrera Park 206. Apartamento Ferrera Park 206 se nachází v Cala Ferrera a nabízí venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Apartamento Ferrera Park 206 se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Fontanet Binifarda

8

Finca Fontanet Binifarda

Ubytování (Prázdninový dům) Finca Fontanet Binifarda. Finca Fontanet Binifarda se nachází v obci Felanitx a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Finca Fontanet Binifarda se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Bennassar

7,7

Villa Son Bennassar

Ubytování (Vila) Villa Son Bennassar. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Villa Son Bennassar is situated in Felanitx. Ubytování Villa Son Bennassar se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Finca Can Firella

7,6

Finca Can Firella

Ubytování (Prázdninové domy) Finca Can Firella. Situated in Felanitx, 31 km from Cala Millor, Finca Can Firella features an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Finca Can Firella se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Residence by G Corb Marí

7

Residence by G Corb Marí

Ubytování (Apartmány) Residence by G Corb Marí. Located in Felanitx, 2.5 km from Platja De S'Algar, Residence by G Corb Marí provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a... Ubytování Residence by G Corb Marí se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Casal Banco de Felanitx,habitaciones privadas

6,7

Casal Banco de Felanitx,habitaciones privadas

Ubytování (Penzion) Casal Banco de Felanitx,habitaciones privadas. Casal Banco de Felanitx, habitaciones privadas nabízí ubytování ve městě Felanitx. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Některé pokoje mají také balkon. Ubytování Casal Banco de Felanitx,habitaciones privadas se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Can Salva

Can Salva

Ubytování (Prázdninový dům) Can Salva. Can Salva se nachází asi 2,9 km od pláže Cala Sa Nau a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, terasou a rychlovarnou konvicí. Ubytování Can Salva se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Rito Nou

Villa Rito Nou

Ubytování (Vila) Villa Rito Nou. Villa Rito Nou se nachází v obci Felanitx a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování Villa Rito Nou se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Son Bennasar

Villa Son Bennasar

Ubytování (Vila) Villa Son Bennasar. Villa Son Bennasar se nachází v obci Felanitx, 35 km od letoviska El Arenal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Son Bennasar se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

NEW! Stunning Villa with Sea View, Pool, Sauna and Jacuzzi

NEW! Stunning Villa with Sea View, Pool, Sauna and Jacuzzi

Ubytování (Vila) NEW! Stunning Villa with Sea View, Pool, Sauna and Jacuzzi. NOVINKA se nachází v obci Felanitx, 300 metrů od pláže Cala Marcal a necelý 1 km od pláže Cala Brafi. Ubytování NEW! Stunning Villa with Sea View, Pool, Sauna and Jacuzzi se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ideal Marina II beachfront apartment!

Ideal Marina II beachfront apartment!

Ubytování (Apartmán) Ideal Marina II beachfront apartment!. Ideal Marina II se nachází u pláže a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na město a terasou. is set in Felanitx. Ubytování Ideal Marina II beachfront apartment! se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Inviting 4-Bed House close to Felanitx

Inviting 4-Bed House close to Felanitx

Ubytování (Prázdninový dům) Inviting 4-Bed House close to Felanitx. Inviting 4-Bed House close to Felanitx se nachází ve městě Felanitx. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Inviting 4-Bed House close to Felanitx se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

NEW! VILLA CANRITO PARA 16 PERSONAS, PISCINA, JARDINES, RELAX

NEW! VILLA CANRITO PARA 16 PERSONAS, PISCINA, JARDINES, RELAX

Ubytování (Vila) NEW! VILLA CANRITO PARA 16 PERSONAS, PISCINA, JARDINES, RELAX. Ubytování NEW s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou! VILLA CANRITO PARA 16 PERSONAS, PISCINA, JARDINES, RELAX se nachází ve Felanitxu. Ubytování NEW! VILLA CANRITO PARA 16 PERSONAS, PISCINA, JARDINES, RELAX se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Casa Viduleto

Casa Viduleto

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Viduleto. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Viduleto is set in Felanitx. Ubytování Casa Viduleto se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Villa Teresa

Villa Teresa

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Teresa. Located 2 km from Cala Es Forti Beach, Villa Teresa is in Felanitx and features a garden and a terrace. The holiday home also offers 3 bathrooms. Ubytování Villa Teresa se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Son Peris

Son Peris

Ubytování (Prázdninový dům) Son Peris. Located in Felanitx, Son Peris provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Son Peris se nachází ve městě Felanitx (Španělsko - Mallorca).

Ubytování ve městě Felanitx

Město Felanitx se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 142 hotelů a ubytování ve městě Felanitx.