Hledat

Ubytování

Ubytování město Favignana

Ve městě Favignana (Itálie) máme celkem 362 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Favignana

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Favignana

Casa di Ninni Mono

10

Casa di Ninni Mono

Ubytování (Apartmán) Casa di Ninni Mono. Casa di Ninni Mono se nachází ve městě Favignana, pouhých 1,3 km od pláže Calamoni, a nabízí ubytování s barem, grilem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa di Ninni Mono se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Stornello

10

Casa Stornello

UbytováníCasa Stornello. Casa Stornello se nachází v obci Favignana, 2,6 km od pláže Cala Rotonda, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Ubytování Casa Stornello se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa vacanza Garibaldi

10

Casa vacanza Garibaldi

UbytováníCasa vacanza Garibaldi. Casa vacanza Garibaldi se nachází ve Favignaně a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nachází se 200 metrů od Spiaggia Praia a nabízí soukromou pláž. Ubytování Casa vacanza Garibaldi se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

appartamento corallo

10

appartamento corallo

Ubytováníappartamento corallo. appartamento corallo se nachází ve Favignaně, jen 1,1 km od pláže Lido Burrone a 1,2 km od pláže Calamoni. Nabízí zahradu a gril. Ubytování appartamento corallo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa vacanze Pupo

10

Casa vacanze Pupo

Ubytování (Prázdninové domy) Casa vacanze Pupo. Casa vacanze Pupo se nachází ve městě Favignana, 1,4 km od pláže Calamoni a 1,5 km od pláže Calamoni, a nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Pupo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

[Piazza sant'Anna-Centro città]

10

[Piazza sant'Anna-Centro città]

Ubytování[Piazza sant'Anna-Centro città]. [Piazza sant'Anna-Centro città] se nachází ve Favignaně. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování [Piazza sant'Anna-Centro città] se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Elide

10

Elide

UbytováníElide. Elide se nachází v letovisku Favignana, nedaleko pláží Lido Burrone a Cala Rossa, a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Elide se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa dei mulini con veranda

10

Casa dei mulini con veranda

Ubytování (Prázdninové domy) Casa dei mulini con veranda. Casa dei mulini con veranda se nachází v obci Favignana, 300 metrů od pláže Spiaggia Praia, 1,5 km od pláže Calamoni a 1,8 km od pláže Calamoni, a nabízí... Ubytování Casa dei mulini con veranda se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Sunrise Apartments Favignana

10

Sunrise Apartments Favignana

Ubytování (Apartmány) Sunrise Apartments Favignana. Sunrise Apartments Favignana se nachází ve městě Favignana, v blízkosti pláže Calamoni a 1,7 km od pláže Lido Burrone. Ubytování Sunrise Apartments Favignana se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Monolocale a Favignana CALA AZZURRA

10

Monolocale a Favignana CALA AZZURRA

Ubytování (Apartmány) Monolocale a Favignana CALA AZZURRA. Monolocale a Favignana CALA AZZURRA se nachází ve městě Favignana, jen 1,5 km od pláže Calamoni a 1,5 km od pláže Calamoni, a nabízí balkon. Ubytování Monolocale a Favignana CALA AZZURRA se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

NINNI SUITE

10

NINNI SUITE

UbytováníNINNI SUITE. NINNI SUITE se nachází ve městě Favignana, 400 metrů od pláže Spiaggia Praia, a nabízí bar, nekuřácké pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování NINNI SUITE se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

CASA MIA appartamento al centro

9,9

CASA MIA appartamento al centro

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MIA appartamento al centro. CASA MIA appartamento al centro se nachází ve městě Favignana, 1,2 km od pláže Calamoni a pláže Calamoni, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování CASA MIA appartamento al centro se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Albarìa Favignana Apartments

9,9

Albarìa Favignana Apartments

Ubytování (Apartmány) Albarìa Favignana Apartments. Albarìa Favignana Apartments se nachází v obci Favignana, 1,4 km od pláže Calamoni a 1,6 km od pláže Lido Burrone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Albarìa Favignana Apartments se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

La Casa del Purpaiolo

9,9

La Casa del Purpaiolo

Ubytování (Penzion) La Casa del Purpaiolo. La Casa del Purpaiolo se nachází v obci Favignana, 500 metrů od pláže Spiaggia Praia, a nabízí pokoje s klimatizací. Ubytování La Casa del Purpaiolo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

casa vacanze pupo 2.0

9,9

casa vacanze pupo 2.0

Ubytovánícasa vacanze pupo 2.0. Casa vacanze pupo 2.0 se nachází ve Favignaně. Ubytování casa vacanze pupo 2.0 se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

La Cava di Sasà

9,9

La Cava di Sasà

UbytováníLa Cava di Sasà. La Cava di Sasà se nachází v obci Favignana, pouhých 300 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,4 km od pláže Calamoni, a nabízí patio. Ubytování La Cava di Sasà se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Setteminne Resort Design

9,8

Setteminne Resort Design

Ubytování (Bed and breakfast) Setteminne Resort Design. Setteminne Resort Design se nachází v obci Favignana, 1,1 km od pláže Spiaggia Praia a 1,5 km od pláže Lido Burrone. Ubytování Setteminne Resort Design se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Suite dei cristalli

9,8

Suite dei cristalli

UbytováníSuite dei cristalli. Suite dei cristalli se nachází v obci Favignana, 2,3 km od pláže Cala Rotonda, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Suite dei cristalli se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Masseria Il Passo

9,8

Masseria Il Passo

Ubytování (Bed and breakfast) Masseria Il Passo. Masseria Il Passo se nachází v obci Favignana, nedaleko Case Canini. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Masseria Il Passo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Le Casuzze Ammare

9,8

Le Casuzze Ammare

UbytováníLe Casuzze Ammare. Le Casuzze Ammare se nachází ve městě Favignana, jen pár kroků od pláže Lido Burrone a 400 metrů od pláže Calamoni. Ubytování Le Casuzze Ammare se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Ponente & Maestro B&B

9,7

Ponente & Maestro B&B

UbytováníPonente & Maestro B&B. Ponente & Maestro B&B se nachází ve Favignaně, 200 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,7 km od pláže Calamoni, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem do... Ubytování Ponente & Maestro B&B se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Villa Debora Favignana (TP)

9,7

Villa Debora Favignana (TP)

UbytováníVilla Debora Favignana (TP). Villa Debora Favignana (TP) se nachází v obci Favignana a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 2,2 km od pláže Cala Rotonda. Ubytování Villa Debora Favignana (TP) se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Faro Favignana

9,7

Casa Faro Favignana

UbytováníCasa Faro Favignana. Villa CasaFaro Favignana se nachází na ostrově Favignana a nabízí zahradu o rozloze 15 000 m2 se společným venkovním bazénem. Ubytování Casa Faro Favignana se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Villa D'Amos

9,7

Villa D'Amos

Ubytování (Vila) Villa D'Amos. Villa D'Amos se nachází v obci Favignana, necelý 1 km od pláže Calamoni a 11 minut chůze od pláže Calamoni, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Villa D'Amos se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

Dimora Cala del Pozzo

9,7

Dimora Cala del Pozzo

UbytováníDimora Cala del Pozzo. Dimora Cala del Pozzo se nachází ve Favignaně a nabízí zahradu. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dimora Cala del Pozzo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Kalea Casa Vacanze

9,7

Kalea Casa Vacanze

Ubytování (Prázdninový dům) Kalea Casa Vacanze. Kalea Casa Vacanze se nachází v letovisku Favignana, 1,1 km od pláže Calamoni, 1,3 km od pláže Calamoni a 1,4 km od pláže Lido Burrone. Ubytování Kalea Casa Vacanze se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Emma

9,7

Casa Emma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Emma. Casa Emma se nachází v obci Favignana, 1,1 km od pláže Calamoni, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Emma se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Corte della Cava

9,7

Corte della Cava

Ubytování (Aparthotel) Corte della Cava. Corte della Cava se nachází v obci Favignana, 18 km od Trapani, a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Město San Vito lo Capo je vzdálené 45 km. Ubytování Corte della Cava se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Villa Giovanna

9,7

Villa Giovanna

UbytováníVilla Giovanna. Villa Giovanna se nachází ve Favignaně a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Giovanna se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

A' BITTA

9,7

A' BITTA

UbytováníA' BITTA. A' BITTA se nachází v obci Favignana, 300 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,5 km od pláže Calamoni. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování A' BITTA se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

I Leoni di Sicilia - Favignana

9,7

I Leoni di Sicilia - Favignana

UbytováníI Leoni di Sicilia - Favignana. I Leoni di Sicilia - Favignana se nachází ve městě Favignana, 300 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,5 km od pláže Calamoni, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování I Leoni di Sicilia - Favignana se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Vigna

9,7

Casa Vigna

UbytováníCasa Vigna. Casa Vigna se nachází ve Favignaně a nabízí zahradu a gril. Ubytování Casa Vigna se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Attico in centro a Favignana

9,7

Attico in centro a Favignana

Ubytování (Apartmány) Attico in centro a Favignana. Attico in centro a Favignana se nachází ve městě Favignana a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Attico in centro a Favignana se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

I Colori del Tufo

9,7

I Colori del Tufo

Ubytování (Prázdninový dům) I Colori del Tufo. I Colori del Tufo se nachází v obci Favignana, necelý 1 km od pláže Calamoni a 11 minut chůze od pláže Calamoni, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování I Colori del Tufo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

La finestra a tramontana

9,7

La finestra a tramontana

Ubytování (Apartmány) La finestra a tramontana. La finestra a tramontana nabízí ubytování ve městě Favignana, 2,6 km od pláže Calamoni. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La finestra a tramontana se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

EGIDA camere mediterranee

9,7

EGIDA camere mediterranee

UbytováníEGIDA camere mediterranee. EGIDA camere mediterranee se nachází ve městě Favignana, 600 metrů od pláže Spiaggia Praia, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování EGIDA camere mediterranee se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

COLORI DEL MARE FAVIGNANA CENTRO

9,7

COLORI DEL MARE FAVIGNANA CENTRO

UbytováníCOLORI DEL MARE FAVIGNANA CENTRO. COLORI DEL MARE FAVIGNANA CENTRO se nachází ve Favignaně, 200 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,7 km od pláže Calamoni. Ubytování COLORI DEL MARE FAVIGNANA CENTRO se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa ulivo Agave Favignana At My Place

9,7

Casa ulivo Agave Favignana At My Place

UbytováníCasa ulivo Agave Favignana At My Place. Casa ulivo Agave Favignana se může pochlubit výhledem do zahrady. At My Place nabízí ubytování s terasou a patiem, asi 1,3 km od pláže Calamoni. Ubytování Casa ulivo Agave Favignana At My Place se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Cave Garden rooms

9,7

Cave Garden rooms

UbytováníCave Garden rooms. Cave Garden rooms se nachází v obci Favignana, necelý 1 km od pláže Lido Burrone, a nabízí klimatizované pokoje a zahradu. Ubytování Cave Garden rooms se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

meridiano12

9,6

meridiano12

Ubytovánímeridiano12. meridiano12 se nachází ve Favignaně, 300 metrů od přístaviště trajektů, a nabízí zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování meridiano12 se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Armonia

9,6

Casa Armonia

Ubytování (Vila) Casa Armonia. Casa Armonia se nachází asi 1,1 km od pláže Cala Rotonda a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Casa Armonia se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Gelsomino

9,6

Casa Gelsomino

UbytováníCasa Gelsomino. Casa Gelsomino se nachází v obci Favignana a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Casa Gelsomino se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Le Ancore Luxury Apartments

9,6

Le Ancore Luxury Apartments

Ubytování (Aparthotel) Le Ancore Luxury Apartments. Le Ancore Luxury Apartments nabízí ubytování ve Favignaně. Trapani je 19 km daleko. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování má posezení. Ubytování Le Ancore Luxury Apartments se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Natural House

9,6

Natural House

UbytováníNatural House. Natural House se nachází asi 200 metrů od pláže Spiaggia Praia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Natural House se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Cave Garden villa

9,6

Cave Garden villa

UbytováníCave Garden villa. Cave Garden villa se nachází ve Favignaně, 1,4 km od pláže Cala Rossa, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cave Garden villa se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Case vacanze Calamoni

9,5

Case vacanze Calamoni

UbytováníCase vacanze Calamoni. Case vacanze Calamoni se nachází ve městě Favignana, necelý 1 km od pláže Calamoni a 13 minut chůze od pláže Lido Burrone, a nabízí gril. Ubytování Case vacanze Calamoni se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Tra Vento e Mare

9,5

Tra Vento e Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Tra Vento e Mare. Tra Vento e Mare se nachází 3 km od pláže Cala Rotonda a nabízí zahradu, gril a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Tra Vento e Mare se nachází ve městě (Itálie - Favignana).

B&b Il Tufo

9,5

B&b Il Tufo

UbytováníB&b Il Tufo. B&b Il Tufo se nachází v obci Favignana, 500 metrů od pláže Spiaggia Praia a 1,8 km od pláže Calamoni. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&b Il Tufo se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Vigna da Michela

9,5

Casa Vigna da Michela

Ubytování (Vila) Casa Vigna da Michela. Casa Vigna da Michela se nachází v obci Favignana, 1,4 km od pláže Cala Rotonda a 2,3 km od pláže Calamoni, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Casa Vigna da Michela se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casetta Favonia fronte mare Favignana

9,5

Casetta Favonia fronte mare Favignana

Ubytování (Apartmán) Casetta Favonia fronte mare Favignana. Casetta Favonia fronte mare Favignana se nachází v obci Favignana, pouhých 450 metrů od pláže Calamoni, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a... Ubytování Casetta Favonia fronte mare Favignana se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Casa Mirella

9,5

Casa Mirella

UbytováníCasa Mirella. Casa Mirella se nachází na ideálním místě ve městě Favignana, nedaleko pláže Spiaggia Praia, a nabízí výhled na hory a zahradu. Ubytování Casa Mirella se nachází ve městě Favignana (Itálie - Favignana).

Ubytování ve městě Favignana

Město Favignana se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 362 hotelů a ubytování ve městě Favignana.