Hledat

Ubytování

Ubytování město Fátaga

Ve městě Fátaga (Španělsko) máme celkem 22 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fátaga

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fátaga

Casa Rural Palomar - Adults Only

9,8

Casa Rural Palomar - Adults Only

Ubytování (Penzion) Casa Rural Palomar - Adults Only. Casa Rural Palomar - Adults Only in Fátaga provides adults-only accommodation with a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Rural Palomar - Adults Only se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa Nueva Jacuzzi 6p, Wifi ,bbq, ac

9,7

La Casa Nueva Jacuzzi 6p, Wifi ,bbq, ac

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa Nueva Jacuzzi 6p, Wifi ,bbq, ac. Un lugar para desconectar Jacuzzi Wifi bbq aire acondicionado is located in Fátaga. The air-conditioned accommodation is 36 km from Puerto Rico. Ubytování La Casa Nueva Jacuzzi 6p, Wifi ,bbq, ac se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Reyes Fataga

9,6

Casa Reyes Fataga

Ubytování (Apartmán) Casa Reyes Fataga. Casa Reyes Fataga se nachází v obci Fátaga, 14 km od letovisek Playa del Inglés a Maspalomas. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Reyes Fataga se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Agustín

9,4

Casa Agustín

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Agustín. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Agustín is situated in Fátaga. The air-conditioned accommodation is 36 km from Puerto Rico. Ubytování Casa Agustín se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Tomás y Puri

9,1

Finca Tomás y Puri

Ubytování (Apartmány) Finca Tomás y Puri. Apartmány La Finca Tomas Y Puri se nacházejí na ostrově Gran Canaria, 12 km od Maspalomas a San Bartolomé de Tirajana, a nabízejí sdílený venkovní bazén a... Ubytování Finca Tomás y Puri se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EcoTara Canary Islands Eco-Villa Retreat

9,1

EcoTara Canary Islands Eco-Villa Retreat

Ubytování (Venkovský dům) EcoTara Canary Islands Eco-Villa Retreat. Located in Fátaga, Eco Villa Retreat Center offers a garden and outdoor pool. Playa del Ingles is 15 km away. Free private parking is available on site. Ubytování EcoTara Canary Islands Eco-Villa Retreat se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Reyes Fataga Apta Reyes

9

Casa Reyes Fataga Apta Reyes

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Reyes Fataga Apta Reyes. Casa Reyes Fataga Apta Reyes is a holiday home with a sun terrace, located in Fátaga. The unit is 14 km from Playa del Ingles. Ubytování Casa Reyes Fataga Apta Reyes se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Socorra Suite Adults Only

8,5

La Socorra Suite Adults Only

Ubytování (Privát) La Socorra Suite Adults Only. Situated in Fátaga, 35 km from Puerto Rico, La Socorra Suite Adults Only features a shared lounge and free WiFi. Ubytování La Socorra Suite Adults Only se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Finca Laxmi

8,4

Finca Laxmi

Ubytování (Apartmány) Finca Laxmi. Finca Laxmi se nachází v obci Fátaga, 13 km od letoviska Playa del Ingles, a nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Finca Laxmi se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Roca

8,3

Casa Roca

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Roca. Featuring flat-screen satellite TV and charming terrace with canyon views, Casa Roca holiday home is located in Fátaga. Ubytování Casa Roca se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Elisa Canarias

8,2

Casa Elisa Canarias

Ubytování (Venkovský dům) Casa Elisa Canarias. Casa Elisa Canarias se nachází ve vesnici Fátaga na ostrově Gran Canaria. Ubytování Casa Elisa Canarias se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Rural Pino Diaz

Casa Rural Pino Diaz

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rural Pino Diaz. Vv Pino Diaz nabízí ubytování s terasou v obci Fátaga. Prázdninový dům je vzdálený 29 km od Las Palmas de Gran Canaria a 15 km od Maspalomas. Ubytování Casa Rural Pino Diaz se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Exclusive Villa Gran Canaria with a heated pool

Exclusive Villa Gran Canaria with a heated pool

Ubytování (Vila) Exclusive Villa Gran Canaria with a heated pool. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Exclusive Villa Gran Canaria with a heated pool is situated in Fátaga. Ubytování Exclusive Villa Gran Canaria with a heated pool se nachází ve městě Fátaga (Španělsko - Gran Canaria). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Fátaga

Město Fátaga se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 22 hotelů a ubytování ve městě Fátaga.