Hledat

Ubytování

Ubytování město Fai della Paganella

Ve městě Fai della Paganella (Itálie) máme celkem 43 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Fai della Paganella

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Fai della Paganella

La mia casa di Fai

10

La mia casa di Fai

UbytováníLa mia casa di Fai. La mia casa di Fai se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování La mia casa di Fai se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Montanara Chalet

9,9

Montanara Chalet

Ubytování (Bed and breakfast) Montanara Chalet. Montanara Chalet se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od jezera Molveno. Ubytování Montanara Chalet se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Mottes

9,9

Casa Mottes

UbytováníCasa Mottes. Casa Mottes se nachází v obci Fai della Paganella, 31 km od náměstí Piazza Duomo a univerzity v Trentu, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice. Ubytování Casa Mottes se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Il giardino di Anna

9,8

Il giardino di Anna

Ubytování (Apartmán) Il giardino di Anna. Il giardino di Anna in Fai della Paganella, 1,1 km od Santel-Meriz. Meriz-Malga di Fai je vzdálený 2,8 km. Ubytování Il giardino di Anna se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Paradise Apartments Paganella

9,7

Paradise Apartments Paganella

Ubytování (Apartmány) Paradise Apartments Paganella. Apartmány Paradise se nachází v obci Fai Della Paganella, 1,7 km od lanovky Santel-Meriz, a nabízí zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Paradise Apartments Paganella se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Cortalta Mountain Lodge

9,7

Cortalta Mountain Lodge

Ubytování (Apartmány) Cortalta Mountain Lodge. Cortalta Mountain Lodge se nachází ve městě Fai della Paganella, 1 km od lyžařského vleku Santel-Meritz a 10 km od jezera Molveno. Ubytování Cortalta Mountain Lodge se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Brenta Rosso - Charme Apartments

9,7

Brenta Rosso - Charme Apartments

Ubytování (Apartmány) Brenta Rosso - Charme Apartments. Brenta Rosso - Charme Apartments se nachází v obci Fai della Paganella, 15 km od jezera Molveno a 32 km od MUSE. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Brenta Rosso - Charme Apartments se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

La mia casa di Fai petit

9,6

La mia casa di Fai petit

UbytováníLa mia casa di Fai petit. La mia casa di Fai petit se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon. Ubytování La mia casa di Fai petit se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Paolo

9,6

Appartamenti Paolo

Ubytování (Apartmán) Appartamenti Paolo. Appartamenti Paolo se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled do zahrady. 30 km od Trenta. Ubytování Appartamenti Paolo se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Florandonole

9,5

Agriturismo Florandonole

Ubytování (Farma) Agriturismo Florandonole. Agriturismo Florandonole je příjemné alpské ubytování, které se nachází 1 km od sjezdovek Schiara Paganella. Ubytování Agriturismo Florandonole se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Solea Boutique & Spa Hotel

9,4

Solea Boutique & Spa Hotel

Ubytování (Hotel) Solea Boutique & Spa Hotel. Solea Boutique & Spa Hotel se nachází ve Fai della Paganella v přírodním parku Adamello Brenta v provincii Trentino. Ubytování Solea Boutique & Spa Hotel se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Castello Fai

9,4

Castello Fai

Ubytování (Apartmány) Castello Fai. Castello Fai se nachází v obci Fai della Paganella, 15 km od jezera Molveno a 30 km od muzea MUSE, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Castello Fai se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Solaris

9,3

Casa Solaris

Ubytování (Apartmán) Casa Solaris. Casa Solaris se nachází v obci Fai della Paganella a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Casa Solaris se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa dal Ri'

9,3

Casa dal Ri'

Ubytování (Apartmány) Casa dal Ri'. Casa dal Ri' se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od jezera Molveno. Ubytování Casa dal Ri' se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartments Giovannini

9,2

Apartments Giovannini

Ubytování (Apartmány) Apartments Giovannini. Apartments Giovannini se nachází ve Fai della Paganella a nabízí zahradu s grilem a sluneční terasou. Nabízí apartmány s balkonem a TV s plochou... Ubytování Apartments Giovannini se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Albergo Miravalle Fai della Paganella

9,2

Albergo Miravalle Fai della Paganella

Ubytování (Hotel) Albergo Miravalle Fai della Paganella. Albergo Miravalle Fai della Paganella se nachází v obci Fai Della Paganella, pouhých 300 metrů od lyžařských sjezdovek. Ubytování Albergo Miravalle Fai della Paganella se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bioagritur La Casa dei Trajeri

9,2

Bioagritur La Casa dei Trajeri

Ubytování (Farma) Bioagritur La Casa dei Trajeri. Bioagritur La Casa dei Trajeri se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Bioagritur La Casa dei Trajeri se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Pallanch

9,2

Casa Pallanch

Ubytování (Apartmány) Casa Pallanch. Casa Pallanch se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Paganella. Ubytování Casa Pallanch se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Girasole

9,2

Agriturismo Girasole

Ubytování (Farma) Agriturismo Girasole. Agriturismo Girasole se nachází v obci Fai della Paganella v Tridentsku-Horní Adiži, 1,8 km od lanovky Santel-Meriz. Ubytování Agriturismo Girasole se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Casa Agostini

9,1

B&B Casa Agostini

UbytováníB&B Casa Agostini. B&B Casa Agostini se nachází v centru Fai della Paganella a nabízí pokoje v alpském stylu s balkonem a výhledem na hory. Ubytování B&B Casa Agostini se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Negritella

9,1

Hotel Negritella

Ubytování (Hotel) Hotel Negritella. Rodinný hotel Negritella se nachází na vyvýšeném místě v obci Fai della Paganella. Výhled směřuje na okolní hory. Ubytování Hotel Negritella se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garni Relax

9

Hotel Garni Relax

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Relax. Hotel Garni Relax se nachází v centru Fai della Paganella a nabízí bezplatnou posilovnu a zahradu o rozloze 1500 m2 s grilem. Ubytování Hotel Garni Relax se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento il Cervo

9

Appartamento il Cervo

UbytováníAppartamento il Cervo. Appartamento il Cervo se nachází v obci Fai della Paganella, 15 km od jezera Molveno, 30 km od muzea MUSE a 30 km od náměstí Piazza Duomo. Ubytování Appartamento il Cervo se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Stella Alpina

9

Hotel Stella Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Stella Alpina. Hotel Hotel Stella Alpina se nachází mezi střediskem Paganella a pohořím Dolomity a nabízí tradiční alpský interiér. Ubytování Hotel Stella Alpina se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti DOLOMITI

8,9

Appartamenti DOLOMITI

Ubytování (Apartmány) Appartamenti DOLOMITI. Appartamenti DOLOMITI se nachází v obci Fai della Paganella, 31 km od Trenta, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti DOLOMITI se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Alp Wellness Sport Hotel Panorama

8,9

Alp Wellness Sport Hotel Panorama

Ubytování (Hotel) Alp Wellness Sport Hotel Panorama. Alp Wellness Sport Hotel Panorama leží na velkém pozemku a hosté se zde mohou těšit na celou řadu volnočasových zařízení a také panoramatický výhled na... Ubytování Alp Wellness Sport Hotel Panorama se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Belvedere Srl

8,5

Hotel Belvedere Srl

Ubytování (Hotel) Hotel Belvedere Srl. Tříhvězdičkový Hotel Belvedere Srl se nachází v centru horského městečka Fai Della Paganella. Nabízí neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Belvedere Srl se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Paganella, Tradition In Hospitality

8,5

Hotel Paganella, Tradition In Hospitality

Ubytování (Hotel) Hotel Paganella, Tradition In Hospitality. Tento okouzlující hotel se nachází v malebné vesnici Fai della Paganella a je obklopený pohoří Dolomity. Ubytování Hotel Paganella, Tradition In Hospitality se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Endrizzi

8,5

Casa Endrizzi

Ubytování (Apartmány) Casa Endrizzi. Apartmány Casa Endrizzi se nacházejí v obci Fai della Paganella ležící uprostřed Dolomit, 1,5 km od stanice lanovky Santel-Meritz a 15 minut jízdy autem od... Ubytování Casa Endrizzi se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Livio Tonidandel

8,5

Appartamenti Livio Tonidandel

UbytováníAppartamenti Livio Tonidandel. Appartamenti Livio Tonidandel se nachází v obci Fai della Paganella a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Appartamenti Livio Tonidandel se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Anna

8,3

Villa Anna

Ubytování (Apartmán) Villa Anna. Villa Anna se nachází v obci Fai della Paganella v regionu Trentino Alto Adige a nabízí zahradu. Do Madonny di Campiglio je to 20 km. Ubytování Villa Anna se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Arcobaleno

8,2

Hotel Arcobaleno

Ubytování (Hotel) Hotel Arcobaleno. Hotel Arcobaleno se nachází v obci Fai della Paganella, 14 km od jezera Molveno, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. Ubytování Hotel Arcobaleno se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Two-Bedroom Holiday Home in Fai della Paganella

8,2

Two-Bedroom Holiday Home in Fai della Paganella

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Fai della Paganella. Two-Bedroom Holiday Home in Fai della Paganella se nachází v obci Fai della Paganella, 32 km od MUSE, a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem... Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Fai della Paganella se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Perlot Marco

8,1

Appartamenti Perlot Marco

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Perlot Marco. Appartamenti Perlot Marco se nachází ve městě Fai della Paganella, 2 km od lyžařského vleku Santel-Meritz a 30 minut jízdy od Trento-Trientu. Ubytování Appartamenti Perlot Marco se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Montana

8,1

Hotel Montana

Ubytování (Hotel) Hotel Montana. Hotel Montana se nachází ve městě Fai della Paganella, 2 minuty jízdy od lyžařského areálu Paganella a 10 km od břehu jezera Molveno. Ubytování Hotel Montana se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel El Paso

8

Hotel El Paso

Ubytování (Hotel) Hotel El Paso. Tento hotel v rodinných rukou se nachází u sjezdovek Paganella, 1 km od centra Fai della Paganelly. Nabízí restauraci, bar a pokoje s koberci a LCD TV. Ubytování Hotel El Paso se nachází ve městě Fai della Paganella (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Fai della Paganella

Město Fai della Paganella se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 43 hotelů a ubytování ve městě Fai della Paganella.