Hledat

Ubytování

Ubytování město Ermones

Ve městě Ermones (Řecko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ermones

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ermones

Serenita Apartments

9,9

Serenita Apartments

Ubytování (Apartmány) Serenita Apartments. Located amongst lush greenery 700 metres from the beach of Ermones, Serenita Apartments offer apartments with garden views. Free WiFi is offered... Ubytování Serenita Apartments se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Villa Feakia

9,9

Villa Feakia

Ubytování (Vila) Villa Feakia. At a distance of 180 metres from Agios Gordios Beach, Villa Feakia is a villa featuring free WiFi and a terrace. Ubytování Villa Feakia se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Corfu Golf Countryhouse

9,7

Corfu Golf Countryhouse

Ubytování (Prázdninový dům) Corfu Golf Countryhouse. Located just 1.2 km from Ermones Beach, Corfu Golf Countryhouse provides accommodation in Ermones with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared... Ubytování Corfu Golf Countryhouse se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Villa Deza

9,6

Villa Deza

Ubytování (Apartmány) Villa Deza. Villa Deza je vila situovaná ve vesnici Vatos, 1 km od pláže Ermones. Ubytování Villa Deza se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Ermones Mare

9,4

Ermones Mare

Ubytování (Apartmány) Ermones Mare. Penzion Ermones Mare se nachází na místě pokrytém borovicemi ve vesničce Ermones. Ubytování Ermones Mare se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

The Palm Garden Andreas Villas Golf

9,3

The Palm Garden Andreas Villas Golf

Ubytování (Aparthotel) The Palm Garden Andreas Villas Golf. Bed and breakfast Andreas Villas Golf se nachází v obci Ermones a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a soukromým balkonem obklopeným bujnou... Ubytování The Palm Garden Andreas Villas Golf se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Ermones modern apartment

9,3

Ermones modern apartment

Ubytování (Apartmán) Ermones modern apartment. Boasting a patio with garden views, and a garden and a terrace, Ermones modern apartment can be found in Corfu Town, close to Ermones Beach and 1. Ubytování Ermones modern apartment se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

George's Studios

9,2

George's Studios

Ubytování (Aparthotel) George's Studios. George's Studios se nachází na kopci 200 metrů od pláže Ermones, nabízí ubytování s vlastním stravováním s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na Jónské... Ubytování George's Studios se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Philoxenia

9,1

Philoxenia

Ubytování (Hotel) Philoxenia. Hotel Philoxenia, který se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Korfu, jen 14 km od města Korfu, stojí v malém plážovém letovisku Ermones. Ubytování Philoxenia se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Alex Apartments

8,6

Alex Apartments

Ubytování (Apartmán) Alex Apartments. Alex Apartments se nachází v Ermones, 3,7 km od pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma a sluneční terasu. U domu je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alex Apartments se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Hotel Elena Ermones

8,5

Hotel Elena Ermones

Ubytování (Hotel) Hotel Elena Ermones. Hotel Elena je příjemný rodinný hotel, který se nachází v letovisku Ermones na ostrově Korfu. Ubytování Hotel Elena Ermones se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Villa Litsa

8,5

Villa Litsa

Ubytování (Apartmány) Villa Litsa. Villa Litsa se nachází ve vesnici Ermones a nabízí bazén a dětské hřiště. Ubytování je klimatizované a s výhledem do zahrady, na hory a na bazén. Ubytování Villa Litsa se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Countryside Villa Lisa

Countryside Villa Lisa

Ubytování (Vila) Countryside Villa Lisa. Set in Ermones, within less than 1 km of Ermones Beach and 1. Ubytování Countryside Villa Lisa se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Villa Karro

Villa Karro

Ubytování (Apartmán) Villa Karro. Situated 100 metres from Ermones Beach in Ermones, Villa Karro offers accommodation with a kitchen. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Villa Karro se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kandria Golf & Beach Villa

Kandria Golf & Beach Villa

Ubytování (Vila) Kandria Golf & Beach Villa. Set in Ermones, 50 metres from Ermones Beach and less than 1 km from Antipsos Beach, Kandria Golf & Beach Villa offers a garden and air conditioning. Ubytování Kandria Golf & Beach Villa se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Villa Eve

Villa Eve

Ubytování (Vila) Villa Eve. Villa Eve is set in Virós and offers a seasonal outdoor swimming pool, a fitness centre and a garden. Ubytování Villa Eve se nachází ve městě Ermones (Řecko - Korfu).

Ubytování ve městě Ermones

Město Ermones se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Ermones.