Hledat

Ubytování

Ubytování město episkopi-heraklion

Ve městě episkopi-heraklion (Řecko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě episkopi-heraklion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě episkopi-heraklion

Luxury Villa Margarita

9,9

Luxury Villa Margarita

Ubytování (Vila) Luxury Villa Margarita. Set in Episkopi, this air-conditioned villa features a seasonal outdoor pool. Ubytování Luxury Villa Margarita se nachází ve městě episkopi-heraklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Holiday House 1

9,3

The Holiday House 1

Ubytování (Apartmán) The Holiday House 1. Boasting a garden, The Holiday House 1 features accommodation in Kavrokhórion with free WiFi and garden views. Ubytování The Holiday House 1 se nachází ve městě episkopi-heraklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury brand new flat in Karteros villa estate

Luxury brand new flat in Karteros villa estate

Ubytování (Apartmán) Luxury brand new flat in Karteros villa estate. Boasting a balcony with sea views, and a garden and a terrace, Luxury brand new flat in Karteros villa estate can be found in Karteros, close to Karteros... Ubytování Luxury brand new flat in Karteros villa estate se nachází ve městě episkopi-heraklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 202 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beachside holiday apartment

Beachside holiday apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Beachside holiday apartment. Located in Karteros, 200 metres from Amnissos Beach and 200 metres from Karteros Beach, Beachside holiday apartment offers a garden and air conditioning. Ubytování Beachside holiday apartment se nachází ve městě episkopi-heraklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cretan Villa with mountain view

Cretan Villa with mountain view

Ubytování (Prázdninový dům) Cretan Villa with mountain view. Cretan Villa with mountain view, boasting a garden and a terrace, is set in Heraklio Town, 5 km from The Palace of Knossos and 8 km from Venetian Walls. Ubytování Cretan Villa with mountain view se nachází ve městě episkopi-heraklion (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě episkopi-heraklion

Město episkopi-heraklion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě episkopi-heraklion.