Hledat

Ubytování

Ubytování město Elefterna

Ve městě Elefterna (Řecko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elefterna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elefterna

Villa Pantelis

9,9

Villa Pantelis

Ubytování (Vila) Villa Pantelis. Featuring a private smimming pool, Villa Pantelis is located in Elefterna Village. Ubytování Villa Pantelis se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta).

Tzanis Traditional Villa

9,8

Tzanis Traditional Villa

Ubytování (Prázdninový dům) Tzanis Traditional Villa. Situated in Elefterna, within 1.3 km of Museum of Ancient Eleftherna, Tzanis Traditional Villa offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a... Ubytování Tzanis Traditional Villa se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta).

Arches Eleftherna

9,6

Arches Eleftherna

Ubytování (Apartmán) Arches Eleftherna. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Arches Eleftherna offers accommodation in Elefterna with free WiFi and pool... Ubytování Arches Eleftherna se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eleftherna Apartments

6,7

Eleftherna Apartments

Ubytování (Apartmány) Eleftherna Apartments. Eleftherna Apartments se nachází ve městě Elétherna a nabízí balkon nebo terasu, TV s plochou obrazovkou, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Eleftherna Apartments se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Satra

Villa Satra

Ubytování (Vila) Villa Satra. Surrounded by lush greenery, the stone-built Villa Satra features a private swimming pool with a stone-paved sun terrace. Ubytování Villa Satra se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta).

Villa Nikolaos

Villa Nikolaos

Ubytování (Vila) Villa Nikolaos. Located in Archea Elefterna, Villa Nikolaos offers an outdoor pool. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Villa Nikolaos se nachází ve městě Elefterna (Řecko - Kréta).

Ubytování ve městě Elefterna

Město Elefterna se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Elefterna.