Hledat

Ubytování

Ubytování město Elatochórion

Ve městě Elatochórion (Řecko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elatochórion

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elatochórion

Atrion Highland Hotel

9,5

Atrion Highland Hotel

Ubytování (Hotel) Atrion Highland Hotel. Set amidst a dense forest, the year-round Atrion Highland Hotel is located in the charming village of Palaio Elatohori. Ubytování Atrion Highland Hotel se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alseides Boutique Hotel

9,5

Alseides Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Alseides Boutique Hotel. Alseides Boutique Hotel, named after the Nymphs Alseides, is located in Palio Elatochori. Ubytování Alseides Boutique Hotel se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vaela Hotel Cultural Resort & Spa

9,4

Vaela Hotel Cultural Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Vaela Hotel Cultural Resort & Spa. Vaela Hotel Cultural Resort & Spa is located in the old settlement of Elatochori. Ubytování Vaela Hotel Cultural Resort & Spa se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petropanagia

9,1

Petropanagia

Ubytování (Bed and breakfast) Petropanagia. Situated just 21 km from Mount Olympus, Petropanagia features accommodation in Elatochori with access to a restaurant, a bar, as well as a 24-hour front... Ubytování Petropanagia se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Archontiko Althaia

8,6

Archontiko Althaia

Ubytování (Apartmány) Archontiko Althaia. Located in Elatochori Village of Pieria, the stone-built Archontiko Althaia offers studios with a fireplace or a wood burner and views over Mount Olympus... Ubytování Archontiko Althaia se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikelli

8,6

Nikelli

Ubytování (Hotel) Nikelli. Hotel Nikelli ideally situated at an altitude of 1,000 metres in the mountains of Pieria in Elatochori. Ubytování Nikelli se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Patriko

8,4

To Patriko

Ubytování (Apartmány) To Patriko. Centrally located in Elatochori Village of Pieria, the traditionally-built To Patriko features a steam bath, a hot tub and a breakfast area with fireplace. Ubytování To Patriko se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mythos

8,4

Mythos

Ubytování (Hotel) Mythos. Mythos Hotel is set among beech and chestnut trees, at an altitude of 870 metres, in Elatochori. Ubytování Mythos se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pierion Mouses Elatochori

8,3

Pierion Mouses Elatochori

Ubytování (Apartmány) Pierion Mouses Elatochori. Pierion Musses sits at an altitude of 900 metres, in the old settlement of Elatochori. Ubytování Pierion Mouses Elatochori se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Αρχονταρίκι

7,4

Αρχονταρίκι

Ubytování (Penzion) Αρχονταρίκι. Located in Elatochori, 19 km from Mount Olympus, Αρχονταρίκι provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Αρχονταρίκι se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kleio

Kleio

Ubytování (Prázdninový dům) Kleio. Boasting garden views, Kleio provides accommodation with a garden and a patio, around 14 km from Mount Olympus. Ubytování Kleio se nachází ve městě Elatochórion (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 128 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Elatochórion

Město Elatochórion se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Elatochórion.