Hledat

Ubytování

Ubytování město Elafonisi

Ve městě Elafonisi (Řecko) máme celkem 19 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Elafonisi

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Elafonisi

White Lake Holiday House

9,8

White Lake Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) White Lake Holiday House. Featuring a garden, White Lake Holiday House is a holiday home located in Agios Padeleimon in the Crete Region, just 750 metres from White Lake beach. Ubytování White Lake Holiday House se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 244 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Glykeria Hotel

9,6

Glykeria Hotel

Ubytování (Hotel) Glykeria Hotel. Located at the south-western corner of Crete, the family-run Glykeria Hotel features an outdoor pool with a sea-view sun terrace, and a restaurant. Ubytování Glykeria Hotel se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Xasteria

9,4

Xasteria

Ubytování (Vily) Xasteria. Xasteria se nachází v Elafonisi a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Xasteria se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Nireides

9,1

Nireides

Ubytování (Vila) Nireides. Nireides se nachází naproti kláštěru Chrisoskalitissa v nedávno vyhlášené přírodní rezervaci Evropskou unií a nabízí elegantní vily s venkovními bazény s... Ubytování Nireides se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Elafonisi Paradise

8,9

Elafonisi Paradise

Ubytování (Apartmán) Elafonisi Paradise. Set just 800 metres from Elafonissi Beach, Elafonisi Paradise offers accommodation in Elafonisi with access to a restaurant, a garden, as well as room... Ubytování Elafonisi Paradise se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Elafonisi Resort by Kalomirakis Family

8,8

Elafonisi Resort by Kalomirakis Family

Ubytování (Aparthotel) Elafonisi Resort by Kalomirakis Family. Elafonisi Resort by Kalomirakis Family se nachází v zahradě s olivovníky. Ubytování Elafonisi Resort by Kalomirakis Family se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Prince of the Lilies

8,5

Prince of the Lilies

Ubytování (Vily) Prince of the Lilies. Prince of the Lilies nabízí bezplatné Wi-Fi a panoramatický výhled na moře a západ slunce. Ubytování Prince of the Lilies se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Musagores Rooms

7,8

Musagores Rooms

Ubytování (Apartmány) Musagores Rooms. Apartmán Musagores Rooms se nachází na ostrově Elafonisi, 200 metrů od pláže Elafonisι, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Musagores Rooms se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta).

Iliovasilema apartment 1

Iliovasilema apartment 1

Ubytování (Apartmán) Iliovasilema apartment 1. Iliovasilema apartment 1 offers accommodation in Agios Padeleimon, 4.2 km from Elafonissi Beach. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Iliovasilema apartment 1 se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lafo Rooms

Lafo Rooms

Ubytování (Aparthotel) Lafo Rooms. Located in Chania Town, Lafo Apts offers accommodation with a balcony. Free WiFi is provided. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytování Lafo Rooms se nachází ve městě Elafonisi (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Elafonisi

Město Elafonisi se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 19 hotelů a ubytování ve městě Elafonisi.