Hledat

Ubytování

Ubytování město El Rosario

Ve městě El Rosario (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě El Rosario

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě El Rosario

Finca La Majadera

9,6

Finca La Majadera

Ubytování (Prázdninové domy) Finca La Majadera. Finca La Majadera se nachází 20 minut chůze od centra města El Rosario. Nabízí samostatné vily s bezplatným parkováním a venkovním bazénem. Ubytování Finca La Majadera se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Radazul Marina Seafront 5

9,2

Radazul Marina Seafront 5

Ubytování (Apartmán) Radazul Marina Seafront 5. Set in Radazul, just 5 km from Carrefour Commercial Center, Radazul Marina Seafront 5 offers beachfront accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování Radazul Marina Seafront 5 se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tabaiba Luxury Villa with pool

8,9

Tabaiba Luxury Villa with pool

Ubytování (Vila) Tabaiba Luxury Villa with pool. Featuring a garden and a terrace, Tabaiba Luxury Villa with pool offers accommodation in El Rosario with free WiFi and garden views. Ubytování Tabaiba Luxury Villa with pool se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Domi

8,7

Casa Domi

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Domi. Casa Domi se nachází na klidném místě v obci La Esperanza, kousek od turistických stezek. Tento okouzlující prázdninový dům má výhled na okolní hory. Ubytování Casa Domi se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Casa de Aitana

8

La Casa de Aitana

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa de Aitana. Boasting a garden, an outdoor pool and sea views, La Casa de Aitana is situated in El Rosario. Ubytování La Casa de Aitana se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Domi

Holiday Home Domi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Domi. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a patio, Holiday Home Domi is set in Zamorano. Ubytování Holiday Home Domi se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Jorge

Holiday Home Jorge

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jorge. Holiday Home Jorge se nachází v Zamoranu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. 49 km od El Médano. Ubytování Holiday Home Jorge se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 928 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosario

Rosario

Ubytování (Vila) Rosario. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Rosario is located in Marbella. This villa provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Rosario se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Andalusie).

Apartment Blq. Ecija,Gf. C,Phase V

Apartment Blq. Ecija,Gf. C,Phase V

Ubytování (Apartmán) Apartment Blq. Ecija,Gf. C,Phase V. Located 8 km from Marbella Bullring, 7 km from Marina La Bajadilla and 7 km from Teatro Ciudad de Marbella, Apartment Blq. Ecija, Gf. Ubytování Apartment Blq. Ecija,Gf. C,Phase V se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en zona residencial con vistas al mar.

Apartamento en zona residencial con vistas al mar.

Ubytování (Apartmán) Apartamento en zona residencial con vistas al mar.. Located in Santa Cruz de Tenerife, 7 km from Museo militar regional de Canarias, Apartamento en zona residencial con vistas al mar. Ubytování Apartamento en zona residencial con vistas al mar. se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartament Tabaiba Ocean view - Terrace, Pool

Apartament Tabaiba Ocean view - Terrace, Pool

Ubytování (Apartmán) Apartament Tabaiba Ocean view - Terrace, Pool. Set in El Rosario in the Canary Islands region, Apartament Tabaiba Ocean view - Terrace, Pool features a terrace and pool views. Ubytování Apartament Tabaiba Ocean view - Terrace, Pool se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Tenerife). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home El Rosario with Fireplace III

Holiday Home El Rosario with Fireplace III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home El Rosario with Fireplace III. Holiday Home El Rosario with Fireplace III se nachází v Marbelle a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Home El Rosario with Fireplace III se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Andalusie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 631 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Townhouse Sunshine Marbella

Beach Townhouse Sunshine Marbella

Ubytování (Prázdninový dům) Beach Townhouse Sunshine Marbella. Beach Townhouse Sunshine Marbella se nachází pouhých 250 metrů od pláže El Alicate v Marbelle a nabízí ubytování s balkonem, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Beach Townhouse Sunshine Marbella se nachází ve městě El Rosario (Španělsko - Andalusie).

Ubytování ve městě El Rosario

Město El Rosario se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě El Rosario.