Hledat

Ubytování

Ubytování město Einsiedeln

Ve městě Einsiedeln (Švýcarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Einsiedeln

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Einsiedeln

Boutique Hotel St. Georg Ferienwohnung

9,1

Boutique Hotel St. Georg Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Boutique Hotel St. Georg Ferienwohnung. Boasting a restaurant, a bar, and a terrace, Boutique Hotel St. Georg Ferienwohnung features accommodation in Einsiedeln with free WiFi and city views. Ubytování Boutique Hotel St. Georg Ferienwohnung se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 971 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilgerhaus Allegro

8,8

Pilgerhaus Allegro

Ubytování (Hostel) Pilgerhaus Allegro. Set in Einsiedeln, 1.1 km from Einsiedeln Abbey, Pilgerhaus Allegro offers accommodation with a restaurant, free private parking, a shared lounge and a... Ubytování Pilgerhaus Allegro se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Allegro Einsiedeln

8,7

Hotel Allegro Einsiedeln

Ubytování (Hotel) Hotel Allegro Einsiedeln. Enjoying a scenic location in the town of Einsiedeln, Hotel Allegro is 500 metres from the Benedictine Abbey and Lake Sihl. Ubytování Hotel Allegro Einsiedeln se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel St. Georg

8,4

Boutique Hotel St. Georg

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel St. Georg. Boutique Hotel Sankt Georg se nachází pouhých 80 metrů od opatství Einsiedeln a 400 metrů od vlakového nádraží Einsiedeln, V letech 2012 a 2013 byl hotel... Ubytování Boutique Hotel St. Georg se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Linde

8,4

Hotel Linde

Ubytování (Hotel) Hotel Linde. The family-run Hotel Linde in Einsiedeln is located on the abbey square, 200 metres from the town´s abbey, and it offers a restaurant, a roof terrace and... Ubytování Hotel Linde se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Drei Könige

8,4

Hotel Drei Könige

Ubytování (Hotel) Hotel Drei Könige. Located in the centre of Einsiedeln in the canton of Schwyz, Hotel Drei Könige offers spacious rooms with cable TV and free WiFi. Ubytování Hotel Drei Könige se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 389 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Sonne

7,4

Hotel Sonne

Ubytování (Hotel) Hotel Sonne. Hotel Sonne se nachází v centru města Einsiedeln přímo naproti klášteru a nabízí vkusně zařízené pokoje a dobré jídlo, od místních a švýcarských specialit... Ubytování Hotel Sonne se nachází ve městě Einsiedeln (Švýcarsko - Canton of Schwyz). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Einsiedeln

Město Einsiedeln se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Einsiedeln.