Hledat

Ubytování

Ubytování město Eggen

Ve městě Eggen (Itálie) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Eggen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Eggen

Apartment Ub31 Two

10

Apartment Ub31 Two

Ubytování (Apartmán) Apartment Ub31 Two. Apartment Ub31 nabízí gril a výhled na řeku. Two se nachází v Eggenu, 11 km od jezera Carezza a 43 km od zahrad zámku Trauttmansdorff. Ubytování Apartment Ub31 Two se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Ub31 One

9,8

Apartment Ub31 One

Ubytování (Apartmán) Apartment Ub31 One. Apartment UB31 se nachází v Eggenu v regionu Trentino Alto Adige. Jeden má balkon a výhled na řeku. 49 km od Trenta. Ubytování Apartment Ub31 One se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartments zum Beck

9,5

Appartments zum Beck

Ubytování (Apartmány) Appartments zum Beck. Appartments zum Beck se nachází 14 km od jezera Carezza a nabízí gril, terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartments zum Beck se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Knappnhof

9,4

Knappnhof

UbytováníKnappnhof. Knappnhof se nachází v Campo di Trens, pouhých 37 km od opatství Novacella. Ubytování Knappnhof se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Villa Gottfried

9,4

Villa Gottfried

Ubytování (Hotel) Villa Gottfried. Nachází se v klidné a zelené oblasti v centru obce Ega. Pokoje mají dřevěné podlahy, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a fénem a balkon. Ubytování Villa Gottfried se nachází ve městě (Itálie - Trentino Alto Adige).

Obereggen - Anna

9,3

Obereggen - Anna

Ubytování (Apartmány) Obereggen - Anna. Obereggen - Anna se nachází v Eggenu, 15 km od jezera Carezza, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Obereggen - Anna se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartements Haus Pichler

9,3

Appartements Haus Pichler

Ubytování (Apartmány) Appartements Haus Pichler. Appartements Haus Pichler se nachází v Eggenu v regionu Trentino Alto Adige, 14 km od jezera Carezza. Ubytování Appartements Haus Pichler se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ferienhaus Fingerhut

9,3

Ferienhaus Fingerhut

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Fingerhut. Fingerhut se nachází v Eggenu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, 2 balkony a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dům má výhled na hory. Ubytování Ferienhaus Fingerhut se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Bed & Breakfast Kranebitt

9,2

Bed & Breakfast Kranebitt

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Kranebitt. Rodinný Bed & Breakfast Kranebitt se nachází v obci Ega a nabízí tradiční panoramatické pokoje s vlastní koupelnou, úschovnu lyží a výhled na horu Mount... Ubytování Bed & Breakfast Kranebitt se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Marica

9,2

Hotel Marica

Ubytování (Hotel) Hotel Marica. Hotel Marica se nachází v centru města San Nicolò d’Ega v jižním Tyrolsku a nabízí pokoje s balkonem nebo terasou, bazén, wellness centrum, restauraci a... Ubytování Hotel Marica se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gasthof Gasserhof

9,2

Gasthof Gasserhof

Ubytování (Hotel) Gasthof Gasserhof. Gasthof Gasserhof se nachází v Eggenu, 14 km od jezera Carezza, a nabízí bar, pokoje vhodné pro alergiky, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a zahradu. Ubytování Gasthof Gasserhof se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Das Mondschein

8,8

Das Mondschein

Ubytování (Hotel) Das Mondschein. Das Mondschein se nachází 4 km od sjezdovek v Obereggenu. Naabízí bezplatný skibus a lyžárnu. Ubytování Das Mondschein se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Gassermühle-Zimmer für Selbstversorger

7,8

Gassermühle-Zimmer für Selbstversorger

Ubytování (Privát) Gassermühle-Zimmer für Selbstversorger. Gassermühle-Zimmer für Selbstversorger se nachází 13 km od jezera Carezza a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Gassermühle-Zimmer für Selbstversorger se nachází ve městě Eggen (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Eggen

Město Eggen se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Eggen.