Hledat

Ubytování

Ubytování město Edessa

Ve městě Edessa (Řecko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Edessa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Edessa

Varosi 4 Seasons

9,7

Varosi 4 Seasons

Ubytování (Hotel) Varosi 4 Seasons. This hotel offers contemporary rooms in a preserved mansion. It features views of the Edessa citadel and a café with view of the valley. Ubytování Varosi 4 Seasons se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cozy flat in Edessa

9,7

Cozy flat in Edessa

Ubytování (Apartmán) Cozy flat in Edessa. Boasting city views, Cozy flat in Edessa features accommodation with a balcony, around 800 metres from Edessa Town Hall. Ubytování Cozy flat in Edessa se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 367 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varosi Guesthouse

9,5

Varosi Guesthouse

Ubytování (Penzion) Varosi Guesthouse. This 18th-century mansion was traditionally restored using wood and local stone. Rooms have romantic décor with brass beds and lace curtains. Ubytování Varosi Guesthouse se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hagiati Guesthouse

9,4

Hagiati Guesthouse

Ubytování (Hotel) Hagiati Guesthouse. Guesthouse Hagiati is set in an 1880 family house, located in the preserved area of Varosi, in Edessa. Ubytování Hagiati Guesthouse se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L&C suites - C suite

9,2

L&C suites - C suite

Ubytování (Apartmán) L&C suites - C suite. L&C suites - C suite offers accommodation in Edessa, less than 1 km from Edessa Town Hall. Ubytování L&C suites - C suite se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Kastro

9,2

Guesthouse Kastro

Ubytování (Penzion) Guesthouse Kastro. Set on a lush hillside, 7 km away from the town of Edessa, Guesthouse Kastro is a traditional complex offering rooms with a fireplace. Ubytování Guesthouse Kastro se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vegoritida Apartments

9,1

Vegoritida Apartments

Ubytování (Apartmány) Vegoritida Apartments. Situated in Edessa, 27 km from Edessa Town Hall, Vegoritida Apartments features free WiFi and lake views. Ubytování Vegoritida Apartments se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aigai Hotel

8,9

Aigai Hotel

Ubytování (Hotel) Aigai Hotel. Aigai Hotel se nachází 3 km od centra města Edessa. Nabízí světlé pokoje s Wi-Fi zdarma, nepřetržitou pokojovou službu, 2 bazény a nepřetržitě otevřené... Ubytování Aigai Hotel se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

G & G guesthouse

8,9

G & G guesthouse

Ubytování (Apartmán) G & G guesthouse. Featuring garden views, G & G guesthouse provides accommodation with a terrace and a balcony, around 800 metres from Edessa Town Hall. Ubytování G & G guesthouse se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alfa

8,6

Hotel Alfa

Ubytování (Hotel) Hotel Alfa. Centrally located in the town of Edessa, Hotel Alfa offers elegant accommodation with free Wi-Fi and a bar. Ubytování Hotel Alfa se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unique house next to the waterfalls!

8,2

Unique house next to the waterfalls!

Ubytování (Apartmán) Unique house next to the waterfalls!. Set in Edessa, just 1 km from Edessa Town Hall, Unique house next to the waterfalls! offers accommodation with a garden and free WiFi. Ubytování Unique house next to the waterfalls! se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ξενοδοχείο Έλενα

7,9

Ξενοδοχείο Έλενα

Ubytování (Hotel) Ξενοδοχείο Έλενα. Situated in Edessa, 700 metres from Edessa Town Hall, Ξενοδοχείο Έλενα offers accommodation with a terrace and free private parking. Ubytování Ξενοδοχείο Έλενα se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympia

6

Olympia

Ubytování (Hotel) Olympia. Featuring a garden, Olympia is located in Edessa in the Macedonia region, less than 1 km from Edessa Town Hall. Ubytování Olympia se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 126 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friendly Flat 4

Friendly Flat 4

Ubytování (Apartmán) Friendly Flat 4. Situated in Edessa, 700 metres from Edessa Town Hall, Friendly Flat 4 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Friendly Flat 4 se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Erotokritos 2

Erotokritos 2

Ubytování (Prázdninový dům) Erotokritos 2. Set in Palaios Agios Athanasios in the Macedonia region, Erotokritos 2 has a garden. Edessa is 29 km from the holiday home. Ubytování Erotokritos 2 se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rest & Calm GuestHouse

Rest & Calm GuestHouse

Ubytování (Apartmán) Rest & Calm GuestHouse. Boasting a spa bath, Rest & Calm GuestHouse is situated in Edessa. It features a terrace, mountain views and free WiFi throughout the property. Ubytování Rest & Calm GuestHouse se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Villas Vasiliki Edessa

Luxury Villas Vasiliki Edessa

Ubytování (Vila) Luxury Villas Vasiliki Edessa. Situated just 1.5 km from Edessa Town Hall, Luxury Villas Vasiliki Edessa features accommodation in Edessa with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Luxury Villas Vasiliki Edessa se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Katerina

Villa Katerina

Ubytování (Vila) Villa Katerina. Villa Katerina is set in Palaios Agios Athanasios and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Villa Katerina se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 316 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Friendly Flat 2

Friendly Flat 2

Ubytování (Apartmán) Friendly Flat 2. Friendly Flat 2 offers accommodation in Edessa, 700 metres from Edessa Town Hall. The nearest airport is Philippos Airport, 89 km from the apartment. Ubytování Friendly Flat 2 se nachází ve městě Edessa (Řecko - Macedonia). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Edessa

Město Edessa se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Edessa.