Hledat

Ubytování

Ubytování město Dro

Ve městě Dro (Itálie) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dro

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dro

Apartment Dro 1

10

Apartment Dro 1

UbytováníApartment Dro 1. Apartment Dro 1 se nachází v obci Ceniga, 38 km od hradu Castello di Avio, 41 km od jezera Molveno a 11 km od vodopádu Varone. 30 km od MUSE. Ubytování Apartment Dro 1 se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Gaggiolo 1

10

Appartamenti Gaggiolo 1

UbytováníAppartamenti Gaggiolo 1. Appartamenti Gaggiolo 1 se nachází v Dro, 25 km od MUSE a 36 km od jezera Molveno. Ubytování Appartamenti Gaggiolo 1 se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' Leoni

10

Ca' Leoni

UbytováníCa' Leoni. Ca' Leoni se nachází v Dro, 39 km od hradu Castello di Avio, 41 km od jezera Molveno a 11 km od vodopádu Varone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ca' Leoni se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ca' de L'Olif - Holiday Clima Apartments

9,8

Ca' de L'Olif - Holiday Clima Apartments

Ubytování (Aparthotel) Ca' de L'Olif - Holiday Clima Apartments. Ca' de L'Olif - Holiday Clima Apartments se nachází v Dro a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ca' de L'Olif - Holiday Clima Apartments se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Gaggiolo 2

9,7

Appartamenti Gaggiolo 2

UbytováníAppartamenti Gaggiolo 2. Appartamenti Gaggiolo 2 se nachází v obci Dro, 36 km od jezera Molveno a 43 km od hradu Castello di Avio, a nabízí klimatizaci. Ubytování Appartamenti Gaggiolo 2 se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Dro Suite

9,6

Dro Suite

Ubytování (Apartmán) Dro Suite. Dro Suite se nachází v Dro, 5 km od Arco, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Dro Suite se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

APPARTAMENTO i Sentieri

9,3

APPARTAMENTO i Sentieri

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO i Sentieri. APPARTAMENTO i Sentieri se nachází ve městě Dro, 20 minut jízdy autem od obce Riva del Garda. Nabízí Wi-Fi zdarma, gril a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování APPARTAMENTO i Sentieri se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Vin e Amor

9,3

Agriturismo Vin e Amor

Ubytování (Farma) Agriturismo Vin e Amor. Statek Vin e Amor nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi v obci Dro, 20 minut jízdy od Gardského jezera. Hosté se mohou těšit na venkovní bazén a zahradu. Ubytování Agriturismo Vin e Amor se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Maso Agritur Santa Lucia

9,3

Maso Agritur Santa Lucia

Ubytování (Bed and breakfast) Maso Agritur Santa Lucia. Maso Agritur Santa Lucia se nachází pouhý 1 km od centra městečka Dro. Nabízí moderní pokoje a bezplatný bazén, sluneční terasu a venkovní vířivku. Ubytování Maso Agritur Santa Lucia se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamenti Al Vigneto

9,2

Appartamenti Al Vigneto

UbytováníAppartamenti Al Vigneto. Moderní apartmány Appartamenti Al Vigneto se nacházejí v tridentsku, 15 minut jízdy od Gardského jezera, a nabízejí balkon s výhledem na okolní vinice. Ubytování Appartamenti Al Vigneto se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Garnì Delle Rose

9,2

Hotel Garnì Delle Rose

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Garnì Delle Rose. Hotel Garni delle Rose vám zaručuje klidné místo. Vaše ubytování se nachází v kopcích nad jezerem Lago di Garda, pouhých 15 minut autem od městečka Riva... Ubytování Hotel Garnì Delle Rose se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agritur Campo Fiorito

9,2

Agritur Campo Fiorito

Ubytování (Farma) Agritur Campo Fiorito. Campo Fiorito je rodinná farma se zahradou, sluneční terasou s lehátky a Wi-Fi zdarma a nachází se 20 km od sjezdovek Monte Bondone. Ubytování Agritur Campo Fiorito se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Elisa

9,1

Casa Elisa

Ubytování (Apartmán) Casa Elisa. Casa Elisa se nachází v centru Pietramuraty, 22 km od Trenta a 19 km od Riva del Garda. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Elisa se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Agriturismo Sarca House

9,1

Agriturismo Sarca House

UbytováníAgriturismo Sarca House. Agriturismo Sarca House se nachází v Dro, 30 km od MUSE. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Agriturismo Sarca House se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Creative Apartment

9

Creative Apartment

Ubytování (Apartmán) Creative Apartment. Creative Apartment se nachází ve městě Dro. Poskytuje výhled na hory a leží 21 km od Molvena. Ubytování Creative Apartment se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Giardino alla Torre Bed&Breakfast

9

Giardino alla Torre Bed&Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Giardino alla Torre Bed&Breakfast. Giardino alla Torre stojí na pěší zóně v Dro a nabízí povolení vjezdu pro auta, bezplatné kryté parkoviště i úschovnu kol. Ubytování Giardino alla Torre Bed&Breakfast se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Residence Centrale

8,9

Residence Centrale

Ubytování (Aparthotel) Residence Centrale. Residence Centrale se nachází v městečku Dro, 9 km severně od gardského jezera a poskytuje ubytování v klasickém horském stylu. Ubytování Residence Centrale se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento i Sentieri 29c

8,9

Appartamento i Sentieri 29c

Ubytování (Apartmán) Appartamento i Sentieri 29c. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Appartamento i Sentieri 29c se nachází v obci Dro. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento i Sentieri 29c se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Pietra Rara Apartments

8,8

Pietra Rara Apartments

Ubytování (Apartmány) Pietra Rara Apartments. Pietra Rara Apartments sídlí ve zrekonstruované budově z 18. století v historickém centru města Pietramurata, uprostřed údolí Valle dei Laghi. Ubytování Pietra Rara Apartments se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Casa Jasmina

8,7

Casa Jasmina

Ubytování (Apartmán) Casa Jasmina. Casa Jasmina se nachází v obci Dro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí terasu a výhled na hory. 25 km od lyžařského střediska Madonna di Campiglio. Ubytování Casa Jasmina se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Porta del Garda (CIPAT: 022079-AT-670565)

8,7

Porta del Garda (CIPAT: 022079-AT-670565)

UbytováníPorta del Garda (CIPAT: 022079-AT-670565). Nachází se 29 km od MUSE, Porta del Garda (CIPAT: 022079-AT-670565) nabízí ubytování s přístupem do fitness centra v Dro. Ubytování Porta del Garda (CIPAT: 022079-AT-670565) se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Sarca Valley

8,5

B&B Sarca Valley

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Sarca Valley. B&B Sarca Valley se nachází v obci Dro, 5 km od města Arco a 10 km od města Riva del Garda. Ubytování B&B Sarca Valley se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

casa SOFIA (cipat022079-AT-012217)

8

casa SOFIA (cipat022079-AT-012217)

Ubytovánícasa SOFIA (cipat022079-AT-012217). casa SOFIA (cipat022079-AT-012217) se nachází v Dro v regionu Trentino Alto Adige a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování casa SOFIA (cipat022079-AT-012217) se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Hotel Miramonti

7,9

Hotel Miramonti

UbytováníHotel Miramonti. Hotel Miramonti se nachází v Dro, 30 km od MUSE, a nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování Hotel Miramonti se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Appartamento Filanda

7,2

Appartamento Filanda

Ubytování (Apartmány) Appartamento Filanda. Appartamento Filanda se nachází v Dro, 30 km od MUSE, 39 km od Castello di Avio a 40 km od jezera Molveno. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Filanda se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Aktiv Hotel Eden

6,8

Aktiv Hotel Eden

Ubytování (Hotel) Aktiv Hotel Eden. Hotel Eden se nachází v malebném údolí ve venkovském Dro a nabízí venkovní bazén, restauraci a tenisový kurt, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na... Ubytování Aktiv Hotel Eden se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

PIETRAMURATA APPARTAMENTO VISTA MONTAGNA terzo piano

5,7

PIETRAMURATA APPARTAMENTO VISTA MONTAGNA terzo piano

UbytováníPIETRAMURATA APPARTAMENTO VISTA MONTAGNA terzo piano. PIETRAMURATA APPARTAMENTO VISTA MONTAGNA terzo piano se nachází v obci Dro, 22 km od MUSE a 33 km od jezera Molveno. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ubytování PIETRAMURATA APPARTAMENTO VISTA MONTAGNA terzo piano se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Mirabelle - Happy Rentals

Mirabelle - Happy Rentals

UbytováníMirabelle - Happy Rentals. Mirabelle - Happy Rentals se nachází v Dro, 30 km od MUSE, 39 km od Castello di Avio a 41 km od jezera Molveno. Ubytování Mirabelle - Happy Rentals se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Apartment Dro 2

Apartment Dro 2

UbytováníApartment Dro 2. Apartment Dro 2 se nachází v obci Ceniga, 38 km od hradu Castello di Avio, 41 km od jezera Molveno a 11 km od vodopádu Varone. 30 km od MUSE. Ubytování Apartment Dro 2 se nachází ve městě Dro (Itálie - Trentino Alto Adige).

Ubytování ve městě Dro

Město Dro se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Dro.