Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Drnholec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Drnholec

Apartmany na vysluni

9,8

Apartmany na vysluni

Ubytování (Apartmán) Apartmany na vysluni. Apartmány na výsluní se nacházejí v obci Drnholec, 39 km od Brna. Ubytování Apartmany na vysluni se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany na vysluni má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartmany na vysluni momentálně evidujeme 37 recenzí.

Hotel 14Dveří

9,8

Hotel 14Dveří

Ubytování (Penzion) Hotel 14Dveří. Hotel 14Dveří se nachází v Drnholci a nabízí terasu a výhled na hory. Pokoje mají psací stůl a ledničku. Každé ráno se zde podává kontinentální snídaně. Ubytování Hotel 14Dveří se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel 14Dveří má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Hotel 14Dveří momentálně evidujeme 61 recenzí.

Sklep u Malíků

9,7

Sklep u Malíků

Ubytování (Chata) Sklep u Malíků. Sklep u Malíků se nachází v Drnholci. Nabízí přístup na terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sklep u Malíků se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sklep u Malíků má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Sklep u Malíků momentálně evidujeme 6 recenzí.

La Bobul Apartmens

9,6

La Bobul Apartmens

Ubytování (Penzion) La Bobul Apartmens. La Bobul Apartmens nabízí ubytování s grilem a zahradou v Drnholci. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Bobul Apartmens se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování La Bobul Apartmens má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion La Bobul Apartmens momentálně evidujeme 132 recenzí.

Apartmán Matyáš

9,5

Apartmán Matyáš

Ubytování (Apartmán) Apartmán Matyáš. Apartmán Matyáš se nachází v Drnholci a nabízí ubytování s klimatizací, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Matyáš se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Matyáš má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Matyáš momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Na Pekárně

9,5

Apartmán Na Pekárně

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na Pekárně. Apartmán Na Pekárně se nachází v Drnholci, 43 km od Brna. V apartmánu je 1 ložnice, plně vybavená kuchyň, TV s plochou obrazovkou a koupelna. Ubytování Apartmán Na Pekárně se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Na Pekárně má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Na Pekárně momentálně evidujeme 18 recenzí.

Penzion U Dvou lip

9,2

Penzion U Dvou lip

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Dvou lip. Penzion U Dvou lip má vinný sklípek, kde se konají vinné degustace, a venkovní posezení s grilem. K dispozici je Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion U Dvou lip se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 953 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Dvou lip má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion – hostinec Penzion U Dvou lip momentálně evidujeme 128 recenzí.

Ubytování v Akátí

8,6

Ubytování v Akátí

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování v Akátí. Ubytování v Akátí se nachází v Drnholci v Jihomoravském kraji a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Laa an der Thaya je odsud 17 km. Ubytování Ubytování v Akátí se nachází ve městě Drnholec (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Miky

8,5

Apartman Miky

Ubytování (Apartmán) Apartman Miky. Apartmán Miky leží v obci Drnholec a nabízí ubytování s bazénem a výhledem na bazén. Apartmán najdete v budově z roku 2017. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Miky se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Miky má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartman Miky momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Drnholec

8,4

Hotel Drnholec

Ubytování (Hotel) Hotel Drnholec. Tříhvězdičkový Hotel Drnholec se nachází v Drnholci. Nabízí zahradu, terasu a bar. Lze v něm také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Hotel Drnholec se nachází ve městě Drnholec (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Drnholec má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Drnholec momentálně evidujeme 96 recenzí.

Apartmán Sebina

Apartmán Sebina

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sebina. Apartmán Sebina is situated in Drnholec and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartmán Sebina se nachází ve městě Drnholec (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 690 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinný sklep u Malíků

Vinný sklep u Malíků

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep u Malíků. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Vinný sklep u Malíků features accommodation in Drnholec with free WiFi and garden views. Ubytování Vinný sklep u Malíků se nachází ve městě Drnholec (Česko - Jihomoravský kraj).