Hledat

Ubytování

Ubytování město Dravograd

Ve městě Dravograd (Slovinsko) máme celkem 2 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koroška (Slovinské Korutany)

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Koroška (Slovinské Korutany)

Apartment Rozika

9,9

Apartment Rozika

Ubytování (Apartmán) Apartment Rozika. Boasting free bikes, a garden, and barbecue facilities, Apartment Rozika offers accommodation in Slovenj Gradec with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Rozika se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

9,8

Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik

Ubytování (Farma) Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik. Offering a barbecue and views of the mountains, Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik is located in Prevalje in the Carinthia Region, 43 km from... Ubytování Apartments Organic Tourist Farm Gradišnik se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Eco Tourist Farm Ravnjak

9,8

Eco Tourist Farm Ravnjak

Ubytování (Farma) Eco Tourist Farm Ravnjak. Rodinná turistická farma Ravnjak se nachází v blízkosti hory Urška, 10 km od města Slovenj Gradec, a nabízí svěží zahradu s terasou, saunu a hernu. Ubytování Eco Tourist Farm Ravnjak se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Koželj

9,7

Apartmaji Koželj

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Koželj. Apartmaji Koželj se nachází v obci Ribnica na Pohorju a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmaji Koželj se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalets Toplak

9,7

Chalets Toplak

Ubytování (Horské chaty) Chalets Toplak. Chalet Toplak se nachází na klidném místě obklopeném loukami a lesy, 4 km od centra Duh na Ostrem vrhu a 25 km od Mariboru. Ubytování Chalets Toplak se nachází ve městě (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

9,7

Apartments Organic tourist farm Jeglijenk

Ubytování (Apartmány) Apartments Organic tourist farm Jeglijenk. Apartments Organic tourist farm Jeglijenk se nachází na venkově v obci Šentjanž pri Dravogradu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu... Ubytování Apartments Organic tourist farm Jeglijenk se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Vila Pohorje

9,7

Hotel Vila Pohorje

Ubytování (Hotel) Hotel Vila Pohorje. Set in Slovenj Gradec, 6 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Hotel Vila Pohorje offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar... Ubytování Hotel Vila Pohorje se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša Ančka

9,7

Hiša Ančka

Ubytování (Penzion) Hiša Ančka. Located in Slovenj Gradec, 6 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Hiša Ančka provides accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and... Ubytování Hiša Ančka se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Razborca

9,7

Razborca

Ubytování (Apartmán) Razborca. Located in Mislinja in the Carinthia region, Razborca features a patio and garden views. Ubytování Razborca se nachází ve městě Mislinja (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist Farm Klevž

9,6

Tourist Farm Klevž

Ubytování (Farma) Tourist Farm Klevž. Turistická farma Klevž se nachází v obci Šmartno a nabízí pokoje s dřevěným vybavením a bezplatným Wi-Fi, zahradu s grilem a dětské hřiště. Ubytování Tourist Farm Klevž se nachází ve městě Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostilna pik

9,6

Gostilna pik

Ubytování (Bed and breakfast) Gostilna pik. Located in Poljana, 50 km from Schwarz, Gostilna pik provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Gostilna pik se nachází ve městě Poljana (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Apat

9,6

Country House Apat

Ubytování (Venkovský dům) Country House Apat. Country House Apat se nachází na klidném místě v krajině Slovenj Gradec, asi 5 km od Šoštanju. Ubytování Country House Apat se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Savinjska). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BikeSki b&b

9,6

BikeSki b&b

Ubytování (Bed and breakfast) BikeSki b&b. With city views, BikeSki b&b is situated in Mežica and has free WiFi. Ubytování BikeSki b&b se nachází ve městě Mežica (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

9,5

Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje. Apartmány Breza & Tisa, Ribniško Pohorje se nacházejí 400 metrů od vleku Orlica a nabízejí restauraci, bar, bankomat a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech... Ubytování Apartments Breza & Tisa, Ribniško Pohorje se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tourist farm Samec

9,5

Tourist farm Samec

Ubytování (Farma) Tourist farm Samec. Located in Sele, 32 km from Topolšica, Tourist farm Samec provides a garden and free WiFi. Ubytování Tourist farm Samec se nachází ve městě Sele (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša Poljana

9,4

Hiša Poljana

Ubytování (Bed and breakfast) Hiša Poljana. Hiša Poljana se nachází v obci Prevalje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením. Ubytování Hiša Poljana se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hiša med brezami

9,4

Hiša med brezami

Ubytování (Apartmán) Hiša med brezami. Situated in Zgornja Kapla in the Carinthia region, Hiša med brezami features a balcony and garden views. Ubytování Hiša med brezami se nachází ve městě Hotely v destinaci Zgornja Kapla (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gostišče Krivograd

9,3

Gostišče Krivograd

Ubytování (Penzion) Gostišče Krivograd. Krivograd Guesthouse nabízí ubytování v Prevalje, 5 km od hranic s Rakouskem. V tomto rodinném hotelu se můžete ubytovat s domácími mazlíčky. Ubytování Gostišče Krivograd se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Taja

9,3

Apartment Taja

Ubytování (Apartmán) Apartment Taja. Situated in Podvelka in the Carinthia region, Apartment Taja has a balcony and river views. Ubytování Apartment Taja se nachází ve městě Podvelka (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Sitar

9,3

Apartmaji Sitar

Ubytování (Apartmány) Apartmaji Sitar. Apartmány Sitar se nacházejí v Ribnici na Pohorju. Nabízejí výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma a ubytování s kuchyní. Ubytování Apartmaji Sitar se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Inn Apartment

9,2

Green Inn Apartment

Ubytování (Apartmány) Green Inn Apartment. Green Inn Apartment is situated in Dravograd and offers free bikes and a terrace. Ubytování Green Inn Apartment se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

9,2

Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje

Ubytování (Apartmány) Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje. Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje se nachází ve výšce 730 metrů nad mořem, jen 200 metrů od lyžařského vleku Ribnica a vesnice Ribnica na Pohorju, a... Ubytování Apartmajsko naselje Ribniško Pohorje se nachází ve městě Ribnica na Pohorju (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Delalut

9,2

Hostel Delalut

Ubytování (Hostel) Hostel Delalut. Hostel Delalut has a restaurant, free bikes, a shared lounge and garden in Ravne na Koroškem. Ubytování Hostel Delalut se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House on the hill

9,2

House on the hill

Ubytování (Prázdninový dům) House on the hill. House on the hill is located in Ojstrica and offers free bikes and a terrace. Ubytování House on the hill se nachází ve městě Ojstrica (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Hober

9

Guest House Hober

Ubytování (Penzion) Guest House Hober. Hotel Hober se nachází v Prevalje, 45 km od Klagenfurtu, a nabízí wellness centrum a vířivku. Hosté si tu mohou také zajít do restaurace. Ubytování Guest House Hober se nachází ve městě Prevalje (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Pri lipi

9

House Pri lipi

Ubytování (Penzion) House Pri lipi. Offering a restaurant, Guesthouse Gostilna pri Lipi is located in Muta. The accommodation offers free WiFi. Ubytování House Pri lipi se nachází ve městě Muta (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fabrika Guest house

8,9

Fabrika Guest house

Ubytování (Penzion) Fabrika Guest house. Set in Vič, Fabrika Guest house features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Ubytování Fabrika Guest house se nachází ve městě Vič hotely a ubytování (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kavalir

8,9

Kavalir

Ubytování (Vily) Kavalir. Kavalir has mountain views, free WiFi and free private parking, set in Črna na Koroškem. The villa offers a terrace. Ubytování Kavalir se nachází ve městě Črna na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Resort Glamping

8,8

Green Resort Glamping

Ubytování (Kemp) Green Resort Glamping. Green Resort Glamping se nachází v městečku Radlje ob Dravi a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s dětským hřištěm. Ubytování Green Resort Glamping se nachází ve městě Radlje ob Dravi (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Hotel Delalut

8,8

Hotel Delalut

Ubytování (Hotel) Hotel Delalut. Hotel Delalut features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Ravne na Koroškem. This 3-star hotel offers ski storage space and room service. Ubytování Hotel Delalut se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Slovenj Gradec

8,7

Hotel Slovenj Gradec

Ubytování (Hotel) Hotel Slovenj Gradec. Hotel Slovenj Gradec offers renovated rooms with modern furnishings. Ubytování Hotel Slovenj Gradec se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Peca

8,6

Apartma Peca

Ubytování (Apartmán) Apartma Peca. Boasting accommodation with a terrace, Apartma Peca is located in Črna na Koroškem. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartma Peca se nachází ve městě Črna na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 764 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Korosica

8,5

Hotel Korosica

Ubytování (Hotel) Hotel Korosica. Hotel Korosica se nachází v klidné poloze v Dravogradu, v místě, kde se setkávají 3 údolí. Ubytování Hotel Korosica se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 546 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel & Hostel Marenberg Radlje

8,2

Hotel & Hostel Marenberg Radlje

Ubytování (Hotel) Hotel & Hostel Marenberg Radlje. Set in Radlje ob Dravi, Hotel & Hostel Marenberg Radlje has a garden. Ubytování Hotel & Hostel Marenberg Radlje se nachází ve městě Radlje ob Dravi (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Zara Kope

7,8

Apartma Zara Kope

Ubytování (Apartmán) Apartma Zara Kope. Apartma Zara Kope is situated in Mislinja and offers a restaurant. Ubytování Apartma Zara Kope se nachází ve městě Mislinja (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Youth Hostel Punkl

7,8

Youth Hostel Punkl

Ubytování (Hostel) Youth Hostel Punkl. Youth Hostel Punkl se nachází v zahradě ve městě Ravne na Koroškem, pouhých 500 metrů od veřejných bazénů a tenisových kurtů. Ubytování Youth Hostel Punkl se nachází ve městě Ravne na Koroškem (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Holiday Home Vuzenica with a Fireplace 08

Holiday Home Vuzenica with a Fireplace 08

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vuzenica with a Fireplace 08. Holiday Home Vuzenica with a Fireplace 08 is located in Planina. The property features mountain views. Ubytování Holiday Home Vuzenica with a Fireplace 08 se nachází ve městě Vuzenica hotely a ubytování (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kopnik

Apartments Kopnik

Ubytování (Apartmány) Apartments Kopnik. Set in Vuhred in the Carinthia region, Apartments Kopnik offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Kopnik se nachází ve městě Hotely v destinaci Vuhred (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu

Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu. Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu is situated in Razborca and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Smartno pri Sl.Gradcu se nachází ve městě Hotely v destinaci Razborca (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Glamping hišice orlič

Glamping hišice orlič

Ubytování (Luxusní stan) Glamping hišice orlič. Glamping hišice orlič is located in Muta. The property is 34 km from Zreče and free private parking is featured. Ubytování Glamping hišice orlič se nachází ve městě Muta (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 649 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pino Poggi studio

Pino Poggi studio

Ubytování (Penzion) Pino Poggi studio. Located in Slovenj Gradec, 5 km from RibniÅ¡ko Pohorje -Kope Ski Area, Pino Poggi studio features free WiFi access. Ubytování Pino Poggi studio se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Savna cimr

Savna cimr

Ubytování (Apartmán) Savna cimr. Savna cimr is situated in Mežica. This apartment offers a terrace as well as free WiFi. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Savna cimr se nachází ve městě Mežica (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ta Fabrika

Ta Fabrika

Ubytování (Penzion) Ta Fabrika. Set in Dravograd, Ta Fabrika features a bar and a terrace. The units in the guest house are equipped with a flat-screen TV. Ubytování Ta Fabrika se nachází ve městě Šentjanž pri Dravogradu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu. Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu is set in Razborca. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Smartno pri Sl.Gradcu se nachází ve městě Hotely v destinaci Razborca (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Rogla Gaber 63

Apartma Rogla Gaber 63

Ubytování (Apartmán) Apartma Rogla Gaber 63. Apartma Rogla Gaber 63 is set in Plevnik. This property offers access to a balcony. Ubytování Apartma Rogla Gaber 63 se nachází ve městě (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmaji Snežinka Kope

Apartmaji Snežinka Kope

Ubytování (Prázdninové domy) Apartmaji Snežinka Kope. Set in Slovenj Gradec, apartmaji snežinka 1, 2 offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartmaji Snežinka Kope se nachází ve městě Slovinský Hradec (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rogla Apartma Gaber 63

Rogla Apartma Gaber 63

Ubytování (Apartmán) Rogla Apartma Gaber 63. Rogla Apartma Gaber 63 is situated in Plevnik and offers a garden and a terrace. The accommodation is 34 km from Rogaška Slatina. Ubytování Rogla Apartma Gaber 63 se nachází ve městě (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turistična kmetija SONCE

Turistična kmetija SONCE

Ubytování (Farma) Turistična kmetija SONCE. Located in Šmartno pri Slovenj Gradcu, Turistična kmetija SONCE features accommodation with seating area. Complimentary WiFi is available. Ubytování Turistična kmetija SONCE se nachází ve městě Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kope apartma

Kope apartma

Ubytování (Apartmán) Kope apartma. Situated in Mala Mislinja in the Carinthia region, Kope apartma features a balcony. This property offers access to a terrace. Ubytování Kope apartma se nachází ve městě Koper (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartma Natura Kope

Apartma Natura Kope

Ubytování (Apartmán) Apartma Natura Kope. Located in Šmartno pri Slovenj Gradcu in the Carinthia region, Apartma Natura Kope has a terrace. Ubytování Apartma Natura Kope se nachází ve městě Hotely v destinaci Šmartno pri Slovenj Gradcu (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)).

Apartma Juteršek

Apartma Juteršek

Ubytování (Apartmán) Apartma Juteršek. Providing free WiFi, the property also has a garden. The apartment also has 1 bathroom. Apartma Juteršek offers a terrace. Ubytování Apartma Juteršek se nachází ve městě (Slovinsko - Koroška (Slovinské Korutany)). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)