Hledat

Ubytování

Ubytování město Domaszék

Ve městě Domaszék (Maďarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Domaszék

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Domaszék

Farm house

9,4

Farm house

Ubytování (Apartmány) Farm house. Situated in Domaszék, 33 km from Palić, Farm house features a garden and free WiFi. The apartment provides a terrace. Ubytování Farm house se nachází ve městě Domaszék (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magdi Vendégház

9

Magdi Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Magdi Vendégház. Magdi Vendégház is located in Domaszék and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Magdi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyeső Vendégház

7,8

Aranyeső Vendégház

Ubytování (Penzion) Aranyeső Vendégház. Offering free WiFi in all areas and free parking on site, Aranyeső Vendégház is located in Domaszék, within 12 km from Szeged. Ubytování Aranyeső Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Domaszék

Město Domaszék se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Domaszék.