Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Žandov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Žandov

Statek Salajna

9,5

Statek Salajna

Ubytování (Venkovský dům) Statek Salajna. Statek Salajna je zrekonstruovaná farma v poklidné oblasti. Nabízí pokoje a apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek Salajna se nachází ve městě Dolní Žandov (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 460 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Manský Dvůr

9,2

Penzion Manský Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Manský Dvůr. Penzion Manský Dvůr se nachází v klidné oblasti Slavkovského lesa, přímo u lesa a rybníků, a nabízí restauraci, malé regionální muzeum a sportovní halu. Ubytování Penzion Manský Dvůr se nachází ve městě Dolní Žandov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Manský Dvůr má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Manský Dvůr momentálně evidujeme 43 recenzí.

Vila Anna

Vila Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Anna. Boasting barbecue facilities, Vila Anna offers accommodation in Dolní Žandov with free WiFi and garden views. Ubytování Vila Anna se nachází ve městě Dolní Žandov (Česká republika - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Vila Anna nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.