Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dolní Bojanovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dolní Bojanovice

U Stařenky

9,8

U Stařenky

Ubytování (Apartmán) U Stařenky. Apartmány U Stařenky se nachází v Dolních Bojanovicích a nabízí ubytování s patiem a kuchyní. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Stařenky se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Stařenky má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán U Stařenky momentálně evidujeme 17 recenzí.

Holiday Home Vinarska

9,7

Holiday Home Vinarska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vinarska. Holiday Home Vinařská se nachází v Dolních Bojanovicích, 42 km od Mikulova. Nabízí ubytování s terasou. Ubytování Holiday Home Vinarska se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Holiday Home Vinarska má celkové hodnocení 9,7. Pro Prázdninový dům Holiday Home Vinarska momentálně evidujeme 6 recenzí.

Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice

Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice

Ubytování (Penzion) Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice. Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice se nachází v Dolních Bojanovicích. Nabízí terasu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Penzion Penzion Mlýn - Dolní Bojanovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vinný sklep U starého presu

Vinný sklep U starého presu

Ubytování (Prázdninový dům) Vinný sklep U starého presu. Situated in Dolní Bojanovice in the South Moravian region, Vinný sklep U starého presu has a garden. The holiday home has access to a restaurant. Ubytování Vinný sklep U starého presu se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Vinný sklep U starého presu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

BB Apartman

BB Apartman

Ubytování (Apartmán) BB Apartman. Apartmán BB se nachází v Dolních Bojanovicích. K dispozici je gril a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování BB Apartman se nachází ve městě Dolní Bojanovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Apartmán BB Apartman nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.