Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Dobré Pole

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobré Pole

RD Dobre Pole

9,9

RD Dobre Pole

Ubytování (Prázdninový dům) RD Dobre Pole. RD Dobré Pole se nachází v obci Dobré Pole a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bezplatným Wi-Fi, terasou a sezónním venkovním bazénem. Ubytování RD Dobre Pole se nachází ve městě Dobré Pole (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování RD Dobre Pole má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům RD Dobre Pole momentálně evidujeme 5 recenzí.

Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí

Ubytování (Privát) Ubytování v soukromí. Ubytování v soukromí se nachází v obci Dobré Pole v Jihomoravském kraji, 27 km od města Laa an der Thaya. Ubytování Ubytování v soukromí se nachází ve městě Dobré Pole (Česko - Jihomoravský kraj).

RD S1 Dobré Pole

RD S1 Dobré Pole

Ubytování (Chata) RD S1 Dobré Pole. RD S1 Dobré Pole se nachází v obci Dobré Pole. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování RD S1 Dobré Pole se nachází ve městě Dobré Pole (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata RD S1 Dobré Pole nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Sklep u Matesa

Ubytování Sklep u Matesa

Ubytování (Apartmán) Ubytování Sklep u Matesa. Ubytování Sklep u Matesa is situated in Dobré Pole and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Ubytování Sklep u Matesa se nachází ve městě Dobré Pole (Česko - Jihomoravský kraj).